raty przez internet leasing przez internet

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest realizowane. Czas oczekiwania na księgowanie to około 1 dnia roboczego. ( weekend banki nie pracują i co za tym idzie przelewy są nie księgowane)

Dane do przelewu w  

Damgas LTD                      

nr konta:  15195000012006005727500002

 

Dotpay

Przelewem online, karta płatnicza, Blik 

Rozliczenia transakcji karta płatniczą i e-przelewem przeprowadzone są za pośrednictwem Dotpay.pl. Przelew błyskawiczny, zamówienie realizowane jest od razu po wpłacie.

 

PayU

Rozliczenia transakcji karta płatniczą i e-przelewem przeprowadzone są za pośrednictwem PayU.pl. Przelew błyskawiczny, zamówienie realizowane jest od razu po wpłacie.

PayPal 

Rozliczenia transakcji karta płatniczą i e-przelewem przeprowadzone są za pośrednictwem PayU.pl. Przelew błyskawiczny, zamówienie realizowane jest od razu po wpłacie.

https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home

Paysafecard

Paysafecard światowy lider rynku w zakresie środków płatniczych prepaid online i części Paysafe Holdings UK Limited.
Umożliwiają one dokonywanie płatności w tysiącach sklepów internetowych z różnych branż – bez konta bankowego i karty kredytowej. Przelew błyskawiczny, zamówienie realizowane jest od razu po wpłacie.

Szczegóły TUTAJ

Informację dodatkowe:

PRZY PŁATNOŚCIACH ZA POMOCA KARTY PŁATNICZEJ KONIECZNE JEST PODANIE KODU CVV2/CVC2 SĄ TO TRZY OSTATNIE CYFRY UMIESZCZONE NA ODWROCIE KARTY PŁATNICZEJ. W ZAKUPACH INTERNETOWYCH PODANIE KODU CVV2/CVC2 JEST WYMAGANE W CELU WERYFIKACJI POSIADACZA KARTY.