Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Metody płatności obsługiwane w sklepie

 

PayU Logo PayU

Forma płatności umożliwiająca opłacanie zamówienia szybkim przelewem online, BLIKIEM, kartą płatniczą oraz na raty. Za płatność nie jest pobierana żadna prowizja. Zamówienie realizowane jest od razu po wpłacie przez PayU.

Obsługiwane metody płatności przez PayU

 

HotPay Logo HotPay

Forma płatności umożliwiająca opłacanie zamówienia kodem PaySafeCard - bez konieczności posiadania konta bankowego i karty płatniczej. Powyższa forma płatności związana jest z opłaceniem dodatkowej prowizji, której wysokość poznasz podczas składania zamówienia. Zamówienie realizowane jest od razu po wpłacie przez HotPay.

 

Przelew na konto bankowe Logo przelew bankowy

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego produktu, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Zamówienie jest realizowane dłużej - z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym. Czas oczekiwania na księgowanie to około 1 dnia roboczego (w weekend banki nie pracują i przelewy są nie księgowane).