raty przez internet leasing przez internet

Train Simulator 2017 - Platforma Steam cd-key

TS17

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region:  … Cały Świat

Producent: Dovetail Games/Rail Simulator Developments

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Więcej szczegółów

Szybkie płatności

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,45 zł.


Train Simulator 2017 na PC to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów kolei od studia Dovetail Games. Produkcja została udostępniona w kilku wersjach. Posiadacze wcześniejszych odsłon doczekali się darmowej aktualizacji do edycji na 2017 rok, ale nie zawarto w niej nowych tras; te są dostępne w standardowym wydaniu produkcji oraz w limitowanej czasowo wersji Pioneers Edition (zapewniającej m.in. udział w beta testach Train Sim World: CSX Heavy Haul). Dodatkowo osoby, które zaopatrzyły się wcześniej w elementy występujące w Train Simulator 2017 (np. jedną czy dwie trasy), otrzymują odpowiednią zniżkę na zakup Standard i Pioneers Edition.

Mechanika

Rozgrywka w Train Simulator 2017 nie odbiega znacząco od poprzedniej części cyklu. Jest to więc zaawansowany symulator pozwalający na kierowanie rozmaitymi pociągami, którymi przewozimy pasażerów w lokacjach rozsianych po całym świecie. Nowości związane są przede wszystkim z trasami, gdyż gra oferuje dostęp do czterech dodatkowych linii. Gracze mogą jeździć w Niemczech, pomiędzy miastami Lubeka – Hamburg, używając odnowionej lokomotywy DB BR 218. W Ameryce Północnej pędzimy w nowoczesnym NJ TRANSIT ALP-45DP od Nowego Jorku po New Jersey. We Francji przemierzamy trasę łączącą Marsylię z Awinion, siedząc w kabinie TGV Duplex, a w Wielkiej Brytanii kierujemy Arriva Trains Wales Class 175, jeżdżąc pomiędzy Bristolem a Cardiff. Oczywiście jest to zaledwie początek, gdyż cykl znany jest z tego, że gracze mogą rozszerzać go o szereg rozmaitych dodatków. Najwięksi fani pieniądze przeznaczają m.in. na kolejne trasy, maszyny czy scenariusze.

Kwestie techniczne

Train Simulator 2017 na PC wykorzystuje tę samą technologię co gra Train Simulator 2016 i nie różni się od niej pod względem oprawy graficznej, ale za to zapewnia kompatybilność z Warsztatem Steam. Możemy tam znaleźć zadania i trasy przygotowane przez innych graczy z użyciem udostępnionego edytora.

Źródło: [gry-online.pl]

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

Minimalne:

Dual Core 2.5 GHz, 4 GB RAM,

karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza,

40 GB HDD,

Windows 7 64-bit

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Napisz opinię

Train Simulator 2017 - Platforma Steam cd-key

Train Simulator 2017 - Platforma Steam cd-key

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region:  … Cały Świat

Producent: Dovetail Games/Rail Simulator Developments

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )