raty przez internet leasing przez internet

CivCity: Rome (PC) - Platforma Steam cd key

CIVCR

27,40 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Hiszpański           

Region:  Europa

Producent: FireFly Studios

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Szybkie płatności

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


CivCity: Rome jest gra ekonomiczną, w której akcja programu przenosi gracza w czasy największej świetności Cesarstwa Rzymskiego, a głównym zadaniem jest zbudowanie tętniącego życiem miasta. Gra kładzie bardzo duży nacisk na kwestię rozwoju miasta. Pod względem liczby możliwych do skonstruowania budynków, CivCity: Rome przewyższa wszystkie wydane dotąd programy, które również nawiązują do czasów Cesarstwa Rzymskiego. Jakby tego było mało, gracz będzie mógł skorzystać z przeszło siedemdziesięciu różnych wynalazków, mogących podnieść poziom życia mieszkańców, jak i poprawić wygląd metropolii. Oczywiście, wpierw musimy zadbać o odpowiednie badania – bogate drzewo technologiczne przywodzi na myśl kolejne odcinki z serii Sid Meier’s Civilization. To zresztą nie jedyna analogia, pomiędzy tymi produkcjami. W CivCity: Rome można również tworzyć spektakularne monumenty, zwane „cudami świata”, które przynoszą określone profity. Duże znaczenie w grze ma interakcja z mieszkańcami, którzy zdradzą swoje zdanie dotyczące życia w mieście. Dzięki ich sugestiom możesz na bieżąco poprawiać kondycję metropolii i sprawiać, że Twoi podopieczni będą egzystowali w lepszych warunkach. Od czasu do czasu w metropolii pojawią się też słynni Rzymianie, którzy na ogół zlecą Ci wykonanie określonego zadania.

W odróżnieniu od innych „city-builderów” tego typu (np. serii Caesar), CivCity: Rome pozwala lepiej przyjrzeć się życiu codziennemu Rzymian. Gracz może zaglądać do wszystkich budynków (od domów po łaźnie) i obserwować poczynania swoich podopiecznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszyscy użytkownicy programu mogą śledzić wybrane rodziny i sprawdzać, jak radzą sobie z życiem w kolejnych latach rozgrywki. Wzorem innych gier firmy Firaxis Games do programu wbudowano obszerną encyklopedię (CityPedia), która nie tylko pozwala uzyskać istotne informacje dotyczące rozgrywki, ale jest skarbnicą wiedzy odnoście życia Rzymian w starożytności.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

KONFIGURACJA MINIMALNA:

Windows 2000/XP (Windows 7 nie jest wspierany),

procesor 1.6 GHz, 512 MB RAM, 2,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym,

karta graficzna wyposażona w 64 MB VRAM i wspierająca Hardware T&L (nVidia GeForce 3 / ATI Radeon 8500 lub lepsza),

karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 7, DirectX 9.0c

© 1991-2014 Take-Two Interactive Software and its subsidiaries. Developed by Firaxis Games. Civ Ciry Rome, Civilization, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software and their respective logos are all trademarks of Take-Two interactive Software, Inc. The ratings icon is a trademark of the Entertainment Software Association. All other marks and trademarks are the property of their respective owners. All rights reserved.

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Napisz opinię