raty przez internet leasing przez internet

Dishonored: Death of the Outsider - Platformy Steam cd-key

DDOTO

30,58 zł

Platforma: Steam

Język: Polski,Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region:  Europa,Afryka

Producent: Arkane Studios   

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Więcej szczegółów

212 Przedmioty

Szybkie płatności

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,35 zł.


Wielokrotnie nagradzani twórcy z Arkane Studios przedstawiają Dishonored: Death of the Outsider, następną samodzielną przygodę w odnoszącej sukcesy serii Dishonored. Odegraj rolę obdarzonej wyczesanymi supermocami zabójczyni, Billie Lurk, i wraz ze swoim dawnym mentorem, Daudem, podejmij się największej skrytobójczej misji wszech czasów. Death of the Outsider rozbudowuje charakterystyczne dla Dishonored 2 rozwiązania w zakresie grafiki i rozgrywki, oferując wszystko to, czego można oczekiwać od tej serii: brutalne systemy walki, niepowtarzalne projekty poziomów i wciągającą fabułę, kształtowaną na bieżąco przez twoje decyzje. Pełne życia osoby i porywająca akcja Death of the Outsider stanowią idealne wprowadzenie do Dishonored, a jednocześnie solidnie rozbudowują rozgrywkę i świat, na co czekają weterani serii.

FABUŁA:

Bądź Billie Lurk (vel Meagan Foster), niegdyś jedną z najgroźniejszych najemnych morderczyń w Dunwall. Po ponownym połączeniu sił ze swoim dawnym mentorem, legendarnym zabójcą Daudem, podejmiesz najambitniejsze z wyzwań: zabicie Odmieńca, półboskiej istoty, którą Billie i Daud postrzegają jako kluczowy element wielu najczarniejszych epizodów w historii Cesarstwa. Podczas swej podróży w głąb najpodlejszych zakamarków Karnaki, gdzie odkrywać będziesz sekrety Odmieńca i jego przeszłości, zmierzysz się z zabójczymi przeciwnikami, przedwieczną potęgą i niełatwymi decyzjami, które wywrą permanentne piętno na otaczającym cię świecie.

KLUCZOWE CECHY:

Supermoce zabójczyni doskonałej

Ukrywaj się w cieniu lub mierz się z wrogami w pełnym świetle, decyzja należy do ciebie. Twój niepowtarzalny zestaw super zdolności, gadżetów i uzbrojenia pozwoli ci podejść do każdej sytuacji po twojemu. Używaj swoich umiejętności i talentów, by niezauważenie przemykać obok zagrożenia lub brutalnie eliminować tych, którzy staną na twej drodze. 

Największe z zabójstw

Zabicie Odmieńca nie będzie prostą sprawą. Wymaga to zagłębienia się w szemrany półświatek Karnaki, gdzie odkryjesz zaginione sekrety miasta. Na trasie do celu zinfiltrujesz nielegalną krwawą arenę i kult czarnej magii, a w emocjonującym napadzie na bank zdobędziesz pradawny artefakt, który będzie jedynie wstępem do najśmielszej spośród twoich misji.

Wymagający wrogowie

W pościgu za Odmieńcem zmierzysz się z nową gamą przeciwników. Za pomocą broni, gadżetów i zdolności pokonaj zabójczych wrogów, takich jak nieśmiertelni oświeceni, nieugięte siostry Zakonu Wyroczni czy nowi mechaniczni żołnierze. Wyzwania zapewnią kontrakty na opcjonalne, poboczne wobec misji cele. 

Prześledź własną ścieżkę

Wyzwól dodatkowy potencjał kreatywnego chaosu, powtarzając rozgrywkę z użyciem części kluczowych mocy z Dishonored 2 w trybie oryginalnej gry plus (OG+).

WYMAGANIA SYSTEMOWE

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7/8/10 (64 bit), Procesor: Intel i5-2400 (4 rdzenie)/AMD FX-8320 (8 rdzeni), Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVidia GTX 660 2GB/AMD Radeon 7970 3GB, Miejsce na dysku: 32 GB dostępnej przestrzeni

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 10 (64 bit), Procesor: Intel i7-4770 (4 rdzenie)/AMD FX-8350 (8 rdzeni), Pamięć: 16 GB RAM, Karta graficzna: NVidia GTX 1060 6GB/ AMD Radeon RX 480 8GB, Miejsce na dysku: 32 GB dostępnej przestrzeni

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

 

Napisz opinię

Dishonored: Death of the Outsider - Platformy Steam cd-key

Dishonored: Death of the Outsider - Platformy Steam cd-key

Platforma: Steam

Język: Polski,Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region:  Europa,Afryka

Producent: Arkane Studios   

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: