raty przez internet leasing przez internet

Aliens vs. Predator Collection - Platformy Steam cd-key

AVP

62,65 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region: Cały świat

Producent: Sega

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

Szybkie płatności

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,75 zł.


Aliens vs. Predator Collection to pakiet zawierający:

 • Grę Aliens vs. Predator
 • DLC Aliens vs. Predator Bughunt Map Pack
 • DLC Aliens vs. Predator Swarm Map Pack

Aliens vs. Predator to legendarna wojna między dwiema najpopularniejszymi postaciami
z gier akcji SF. AvP oferuje 3 kampanie dla pojedynczego gracza i zapewnia niezliczone godziny rozgrywki sieciowej w unikalnym potrójnym trybie gry sieciowej. 

Spróbuj przetrwać w zupełnie nowej rozgrywce pierwszoosobowej. Poluj wśród śmiercionośnych dżungli
i bagien otaczających skazaną na zgubę kolonię Freya’s Prospect. 

Cechy gry:

 • Jako Marine będziesz walczyć z klaustrofobią i lękiem - światło będzie twoim przyjacielem, lecz rzadko spotykanym. Jednak Oddziały Specjalne Armii USA to ostatnia linia obrony ludzkości, przez co są uzbrojone po zęby w najnowsze środki wybuchowe i broń automatyczną.
 • Jako Predator będziesz przebywać wśród cienia, przemieszczając się wśród koron drzew, aby zastawiać pułapki na swe ofiary. Chociaż będziesz wyposażony w szereg potężnych i nietypowych broni oraz sprzęt tropiący, honor zmusi cię stawienia czoła trofeom w otwartej walce.
 • Jako najbardziej niebezpieczny gatunek we wszechświecie, Obcy oferuje możliwość gry postacią jak z koszmaru – potworem ze szczękami jak stalowe sidła i pazurami jak noże, wyłaniającym się z ciemności w roju towarzyszy.
 • Zagraj każdą ze stron walcząc przeciwko pozostałym w unikalnym potrójnym trybie gry sieciowej. Przeciwstaw szczęki pazurom, a te karabinowi impulsowemu, odkrywając ponownie jeden z klasyków gry wieloosobowej.

AvP wykorzystuje Steam Cloud do przechowywania statystyk gry i informacji
o umiejętnościach. Dane te są później używane przy dobieraniu przeciwników. 

Bughunt Map Pack

Witaj na terenach łowieckich planety BG-386. Sprawdź swoje umiejętności na czterech nowych wieloosobowych mapach obejmujących bagna dżungli, miejsca katastrof statków z Obcymi, kompleksy przemysłowe i starożytne świątynie. Twoje środowisko będzie twoim najgroźniejszym wrogiem – ciągłe ulewy uderzają w ciebie, mgła skrywa łowców i jedynie błysk pioruna  pokazuje drogę. 

Pakiet zawiera dwie mapy dla trybu Survivor i dwie mapy dla wszystkich innych trybów wieloosobowych. 

Mapy:

 • Crashsite – mapa wieloosobowa. Stworzona dla wszystkich rodzajów gier z wyjątkiem Survivor, Crashsite to mapa na zewnątrz umieszczająca graczy na moczarach – zdominowanych przez rozbitą kapsułę ratunkową. Z dala od bagien rozlewa się wodospad oferujący rozległy widok, który jest częścią dużego „pierścienia” grywalnego obszaru, który otacza moczary pośrodku, z połączeniami pozwalającymi graczom poruszać się po mapie.
 • Furious – mapa wieloosobowa. Stworzona dla wszystkich rodzajów gier z wyjątkiem Survivor, Furious to mapa w stylu areny umieszczająca graczy w centralnym obszarze o kształcie cylindra zdominowana przez ogromny aktywny piec pośrodku.
 • Tempest – mapa do trybu Survivor. Stworzona tylko dla trybu Survivor, Tempest to mapa na zewnątrz
  w stylu areny umieszczająca graczy w obszarze Kolonii BG-386 podczas ciemnej i burzowej nocy. 

Oprócz niekończącej się chmary Obcych, gracze muszą również zmagać się z ich środowiskiem. Ciągła ulewa uderza w kolonię, przerywana przez błyski piorunów oświetlających otoczenie i ukazujących szturmowców Marines brnących w deszczu. 

Po zakończeniu każdej fali, mgła roztacza się przed rozpoczęciem kolejnej, a upiorne kształty zaczynają podążać za graczem.

 • Monument – mapa do trybu Survivor. Stworzona tylko dla trybu Survivor, Monument to mapa na zewnątrz umieszczona na BG-386 w niewidzianym nigdy wcześniej obszarze Monumentu nieżyjącego Wladcy Predatorów. 

Zbudowany z celową geometrią służącą nawigacji Obcych, Monument stanowi wyzwanie dla graczy, którzy są już zaznajomieni z trybem Survivor. Obcy mogą pojawić się z dowolnego kierunku, a jeśli gracze nie ruszają się zbyt długo, stają się podatni na ataki „spitterów” Obcych obecnych na tym obszarze. 

Swarm Map Pack

Przenieś się w całkowicie nowy wymiar pełen akcji i adrenaliny, gdzie toczy się walka pomiędzy Obcymi i Predatorami. Oto cztery nowe mapy do rozgrywki sieciowej.

Dwie nowe mapy do gry wieloosobowej, dla sześciu różnych trybów rozgrywki:

 • Doki: Zło nadciąga z głębin w opuszczonych dokach Weyland-Yutanis.
 • Placówka: Odzyskana przez BG-386 dżungla pełna żarłocznych roślin to perfekcyjny teren łowiecki dla wszelkiego rodzaju dzikich zwierząt.

Dwie nowe mapy typu Survivor do czterech graczy, w których Marines muszą stawić czoła hordom obcych:

 • Rój: Głęboko w sercu Freya's Prospect znajduje się rój ksenomorfów. Każdy, kto tu wszedł, musi się strzec.
 • Maszyna: Stawisz czoło Fabryce? Światła mogą być włączone, ale nikogo tu nie ma... Jeszcze.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

System operacyjny: Windows XP/Vista, Procesor: Intel Pentium 4 3,4 GHz lub jego odpowiednik, Pamięć: 1 GB RAM (XP)/ 2 GB RAM (Vista), Grafika: karta graficzna zgodna z DirectX 9.0c posiadająca co najmniej 128 MB RAM (NVIDIA 7900 lub lepsza, ATI X1800 lub lepsza), Dysk twardy: 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym, DirectX®: 9.0c

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

 

Napisz opinię

Aliens vs. Predator Collection - Platformy Steam cd-key

Aliens vs. Predator Collection - Platformy Steam cd-key

Platforma: Steam

Język: Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region: Cały świat

Producent: Sega

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )