raty przez internet leasing przez internet

Aliens: Colonial Marines Collection - Platformy Steam cd-key

ACM

Platforma: Steam

Język: Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region: Cały Świat

Producent: Gearbox Software

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Więcej szczegółów

Szybkie płatności

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 32 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.


Aliens Colonial Marines Collection to zestaw zawierający:

 • Grę Aliens Colonial Marines
 • DLC Aliens Colonial Marines - Stasis Interrupted 
 • DLC Aliens Colonial Marines: Bug Hunt
 • DLC Aliens Colonial Marines: Reconnaissance Map Pack
 • DLC Aliens: Colonial Marines - Collector's Edition Pack
 • DLC Aliens: Colonial Marines - Double-Barrelled Shotgun
 • DLC Aliens: Colonial Marines - Limited Edition Pack
 • DLC Aliens: Colonial Marines - Movie Map Pack
 • DLC Aliens: Colonial Marines - Sharp Sticks 

Aliens Colonial Marines

Zapraszamy do Aliens: Colonial Marines. Stworzony przez Gearbox, chwalonych przez krytyków i uwielbianych przez fanów twórców Borderlands i Brothers in Arms, to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby pogrążona w dziwnej, klaustrofobicznej i przerażającej atmosferze, która zapewniła filmom z serii Obcy sukces na całym świecie.

Ty i twoi towarzysze staniecie się najpotężniejszą jednostką wojskową w galaktyce - amerykańskimi Colonial Marines. Opierając się na klasycznym filmie Aliens Jamesa Camerona, twój oddział będzie zmuszony zmierzyć się ze śmiertelnymi, inteligentnymi i nieprzewidywalnymi Xenomorphami. To do ciebie należeć będzie nie tylko przetrwanie, ale też zlikwidowanie tej plagi. 

Cechy gry:

 • Przerażająca istota w historii kina - Zmierz się z największym wrogiem, wykorzystującym swoje nieziemskie umiejętności odnajdywania drogi między ścianami, rojącego się przez otwory wentylacyjne
  i znajdującego nowe sposoby atakowania ciebie i twojej drużyny.
 • Autentyczne doświadczenie w serii Obcy do tej pory - Wykorzystując autentyczne otoczenie zainspirowane serią filmów, w tym Hadley Hope, Sulaco i LV- 426, zostaniesz zanurzony w niesamowitym, nastrojowym świecie gdzie każdy moment może przynieść śmierć.
 • Włącz się do Korpusu Piechoty Morskiej - Dając ci prawdziwą kontynuację serii Obcy Jamesa Camerona, zostaniesz zaopatrzony w klasyczne uzbrojenie i sprzęt Marines, w tym karabiny repulsorowe, czujniki ruchu i miotacze ognia.
 • Gra we współpracy z mechanizmem dołączania i odłączania - Gearbox, mistrzowie trybu współpracy wykorzystują swoją wiedzę w uniwersum Obcych. Kosmici robią się zbyt trudni? Zaproś swoich przyjaciół, aby mogli wpaść z dodatkową siłą ognia. Cała kampania może zostać rozegrana w drużynie do czterech graczy, włączających się i odłączających w szeregu samodzielnych misji przeprowadzanych w ramach nadrzędnej historii w grze.
 • Dodatki i aktualizacje - Stwórz swoją doskonałą maszynę do zabijania. Rozbudowany system aktualizacji pozwala graczom dostosować swoje postaci do ich sposobu rozgrywki. Zdobywaj punkty doświadczenia, aby zyskiwać nowe korzyści, nowe bronie i nowy wygląd dla swojej drużyny.

Aliens Colonial Marines - Stasis Interrupted 

'Przerwana Hibernacja' to ostatni pakiet zawartości do gry Aliens: Colonial Marines. Dodatek opowiada historię Hicksa pomiędzy wydarzeniami z filmów Obcy: Decydujące Starcie i Obcy³.

W tej nowej kampanii grasz jako 3 różnie postacie, których losy się krzyżują.

 • Lisbeth i reszta niespodziewanie budzą się z hibernacji. Muszą odkryć, dlaczego ich statek, Legato, zboczył z kursu i zmierza w kierunku Sulaco, opuszczającego orbitę planety LV-426.
 • Walcz na statku opanowanym przez obcych, dowiedz się, co chce osiągnąć Michael Weyland i odkryj, co naprawdę przydarzyło się Hicksowi.
 • Jeśli posiadasz już przepustkę sezonową Aliens: Colonial Marines, nie kupuj tego zestawu, gdyż opłata zostanie pobrana ponownie. 

Aliens Colonial Marines: Bug Hunt

Taki zestaw umożliwia grę w trybie współpracy do 4 graczy naraz, na 3 nowych mapach, w zupełnie nowym trybie gry wieloosobowej – Bug Hunt.

Bug Hunt jest trybem hordy opartym na celach, gdzie dokładność i praca zespołowa jest kluczem w walce, aby przetrwać 30 fal coraz bardziej wymagających Obcych i wrogich żołnierzy Weyland-Yutani. Walcz ze strachem na 3 zupełnie nowych mapach: Broadside, Mercenary i Tribute. Wydawaj pieniądze zarobione na zabijaniu Obcych i żołnierzy wroga na dodatkowe bronie, amunicję i zdrowie, jak również na otwieraniu dostępu do nowych obszarów mapy i tłumieniu fal wroga poprzez przechwytywanie punktów nawigacyjnych.

Aliens Colonial Marines: Reconnaissance Map Pack

Walcz z innymi graczami na całym 4 zupełnie nowych mapach w Aliens: Colonial Marines – Reconnaissance Pack i zaszczep strach we wrogich marines z przerażającą nową zawartością do dostosowywania obcych. Użytkownicy, którzy nabyli Aliens: Colonial Marines Season Pass automatycznie otrzymują tę zawartość
i nie muszą kupić jej oddzielnie. 

Najważniejsze funkcje:  

 • Trzy nowe mapy dla trybu Team Deathmatch / Extermination, w tym "Shipwreck", wielopoziomowa mapa, gdzie świadomość otoczenia jest kluczem do uzyskania przewagi nad przeciwnikiem. 
 • Nowa mapa do trybu Survival o nazwie "Off the Grid", znajdująca się wokół kultowego Opuszczonego statku na zewnątrz bazy wojskowej Weyland-Yutani. 
 • Nowe skórki, ofiary śmiertelne i głowy dla każdej klasy obcych pozwalają na dodatkowe dostosowanie kosmitów. 

Aliens: Colonial Marines - Collector's Edition Pack

Edycja kolekcjonerska zawiera:  

 • Karabin plazmowy Pulse - Ten karabin strzela specjalnymi kulami plazmy unicestwiając wrogów znajdujących się na jego drodze. 
 • Elektroniczne Soniczne Kule Łamacze - Uderzając o podłogę, ten specjalny, zaawansowany technologicznie granat odbija się na kilka metrów w powietrze przed uwolnieniem dużego ładunku elektrycznego, który usmaży wszystko w pobliżu. 
 • Strzelnica Akademii US Colonial Marines - Sprawdź swoją szybkość i dokładność z każdej broni w różnych scenariuszach i nawiguj przez tory przeszkód w wielu różnych pokojach, umieszczonych na U.S.S. Sephora, z celami w postaci wrogów i niewinnych celów cywilnych. 

Aliens: Colonial Marines - Double-Barrelled Shotgun

Użyj tej strzelby, żeby zabijać przeciwników podmuchem z przeszłości. 

Aliens: Colonial Marines - Limited Edition Pack

Limited Edition Pack zawiera:  

 • 4 bohaterów filmu: Graj jako Apone, Hicks, Hudson i Drake z filmu Aliens w trybie konkurencji wieloosobowej
 • Miotacz ognia Ripley: Twórz piekło z tym połączeniem karabinu pulsacyjnego i miotacza ognia 
 • Dodatkowe dostosowanie Marines: Dopracuj wygląd twojego Marine w trybie sieciowej gry wieloosobowej 

Aliens: Colonial Marines - Movie Map Pack

Walcz z innymi graczami na znajomych obszarach z 4 ekscytującymi nowymi mapami umieszczonymi
w lokacjach z poprzednich filmów o Obcych: Obcy, Obcy II i Obcy III. 

Movie Map Pack zawiera:  

 • Dwie nowe mapy do trybu Team Deathmatch i Extermination, w tym „Fury 161”, która umiejscowiona jest w zniszczonej placówce więziennej ukazanej w filmie Obcy III. 
 • Nową mapę do trybu Survivor o nazwie "Nostromo", gdzie marines muszą bronić się przed obcymi wewnątrz klasycznego statku kosmicznego z filmu Obcy.
 • Nową mapę do trybu Escape o nazwie „Exodus”, znajdującą się na wymierającym Sulaco. Marines obudzeni z krio-snu muszą odnaleźć drogę ucieczki, atakowani przez obcych. 
 • Jeśli posiadasz już Aliens: Colonial Marines Season Pass nie kupuj tego pakietu, ponieważ zostaniesz ponownie obciążony kosztami.

Aliens: Colonial Marines - Sharp Sticks

Wspomniany przez Hudsona w Aliens, prototypowy strzelający sonicznymi harpunami przenośny miotacz artyleryjski (S.H.A.R.P.), to karabin strzelający opóźnionymi czasowo rzutkami o wybuchowych końcówkach, które wbijają się we wrogów lub teren. 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP (SP3), Procesor: 2 GHz Intel Dual Core, Pamięć: 2GB RAM (XP), 2GB RAM (Vista), Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8500/ATI Radeon HD 2600 (minimum 256 MB VRAM), DirectX: 9.0c, Dysk twardy: 20 GB, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c, Inne wymagania: Początkowa instalacja wymaga jednorazowego połączenia internetowego z systemem Steam w celu potwierdzenia autentyczności; programy wymagane do zainstalowania (załączone do gry) uwzględniają klienta Steam, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Cisual C++ Redistributable 2005, Visual C++ Redistributable 2008, Visual C++ Redistributable 2010, oraz sterowników AMD CPU (tylko XP/AMD)

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

 

Napisz opinię

Aliens: Colonial Marines Collection - Platformy Steam cd-key

Aliens: Colonial Marines Collection - Platformy Steam cd-key

Platforma: Steam

Język: Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region: Cały Świat

Producent: Gearbox Software

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )