raty przez internet leasing przez internet

FIFA 19 (PC) - Platforma Origin cd key

FIFA19

80,92 zł

Platforma: Origin

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region: ......Cały Świat

Producent: EA Sports

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Więcej szczegółów

500 Przedmioty

Szybkie płatności

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


Opracowana z myślą o szeregu platform kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier piłkarskich, w której mamy możliwość kierowania prawdziwymi zespołami i zawodnikami. Produkcja oferuje tryby przewidziane zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla wielu osób.

FIFA 19 jest symulatorem rozgrywek sportowych. Tak jak w poprzednich odsłonach cyklu, gracze ponownie otrzymują możliwość rozgrywania meczów, spotkań i turniejów z udziałem licencjonowanych reprezentacji narodowych i klubowych drużyn piłkarskich z całego świata. Dużą zmianą względem zeszłorocznej odsłony jest uzyskanie licencji na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Spotkania są realistyczne i do złudzenia przypominają zmagania prawdziwych sportowców.

Gra posiada kompleksowy, ale intuicyjny system sterowania, pozwalający na wykonanie ogromnej liczby zagrań i manewrów znanych ze światowych boisk. W FIF-ie 19 poprawiono kontrolę nad przyjmowaniem piłki, a także wprowadzono zupełnie nowy system strzałów – Timed Finishing. Umożliwia on wciśnięcie przycisku strzału podwójnie, a jeśli zrobimy to z odpowiednim wyczuciem, nasze uderzenie ma zdecydowanie większe szanse na wylądowanie w siatce. W produkcji EA Sports zaimplementowano także drugi znacznik, który pojawia się, gdy nie mamy piłki i wskazuje, który z piłkarzy – poza sterowanym przez nas – będzie wywierał pressing (rozwiązanie to do złudzenia przypomina to, które zastosowano w serii Pro Evolution Soccer). Ułatwiono też markowanie ruchu podczas przyjmowania piłki oraz zachowanie kamery przy rzutach wolnych.

Jedną z największych nowości w porównaniu do FIF-y 18 jest również zdecydowanie większa rola taktyki na wirtualnym boisku. Możemy m.in. przydzielać obrońcom strefy, za które odpowiadają, a także wydawać im znacznie dokładniejsze instrukcje. Mamy też możliwość zadecydowania o tym, jak szeroko i w jakim tempie nasi zawodnicy będą rozgrywali piłkę, a także wyznaczania różnych strategii w zależności od przebiegu spotkania.

W FIF-ę 19 na każdej z platform możemy grać samotnie albo w towarzystwie innych osób. Do dyspozycji mamy tryb kariery (w ich ramach możemy poprowadzić pojedynczego zawodnika lub cały zespół), szeroki wybór rozgrywek wieloosobowych, a także trzeci rozdział trybu fabularnego „Droga do sławy”. W tym ostatnim kierujemy już nie tylko Aleksem Hunterem, rozpoczynającym zmagania w Lidze Mistrzów, ale także jego siostrą Kim, walczącą o powołanie na kobiece Mistrzostwa Świata, oraz przyjacielem Dannym, próbującym udowodnić swoją wartość w angielskiej Premier League. Powraca także znany z poprzednich odsłon serii, oparty o zbieranie kart piłkarzy moduł FIFA Ultimate Team (FUT), w którym pojawiają się oparte o dywizje i rangi rozgrywki Division Rivals.

Nowością są tryby ze specjalnymi zasadami, „House Rules”, przeznaczone przede wszystkim do zabawy ze znajomymi na jednym ekranie – możemy więc na przykład rozegrać spotkanie, w którym liczą się tylko bramki zdobyte głową lub wolejem, lub takie, w którym po każdej strzelonej bramce z boiska schodzi jeden z zawodników.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

Konfiguracja minimalna:

System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)

Procesor: Intel Core i3-2100 @ 3,1 GHz / AMD Phenom II X4 965 @ 3,4 GHz

Pamięć RAM: 8 GB

Miejsce na dysku: 50 GB

Najsłabsze obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GTX 460 1GB i AMD Radeon R7 260

DirectX: wersja 11

Konfiguracja zalecana:

System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)

Procesor: Intel i3 6300T / AMD Athlon X4 870K lub równoważny; alternatywnie Intel i3 4340, Intel i3 4350 lub AMD FX-4350 / FX-4330

Pamięć RAM: 8 GB

Miejsce na dysku: 50 GB

Najsłabsze obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce GTX 670 i AMD Radeon R9 270X

DirectX: wersja 12

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

Napisz opinię

FIFA 19 (PC) - Platforma Origin cd key

FIFA 19 (PC) - Platforma Origin cd key

Platforma: Origin

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region: ......Cały Świat

Producent: EA Sports

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Filmy związane z produktem