raty przez internet leasing przez internet

Football Manager 2019 (PC) - Platforma Steam cd key

FM2019

113,58 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region: Europa / Bliski Wschód / Afryka

Producent: Sports Interactive

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila)

Więcej szczegółów

178 Przedmioty

Szybkie płatności

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 28 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


Football Manager 2019 to kolejna odsłona znanej i cenionej wśród miłośników futbolu serii menadżerów piłkarskich.

FM 2019 to bardzo rozbudowana produkcja, w której gracz wciela się w rolę menedżera jednego z wybranych klubów piłkarskich dostępnych w grze. W trakcie zabawy odpowiadamy za pełne spektrum funkcjonowania zespołu – podstawą naszych obowiązków jest pozyskiwanie oraz rozwój piłkarzy, ustalanie treningów oraz taktyki meczowej, jak również kontrola nad podopiecznymi zarówno w trakcie spotkania, jak i pomiędzy kolejnymi meczami. Rozgrywka wymaga od nas ciągłego podejmowania decyzji oraz ustalania priorytetów i pogodzenia interesów różnorodnych stron.

Oprócz tego równie istotne jest dbanie stronę finansową klubu – działamy bowiem w obrębie sztywno ustalonego budżetu, który wydajemy na nowych zawodników, podwyżki czy ulepszenia. Dodatkowym zadaniem menedżera staje się także kreowanie dobrego wizerunku marketingowego oraz utrzymywanie właściwych relacji z kibicami i mediami.

W sumie, w grze dostępnych jest 26 w pełni licencjonowanych rozgrywek ligowych z 11 państw oraz liczne indywidualne licencje klubowe z największych lig świata. W Football Manager 2019 po raz pierwszy pojawiły się oficjalne rozgrywki niemieckiej Bundesligi oraz 2. Bundesligi.

Football Manager 2019 przynosi kluczowe zmiany w kontekście dwóch aspektów zabawy – podstawą jest przemodelowany moduł taktyki, w którym możemy opierać swój pomysł na mecz na kilkunastu predefiniowanych ustawieniach zawodników na boisku, bazujących na popularnych nurtach współczesnej myśli szkoleniowej, jak np. gegenpress czy tiki-taka. Zmieniono także panel treningowy – gra pozwala na stworzenie odpowiedniego planu zajęć dla piłkarzy spośród czterdziestu bloków tematycznych, umożliwiających rozwinięcie techniki, motoryki czy też strony mentalnej podopiecznych.

Football Manager 2019 oferuje także dwie popularne w ostatnim czasie nowalijki techniczne związane z rozgrywaniem meczu – podczas spotkań możemy zauważyć wpływ technologii VAR oraz goal line, które pomagają w rozstrzyganiu spornych sytuacji związanych ze strzelonymi bramkami czy rzutami karnymi.

Football Manager 2019 nie jest tytułem efektownym graficznie – większą część rozgrywki spędzamy w interfejsie pełnym tabelek, statystyk oraz wykresów. Akcję podczas meczów obserwujemy z kolei za pośrednictwem prostego silnika meczowego 3D.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

Minimalne:

Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM,

karta grafiki 256 MB GeForce 9600M / Radeon HD 3650 lub lepsza,

7 GB HDD,

Windows 7(SP1)/8/8.1/10

 

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

Napisz opinię

Football Manager 2019 (PC) - Platforma Steam cd key

Football Manager 2019 (PC) - Platforma Steam cd key

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region: Europa / Bliski Wschód / Afryka

Producent: Sports Interactive

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila)

Filmy związane z produktem