Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

MX vs. ATV Supercross Encore - Platforma Steam cd-key

MXATVSE

8,00 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region: Cały Świat

Producent: THQ Nordic

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


MX vs. ATV Supercross Encore to zręcznościowa gra wyścigowa traktująca o motocyklach crossowych. Tytuł, podobnie jak jego pierwowzór z 2014 roku, opracowany został przez studio Nordic Games i oferuje szereg usprawnień w stosunku do swojej standardowej odsłony.

Podstawą rozgrywki stanowią tutaj wyścigi motocykli rozgrywane na odpowiednio przygotowanych trasach, obfitujących w charakterystyczne dla tej dyscypliny przeszkody czy skocznie. Bawić możemy się zarówno w składającym się z kilku serii trybie kariery, jak również w systemie wolnej jazdy czy podczas rozgrywki wieloosobowej stworzonej dla o maksymalnie 12 graczy jednocześnie. Nie brakuje tu także możliwości gry z inną osobą przy podzielonym na dwie części ekranie oraz trybu Waypoint, gdzie rajdowcy muszą jak najszybciej dotrzeć do szeregu określonych punktów na otwartym terenie.

W czasie rozgrywki gracze mają okazję zapoznać się z 80 licencjonowanymi firmami motocrossowymi i wcielić się w ponad 60 profesjonalnych zawodników ścigających się na około trzydziestu zaimplementowanych torach różnego rodzaju. Grający mogą zapoznać się też z nowymi trybami rozgrywki - Open World Waypoint Racing oraz Rhythm Racing. W ramach tego ostatniego, będącego nowością w przypadku cyklu MX vs. ATV, zawodnicy ścigają się na długiej prostej, gdzie co i rusz znajdują się hopki i wszelkiej maści przeszkody.

W przypadku MX vs. ATV Supercross Encore deweloperzy zadbali również o stosowną poprawę warstwy wizualnej. W grze znajdziemy zatem bardziej dopracowane modele czy tekstury, które dostępne są w wyższej rozdzielczości. Ulepszenia nie ominęły także audio (dodano m.in. nowe efekty środowiskowe), jak i interfejsu użytkownika, który teraz może pochwalić się płynniejszym działaniem.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows® Vista, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10

Procesor: Intel® Core™ 2 Duo @ 1.8Ghz / AMD Athlon 64 X2 equivalent

Pamięć: 2 GB RAM

Karta graficzna: DirectX 10 compatible graphics card like Intel HD 3000, NVIDIA GeForce GTS 240 (1GB VRAM) or ATI Radeon HD 4600 (1GB VRAM)

DirectX: Wersja 9.0c

Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni

Dodatkowe uwagi: Recommended: Xbox 360 Controller | AMD Crossfire™ and NVIDIA SLI is not supported

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii:

Top sellers