Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Back to Bed - Platformy Steam cd-key

BTB

5,52 zł

Platforma: Steam

Język: angielski,francuski,włoski,niemiecki

Region:  Polska

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila)

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


W tej grze musisz pokierować lunatyka Boba z jego wywołującego senność biura w drodze do bezpieczeństwa poprzez kierowanie jego podświadomego strażnika Suboba, którego zadaniem jest poprowadzić i ochraniać lunatykującego Boba.

Duet będzie podróżować przez surrealistyczny przypominający malowidło świat, w którym granice pomiędzy snem Boba i rzeczywistością zatarły się, ale w którym nadal występują zagrożenia prawdziwego świata, które stanowią niebezpieczeństwo dla lunatyka. Nawet czujny Subob musi poprowadzić Boba pomiędzy niebezpieczeństwami z powrotem do łóżka.

Cechy gry:

  • Unikatowe surrealistyczne i artystyczne uniwersum gry: Senne uniwersum które łączy element rzeczywistego świata i krainy snow, aby stworzyć coś naprawdę unikatowego.
  • Izometryczne poziomy łamigłówki: Nawiguj przez szczegółowe poziomy w 3D i wykorzystuj elementy otoczenia, by stworzyć bezpieczną trasę i unikać zagrożeń.
  • Dwie postacie jako jedno: Graj jako ucieleśniona podświadomość próbująca uratować swoje własne śpiące ciało prowadząc je do bezpiecznego łóżka.
  • Malowniczy styl wizualny: Odkryj uczucie grania w obrazie zainspirowanym przez surrealizm i niemożliwe kształty.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

System operacyjny: Windows XP SP3, Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: Intel Core HD Graphics 3000/4000, NVIDIA 8800 GT, ATI Radeon HD 4850, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 600 MB, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c, Dodatkowe uwagi: Wspierane kontrolery: Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, Playstation 4, niektóre kontrolery Logitech i inne.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Filmy związane z produktem

30 produktów w kategorii:

Top sellers