Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Crusader Kings II (DLC Collection) - Platforma Steam cd-key

CK2DLCC14

302,84 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Niemiecki, Hiszpański           

Region:  Europa / Cały Świat

Producent: Paradox Development Studio

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Ostatnia sztuka, spiesz się!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 30 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 6,00 zł.


Crusader Kings II to długo wyczekiwana produkcja, która przyciągnęła do siebie wielu wiernych fanów. Nie na jednym produkcie kończy się jednak zabawa. Crusader Kings II to bardzo rozbudowana produkcja, która liczy sobie wiele DLC. W tym zestawie możecie zakupić aż 21 różnych dodatków do gry!

Zestaw 21 produktów:  Crusader Kings II: Dynasty Shields, Crusader Kings II: Mongol Faces, Crusader Kings II: Songs of Albion, Crusader Kings II: Songs of Faith, Crusader Kings II: Ruler Designer, Crusader Kings II: Songs of the Holy Land, Crusader Kings II: African Unit Pack, Crusader Kings II: Songs of the Caliph, Crusader Kings II: Sword of Islam, Crusader Kings II: Dynasty Shield II, Crusader Kings II: Legacy of Rome , Crusader Kings II: Byzantine Unit Pack , Crusader Kings II: African Portraits , Crusader Kings II: Songs of Byzantium , Crusader Kings II: Sunset Invasion, Crusader Kings II: Russian Portraits, Crusader Kings II: Russian Unit Pack, Crusader Kings II: Songs of the Rus, Crusader Kings II: The Republic, Crusader Kings II: Mediterranean Portraits, Crusader Kings II: Songs of Prosperity

Crusader Kings II: Mroczne Wieki to długo oczekiwany następca jednej z najbardziej uznanych gier strategicznych ostatnich lat. Tytuł przenosi gracza w schyłkowy okres Mrocznych Wieków, na tereny niestabilnej politycznie i rozdartej przez zwaśnionych królów Europy. Lordowie przeciwstawiają się swym władcom, którzy starają się utrzymać kontrolę nad swoimi królestwami. Papież nawołuje do krucjat w celu obrony wpływów chrześcijaństwa w Ziemi Świętej, a jednocześnie sam chce utrzymać kontrolę nad inwestyturą biskupów i związanymi z tym bogactwami. Jest to idealny czas dla ambitnych jednostek. Poszerzaj swoje terytoria i zadbaj o bezpieczną przyszłość swojej dynastii. Musisz gromadzić bogactwa, mianować wasali, niszczyć zdrajców i heretyków, ustanawiać prawo i utrzymywać kontakty z setkami hierarchów kościelnych i szlachciców, z których każdy kieruje się własnymi celami.

Każdy dobry władca musi mieć wsparcie przyjaciół. Zachowaj jednak czujność, gdyż wierni wasale mogą zmienić się w rozgoryczonych rywali, a lojalność niektórych z nich może wcale nie być tak wielka, jak się wydaje... Bądź w gotowości i zdobywaj prestiż, by na całym świecie szeptano Twoje imię z szacunkiem, ale i ze strachem.

Crusader Kings II: Mroczne Wieki eksploruje jeden z najbardziej znaczących okresów w historii ludzkości, będąc tytułem opracowanym przez mistrzów globalnych gier strategicznych. Ta epicka gra przywraca średniowieczną Europę do życia, pełną rycerzy, monarchów i intryg...

Cechy gry:

Rozgrywka rozpoczyna się w dowolnym momencie między rokiem 1066 a 1337 i przebiega aż do roku 1453.

Wybierz chrześcijańskiego lorda i zapewnij przetrwanie jego dynastii, sterując nim i jego potomkami na przestrzeni dziejów.

Zyskuj prestiż, utrzymując tron przez pokolenia i powiększaj chwałę swojej dynastii.

Rozszerzaj swoje posiadłości ziemskie i chroń je przed rozpadem.

Rozwikłuj intrygi swoich dworzan i wasali, z których każdy kieruje się własnymi celami i interesami.

Walcz z Maurami, Poganami i Heretykami w imię Krzyża.

Broń królestwa przed napadami hord mongolskich jeźdźców.

Rywalizuj z Papieżem o kontrolę nad biskupami.

Przywróć średniowiecze do życia walcząc przeciwko nawet 32 graczom w trybie multiplayer.

Źródło: [muve.pl]

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

Pentium 4 2.4 GHz, 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7),

karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),

2 GB HDD,

Windows XP/Vista/7

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii:

Top sellers