Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

For Honor (Xbox One / Xbox Series X|S) - platforma Xbox Live cd-key

FOHON

67,14 zł

Platforma: Xbox Live

Język: Angielski 

Region:   Cały Świat

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila)

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 1,20 zł.


UWAGA! GRA WYMAGA STAŁEGO POŁĄCZENIA Z INTERNETEM!

 

“For Honor” to nowość od Ubisoft Montreal - studia znanego z franczyz takich ikon jak: Watch Dogs, Far Cry 4, czy też Assassin's Creed. Ich najnowsze dzieło to sieciowa gra akcji, w której uczestniczymy z widoku trzecioosobowego, a poza trybem multiplayer możemy rozegrać kampanię fabularną, która jest swoistym wprowadzeniem do uniwersum gry. Ten tryb wzbogacony jest o dodatkowe funkcje, takie jak misje i cele niedostępne w multiplayerze (np. pościgi na koniach). 

 

Akcja gry to alternatywne średniowieczne pole bitwy, na którym naprzeciwko siebie stają trzy frakcje: The Chosen, The Legions i The Warborn. Są one wzorowane na japońskich samurajach, europejskich rycerzach oraz skandynawskich Wikingach. Podczas gry każdą stronę reprezentuje pokaźna liczba wojowników, jednak tylko po czterech z nich jest kontrolowanych przez żywych graczy. Są to jednak bohaterowie o wyjątkowych umiejętnościach, których wykorzystanie może zaważyć na zwycięstwie lub przegranej. Każdą postać charakteryzują inne zdolności i unikatowe cechy - wśród nich można wymienić: wezwanie ostrzału katapult na wskazanym obszarze, tymczasowe zwiększenie skuteczności bojowej szeregowych żołnierzy w okolicy, czy ożywienie w szybkim tempie swoich towarzyszy. 

 

Stając po stronie Samurajów staniesz się częścią grupy, która do perfekcji opanowała sztukę przetrwania. Wszystko oczywiście przez to, że historia nie była dla nich zbyt łaskawa - ich kraj został pochłonięty przez ogień i wodę. Na razie w grze możesz spotkać trzy rodzaje samurajów: Orochi - wojowników charakteryzujących się niezwykle odważnym stylem walki i umiejętnościami skutecznego kontrataku, Kensei – mistrzów zmiany stylu walki i dużego zasięgu w zwarciu oraz Shugoki – powolni i niezgrabni, ale mają siłę demona i niezłomną wolę. Wkrótce w grze pojawią się Samorajowie Nobushi. 

 

Wybierając rozgrywkę we frakcji Rycerzy dołączysz do organizacji, która ostatnimi czasy zjednoczyła swoje siły i z niezorganizowanej zbieraniny przemieniła się w walecznych wojowników. Do boju popycha ich przekonanie, że większość starożytnych budowli stworzyli ich przodkowie. Pogromcy to rycerze o defensywnym stylu walki i skutecznej obronie. Strażnicy charakteryzują się mniej skomplikowaną strategią i bardziej elastycznym stylem walki. Natomiast Rozjemcy są szybcy, śmiercionośni i ciężko się zorientować o ich obecności. Wkrótce grę urozmaicą Rycerze Egzekutorzy.

 

Wcielając się w Wikingów staniesz po stronie grupy, która po wielu latach nieobecności, tworzenia swojej ojczyzny na nowo, powraca by z powrotem siać postrach wśród przeciwników. Podobnie jak inne frakcje, Wikingowie również dzielą się na trzy obozy. Berserkowie charakteryzują się agresywnym stylem walki i szybkimi atakami o małym zasięgu. Drengrowie to Wikingowie, którzy łatwo oddają potężne ciosy oraz potrafią szybko i skutecznie obezwładnić wroga. Natomiast Dróttinnowie posiadają tarcze, które chronią słabych oraz miecze, które przeszyją każdego, kto wyrządzi krzywdę ich braciom i siostrom. Do Wikingów niedługo dołączą Walkiriowie.

 

Gra wymaga nie tylko umiejętności strategiczno-taktycznych, równie ważna jest zręczność i refleks. Dzięki specjalnej mechanice – Art of Battle - twórcom gry udało się rzetelnie odwzorować style walk bronią białą. W tworzeniu tego nowatorskiego rozwiązania brali udział mistrzowie sztuk walki, a także zawodowi kaskaderzy, którzy podczas sesji motion capture pracowali nad nadaniem akcji realizmu. Cel ten udało się zrealizować dzięki niesamowitemu dopracowaniu detali. Przykładowo: by pokonać przeciwnika w potyczce, znaczenie ma chociażby fakt z której strony bohater trzyma broń przy blokowaniu ataków. Dzięki temu gracz musi być w pełni skoncentrowany i skupiony na grze, a nie tylko bezmyślnie naciskać klawisze. 

 

„For Honor” to gra dla osób oczekujących pochłaniającej rozrywki, która oparta jest na szlifowaniu swoich umiejętności i ciągłym rozwoju. Prezentowane obrazy walki są przedstawione w sposób realistyczny i brutalny, co z pewnością zachwyci maniaków tego typu gier.

 

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Konsola Xbox One

 WAŻNE INFORMACJE

 

- For Honor zawsze wymaga stałego połączenia z siecią. Połączenie z internetem potrzebne jest również  w trybie dla jednego gracza (by korzystać z opcji gry dla wielu graczy dodatkowo potrzebny jest abonament PSN+ lub XB Gold)

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii: