Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Life is Feudal: Forest Village - Platforma Steam cd-key

LIFFV

43,26 zł

Platforma: Steam

Język: Polski Angielski Francuski Włoski Niemiecki Hiszpański Rosyjski          

Region: Cały Świat

Producent: Mindillusion

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Ostatnia sztuka, spiesz się!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,80 zł.


Life is Feudal: Forest Village na PC to niezależna gra strategiczna stworzona przez studio Mindillusion, bazująca na wydanej rok wcześniej produkcji Life is Feudal od Bitbox. Podobnie jak ma to miejsce w innych produkcjach z gatunku city builder, gracz wciela się w rolę zarządcy budowanej od podstaw osady. Tym, co wyróżnia ten tytuł na tle konkurencji, jest jednak epoka, w której rozgrywa się akcja — do naszej dyspozycji oddano bowiem średniowieczną wioskę, która musi uporać się z wieloma charakterystycznymi dla tego okresu problemami. Pod wieloma względami Forest Village przypomina udaną strategię niezależną Banished.

Mechanika

Rozgrywka w Life is Feudal: Forest Village rozpoczyna się od wyboru miejsca na założenie nowej osady. Gracz może dostosować teren do własnych upodobań, decydując nawet o jego topografii. Początkowo mamy do dyspozycji jedynie niewielką grupę uchodźców, którzy pojawiają się na niezbadanej wyspie. Na miejscu muszą radzić sobie nie tylko z koniecznością zdobywania pożywienia, lecz także wytwarzania nowych, bardziej efektywnych narzędzi czy wznoszenia bardziej wszechstronnych budynków. W ten sposób proste chaty z czasem zastępowane są przez wyrafinowane konstrukcje, a żarna przekształcane w górujące nad wioską młyny. Ponadto, należy zadbać o budowę dróg, które przyspieszają wszelkie procesy produkcyjne.

Zabawa nie sprowadza się jednak wyłącznie do podziwiania efektów pracy naszych chłopów. W grze istotną rolę odgrywa aspekt survivalowy, a gracz musi mierzyć się z konsekwencjami katastrof dziesiątkujących średniowieczną populację. Jeśli nie zadbamy o ciepłe ubrania na zimę, a także o odpowiednie zbilansowanie jadłospisu wieśniaków, rozmaite choroby zbiorą większe żniwo. Kluczem do sukcesu jest zatem uprawa zróżnicowanych gatunków roślin oraz magazynowanie każdego rodzaju żywności — od chleba, przez owoce, po mięso. Nie uchroni to jednak naszej wioski przed klęskami ekologicznymi — trąba powietrzna przechodząca w pobliżu bez trudu niszczy większość budynków, a uderzenie pioruna wystarczy, by rozpętać szybko rozprzestrzeniający się pożar. Oprócz tego, na poczynania gracza żywo reaguje cały ekosystem. Karczujący las drwale odstraszają niektóre zwierzęta, jednak hodowane przez nas bydło może stanowić łakomy kąsek dla drapieżników pokroju wilków. Problemy trapiące osadę odbijają się na morale jej mieszkańców, przez co spada ich produktywność.

Interesujący aspekt gry stanowi perspektywa, z jakiej prezentowana jest akcja. Przez większość zabawy wszystkie wydarzenia obserwujemy w rzucie izometrycznym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by przełączyć się na widok z oczu dowolnego poddanego i towarzyszyć mu w jego codziennych aktywnościach.

Kwestie techniczne

Life is Feudal: Forest Village na PC rozgrywa się w trójwymiarowym środowisku. Oprawa graficzna jest kolorowa i bogata w detale, a doskonałe wrażenie robi nie tylko otaczająca osadę roślinność, lecz także zabudowa, której poszczególne elementy możemy oglądać w trakcie konstrukcji. Całości dopełnia skomponowana na potrzeby tego tytułu, klimatyczna muzyka.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7 (SP1)

Procesor: Intel® Core™ i3 or AMD FX-6300 with at least 2 GHz

Pamięć: 2 GB RAM

Karta graficzna: GeForce GTX 560/Radeon HD 6850

DirectX: Wersja 11

Miejsce na dysku: 400 MB dostępnej przestrzeni

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7 (SP1), Windows 10

Procesor: Intel® Core™ i7 or AMD FX-8350 with at least 2,5 GHz

Pamięć: 4 GB RAM

Karta graficzna: GeForce 760/Radeon HD 6970

DirectX: Wersja 11

Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii: