Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Orwell: Keeping an Eye On You - Platforma Steam cd-key

OKEOY

6,97 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski Francuski Włoski Niemiecki Hiszpański Rosyjski        

Region: Cały Świat

Producent: Osmotic Studios

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Orwell to wydana na platformie PC gra strategiczno-symulacyjna, nawiązująca do orwellowskiego motywu Wielkiego Brata oraz tematu internetowej inwigilacji współczesnego społeczeństwa w obliczu globalnego zagrożenia terroryzmem. Tytuł jest pierwszą poważną produkcją komercyjną niemieckiego studia Osmotic, mającego na swym koncie dwie gry przygodowe (GroundPlay oraz Scherbenwerk) opracowane w ramach studenckiego projektu.

Fabuła

Mimo że tytuł gry wskazuje na ewidentną inspirację twórczością George’a Orwella, nie mamy tu do czynienia z historią bezpośrednio zaczerpniętą z jego książek. Orwell to bowiem nazwa nowoczesnego systemu komputerowego, pozwalającego na śledzenie społeczeństwa za pośrednictwem Internetu oraz wyławianie osób podejrzewanych o terroryzm i inną działalność przestępczą. Kiedy fikcyjnym miastem Bonton wstrząsa seria zamachów terrorystycznych, my stajemy po tej „dobrej” stronie barykady, wcielając się w rolę operatora wspomnianego systemu z zadaniem identyfikacji ich sprawców i zapewnienia bezpieczeństwa praworządnym obywatelom.

Mechanika

Orwell odznacza się dość specyficzną mechaniką rozgrywki, gdyż środowiskiem działania gracza jest tytułowy system komputerowy, a jego rolą – przeglądanie kolejnych materiałów dotyczących obywateli i decydowanie o tym, które z nich zatrzymać dla siebie, a które zaraportować wyspecjalizowanym służbom specjalnym. Podczas zabawy wertujemy więc rozmaite strony internetowe, śledzimy aktywność mieszkańców w portalach społecznościowych i serwisach randkowych, a także czytamy newsy i blogi, co pozwala nam odszukać osoby odpowiedzialne za ataki terrorystyczne. Niejednokrotnie zdarza nam się także przekroczyć konstytucyjne granice prywatności obywateli i przeglądać poufne maile, czaty i kartoteki medyczne, hakować osobiste komputery, a nawet podszywać się pod inne osoby celem sprowokowania podejrzanych do działania. W trakcie swej pracy musimy być jednak równocześnie niezwykle ostrożni, gdyż podobnie jak w świecie realnym, wszystkie podejmowane przez nas czynności przynieść mogą daleko idące konsekwencje.

Kwestie techniczne

Ze względu na swoją specyfikę, wydana na platformie PC gra Orwell nie oferuje fotorealistycznej oprawy graficznej. Podczas zabawy towarzyszą nam głównie kolejne okna programowego interfejsu oraz rozmaite materiały, pozyskiwane za pośrednictwem Internetu. Pojawiające się w grze od czasu do czasu animacje zrealizowane zostały również w dosyć oldskulowym stylu, oferując wektorową grafikę oraz zbudowane z niewielkiej liczby wielokątów modele budynków i postaci.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows XP SP2+

Procesor: 2.0 GHz

Pamięć: 4 GB RAM

Karta graficzna: GPU: DirectX 9 compatible

DirectX: Wersja 9.0

Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni

Mac OS X

MINIMALNE:

System operacyjny: Tested on Mac OS X 10.10.5

Procesor: 2.0 GHz

Pamięć: 4 GB RAM

Karta graficzna: GPU: OpenGL 3.2+

Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni

SteamOS + Linux

MINIMALNE:

System operacyjny: Tested on Ubuntu 16.04 LTS

Procesor: 2.0 GHz

Pamięć: 4 GB RAM

Karta graficzna: GPU: OpenGL 3.2+

Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów w kategorii:

Top sellers