Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Pro Evolution Soccer 2017 - Platformy Steam cd-key

PES2017

491,63 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski,Niemiecki,Włoski
Region: Cały świat

Producent: Konami
Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 9,80 zł.Pro Evolution Soccer 2017 to powrót wielokrotnie nagradzanej marki, uzupełnionej o szeroką gamę nowych funkcjonalności i usprawnień. Celem PES 2017 jest utrzymanie trzeci rok z rzędu tytułu „najlepszej gry sportowej”.

Nowa odsłona dostarcza niezwykłej radości z rywalizacji z innymi graczami dzięki takim elementom jak fantastycznie autentyczna prezentacja gry oraz interaktywne elementy taktyczne. 

Kluczowe zmiany w rozgrywce:

 • Realistyczna kontrola piłki. W PES 2017 umiejętność ta jest obliczana na podstawie atrybutów piłkarza oraz toru lotu piłki i siły jej podania. Każdy gracz ma własny, unikalny styl kontroli piłki, opierający się na miejscu i sposobie jej przyjęcia. Umożliwia to dyktowanie tempa gry w zależności od tego, jak zawodnicy reagują na nieprzewidziane zachowania futbolówki. Gracz ma teraz więcej do powiedzenia przy przyjęciu piłki, dzięki czemu może wykonać zagranie dokładnie tak, jak zaplanował, poczynając od otrzymania podania aż po odegranie piłki do partnera.
 • Precyzyjne podanie.W PES 2017 podania są formą sztuki, dzięki połączeniu realistycznej kontroli piłki i poprawionej fizyki. Na szybkość i tor lotu wpływa wiele czynników. Przede wszystkim statystyki i umiejętności zawodnika, ale także kierunek i kąt zagrania, zwizualizowane przez naturalne animacje. Połączenie najlepszych czynników da nam doskonałą trajektorię i ogromną satysfakcję z wykonania zabójczego podania.
 • Ulepszone aspekty wizualne. Podwojeniu uległa liczba źródeł światła, a widownia i tekstury boiska zostały dopracowane, dzięki czemu gra wygląda bardziej realistycznie niż kiedykolwiek. Gracz będzie
  w stanie zobaczyć parę wydobywającą się z ust piłkarzy w zimie, krople deszczu rozpryskujące się na siatce i latające fragmenty boiska podczas bardziej brutalnych starć. Cienie są bardziej wyraziste, można też dostrzec subtelne udoskonalenia, na przykład na liniach wyznaczających miejsce wykonania rzutu wolnego. Usprawniono wszystko: modele piłkarzy, oświetlenie, tłum, boiska i stadiony. Gra wygląda jak prawdziwa!
 • Naturalne zachowanie piłkarzy dzięki wprowadzeniu setek nowych animacji nowe elementy rozgrywki prezentują się wspaniale, a zawodnicy podczas przejmowania
  i podawania piłki używają szerokiej gamy zachowań. Interakcje między graczami (kolizje) zostały rozwinięte i dostosowane do osobowości danego piłkarza (na przykład Giroud jest silny fizycznie, zaś Özil łatwiej zachowuje równowagę). Wprowadzono dwa nowe parametry, które odzwierciedlają zachowanie ciała podczas próby utrzymania równowagi.
 • Bramkarze.Wprowadzając zestaw nowych ruchów i animacji, stworzyliśmy najbardziej zwinnych bramkarzy w historii serii. Ich reakcja na strzał jest błyskawiczna, a po interwencjach natychmiast włączają się z powrotem do gry. Zmiany nastąpiły na trzech płaszczyznach ważnych dla bramkarza. Zmianie uległo zachowanie bramkarza, gdy strzał oddano w pobliżu jego stóp. Usprawniono też reakcję na strzał
  w niespodziewanym kierunku, a także wprowadzono obronę końcami palców, aby umożliwić obronę strzałów w ostatniej chwili. Bramkarska inteligencja sprawi, że zdobycie gola nie będzie takim łatwym zadaniem. Fizyka zachowania piłki podczas obrony strzału jest maksymalnie zbliżona do prawdziwej, co można stwierdzić, obserwują obronę strzałów różnymi częściami ciała. W połączeniu z realistycznym zachowaniem w ataku da to poczucie niezwykłej satysfakcji ze zdobytego gola.
 • Całkowita kontrola nad drużyną.Wraz z wprowadzeniem nowych opcji, gracze mogą w jednej chwili zmienić ofensywne i defensywne zachowanie swojej drużyny, co daje możliwość natychmiastowej reakcji na nieprzewidziane zdarzenia. Broń prowadzenia lub zachęć drużynę do ataków – wybór należy do ciebie.
 • Kontrola rzutów rożnych. Stwórz swoje własne ofensywne i defensywne strategie wykonywania rzutów rożnych. Różnorodne opcje, przypisane do pada kierunkowego podczas wykonywania rzutu rożnego, umożliwią ci dopasowanie każdego momentu do własnego stylu gry. Opcje defensywne to między innymi wybór krycia strefą lub indywidualnego. Do opcji ofensywnych należą zmasowany atak na pole karne
  i „pociąg”, który nakazuje piłkarzom zaatakować piłkę w jednej linii.
 • Zaawansowane polecenia. W menu zaawansowanych poleceń można stworzyć strategie oparte na indywidualnych preferencjach gracza, takie jak Tiki-taka, czy ścisłe krycie. Gracz będzie mógł opracować swój własny, indywidualny plan na zwycięstwo. Strategia twardego pressingu, znana jako Gegenpressing a także inne ofensywne
  i defensywne strategie, wykorzystywane przez niektóre drużyny – wszystkie one są tutaj dostępne. Nadaje to drużynie własny styl i czyni zwycięstwo bardziej satysfakcjonującym, ale przede wszystkim dostarcza graczowi więcej radości.
 • Responsywne SI. Po raz pierwszy w historii gier piłkarskich sztuczna inteligencja przeciwników uczy się twojego stylu gry. Przeciwnicy dostosowują swoją grę do wydanych przez ciebie zaawansowanych poleceń! Stosujesz częste podania do najlepszego zawodnika w drużynie? Przeciwnik podwoi jego krycie. Lubisz grać skrzydłami? Z wzmocnioną boczną obroną będzie to trudniejsze! SI będzie również zmieniało swoją taktykę ofensywną – gdy nauczysz się przechwytywać długie podania przeciwnika, zmienią się one w krótkie! Zachowanie zawodników i drużyny zawsze było kluczowym elementem serii – teraz Responsywne AI PES 2017 zmieni na zawsze gry sportowe.
 • Nowe funkcjonalności. Ulepszenie wprowadzone do gry:

Tryb myClub

 • Możesz teraz nabywać skautów, niezbędnych do zakontraktowania potrzebnych ci piłkarzy. Jeżeli skaut posiada odpowiednie zdolności, znalezienie właściwego zawodnika będzie o wiele łatwiejsze. Możesz opisać swoje preferencje, a skauci będą starać się ze wszystkich sił znaleźć dokładnie takiego zawodnika, jakiego potrzebujesz.
 • Zatrudnianie piłkarzy z umiejętnościami o wartościach poniżej 75 poprzez Najlepszych Agentów
  i Specjalnych Agentów jest teraz o wiele łatwiejsze.
 • Stworzyliśmy nowe, rozbudowane samouczki, które umożliwią zarówno świeżym graczom, jak
  i weteranom, gruntowne zapoznanie się z trybem myClub.
 • Dzięki analizie meczowej możesz sprawdzić styl gry przeciwnika znalezionego online. Dowiedz się, jakie podejście do meczu ma twój rywal i zmień swoje zaawansowane instrukcje, by pokonać go w kolejnym meczu.

Tryb Master League

 • Znaczące zmiany zaszły w systemie transferowym, dodano nowe budżety na transfery i pensje zawodników. Więcej opcji podczas negocjacji, takich jak sześciomiesięczne wypożyczenie i możliwość zakupu wypożyczonego zawodnika.
 • Ostatni dzień okienka transferowego wzbogacono o zmianę upływu czasu, by nadać mu atmosfery podniecenia i napięcia, tak jak w prawdziwym świecie piłki.
 • Dyrektorzy mają teraz wpływ na decyzje zawodnika podczas negocjacji transferowych.
 • Liczba możliwych ról w drużynie została zwiększona z 10 w 2016 roku do 22. Takie role jak „Bohater”
  i „Zły chłopiec” pozwolą twojej drużynie nabrać unikalnego charakteru.
 • System rozwoju zawodnika uległ ulepszeniu – gracze dysponują teraz nie tylko atrybutami, ale również umiejętnościami. Niektórzy gracze mogą znacząco poprawić swoje umiejętności na wypożyczeniu.
 • Stosunek meczów rozgrywanych w nocy i w dzień dostosowano do czasów rozpoczęcia gry w prawdziwym świecie.
 • System treningu uległ dalszym poprawom, piłkarze mogą teraz uczyć się nowych umiejętności i ustalić swój własny styl gry poprzez trening. W PES 2017 zawodnicy mogą uczyć się gry na innych pozycjach, co daje możliwość stworzenia idealnego zawodnika i drużyny. 

Tryb Versus – Analiza meczowa

 • Nowa funkcjonalność śledzi historię i styl gry twojego zawodnika w niektórych trybach meczowych.
 • Nie musisz się już zastanawiać, kto z twoich znajomych jest najlepszy – tryb śledzi wszystko: liczbę wygranych, przegranych i zremisowanych spotkań, liczbę zdobytych i straconych goli i wiele więcej.
 • Versus śledzi także styl gry zawodników, posiadanie piłki i tendencję do kontrataków. Da ci również znać, jakie są twoje ulubione zagrania, takie jak wślizgi i przejęcia.


Poprawa jakości – wiele elementów uległo zmianie pod wpływem opinii fanów serii:

 • Sędziowie – usprawniono ich podejście do kolizji graczy w celu ustalenia fauli. Więcej pomniejszych fauli będzie odgwizdywanych, poprawiono także podejście do przywileju korzyści – po zakończonej akcji sędzia ukaże kartką sprawcę wcześniejszego zdarzenia.
 • Stadiony – dodano nowe stadiony na nowych licencjach. Wprowadzono zupełnie nowe style boiska,
  a także możliwość edycji wzorów na siatce bramki, dając możliwość dostosowania własnego stadionu do indywidualnych preferencji.
 • Live Update – dostępne jako aktualizacja dnia pierwszego, gdy tylko gracze zalogują się online. Cotygodniowe aktualizacje mogą zostać pobrane i używane offline. Umożliwi to wszystkim użytkowników grę najnowszymi składami. Dotyczy to także europejskich transferów zimowych – koniec z długim oczekiwaniem.
 • Wygląd – Całkowicie nowe menu w całej grze – od ekranu startowego aż po ustawienia planów meczowych. Znacząco poprawiono prezentację meczu – zmianie uległy interfejs i system powtórek.
 • Wibracje – Nowy tryb wibracji kontrolera przeniesie cię w sam środek akcji – zróżnicowane wibracje kolizji, strzałów, jak również słupków i poprzeczek

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Konsola Xbox One

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pro Evolution Soccer 2017 - Platformy Steam cd-key

Pro Evolution Soccer 2017 - Platformy Steam cd-key

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski,Niemiecki,Włoski
Region: Cały świat

Producent: Konami
Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

30 produktów w kategorii:

Top sellers