Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Prodigy Tactics - Platforma Steam cd-key

PRODT

13,87 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski      

Region: Cały Świat

Producent: Hanakai Studio

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,20 zł.


Prodigy to osadzona w realiach magicznego fantasy taktyczna gra strategiczna, której esencją są toczone w turach pojedynki między drużynami bohaterów wyposażonych w niezwykłe zdolności. Od większości tytułów tego rodzaju omawianą produkcję odróżniają specjalne komponenty, niezbędne do prowadzenia rozgrywki: elektroniczna plansza, umieszczane na niej plastikowe figurki postaci i karty służące do wykonywania akcji. Prodigy jest debiutanckim dziełem niezależnego francuskiego zespołu Hanakai Studio, założonego przez Jeana Beya – specjalistę od tradycyjnych figurkowych gier stołowych (spod jego ręki wyszło np. Confrontation).

Jak wspomniano, akcja gry toczy się w magicznym świecie fantasy. Nosi on nazwę Thasis i jest przenikany przez cudowną energię – Manę – niezbędną do życia wszystkim istotom. Niestety, w końcu zasoby owego surowca zaczynają się kurczyć, a wówczas królestwa wszczynają bratobójcze wojny o resztki bezcennej energii, niszcząc się nawzajem i obracając w ruinę cywilizacje. Fabuła Prodigy zaczyna się w momencie, kiedy na placu boju stoją jeszcze dwa stronnictwa: Królowie Czarodzieje (ang. Sorcerer Kings) i Wolni Ludzie (Free People). W tym samym czasie na niebie ukazuje się kometa, która zwiastuje wybranie nowych czempionów, mogących uratować świat.

W ten sposób bohaterowie zamieszkujący Thasis zaczynają łączyć się w Kompanie, ze zdolnymi do kreacji Many Obserwatorami (Watchers) i strzegącymi ich Strażnikami (Guardians) na czele. Twórcy przygotowali sporo takich predefiniowanych grup, w których jednak większość postaci jest wymienna, więc gracze mogą swobodnie składać swoje drużyny, dokupując figurki z bohaterami, jacy im odpowiadają. Najważniejszym kryterium, na które trzeba zwrócić uwagę, jest tutaj wierność Królom Czarodziejom lub Wolnym Ludziom – praktycznie każda postać walczy dla jednego lub drugiego stronnictwa, toteż np. skrytobójczyni Soha, wierna Czarodziejom, nie mogłaby wesprzeć Kompanii Burzy (Company of the Storm), która służy Wolnym Ludziom.

Zabawa rozpoczyna się od autoryzacji gracza, która zachodzi z użyciem tzw. Symbolu Władzy (Symbol of Power) – elektronicznego pierścienia przechowującego informacje o naszym profilu. Po jego użyciu gra staje przed nami otworem. Fundamentem rozgrywki jest wspomniana plansza, na której umieszczamy figurki (maksymalnie 12) – postawiwszy bohatera na wybranym polu, natychmiast widzimy, jak jego cyfrowy odpowiednik zjawia się w tym samym miejscu na ekranie. Ruch postaci odbywa się za sprawą zwykłego przesuwania figurek, a różne akcje wykonujemy przy użyciu specjalnej talii 8 kart, wykorzystywanych poprzez układanie ich na planszy. Każdy bohater ma indywidualne zdolności, których aktywacja zachodzi poprzez łączenie różnych kart (np. „Will” + „Focus”). Wykonawszy owe operacje, obserwujemy ich skutki na ekranie, oglądając odpowiednie animacje.

Jednak rozgrywka w Prodigy nie polega wyłącznie na toczeniu kolejnych potyczek. W międzyczasie podróżujemy po mapie świata, odwiedzając rozmaite miejsca, w których rozmawiamy z bohaterami niezależnymi i przyjmujemy od nich zadania. Twórcy pokusili się o implementację systemu dialogowego na miarę gier cRPG, umożliwiającego nam wypowiadanie różnych kwestii i podejmowanie wyborów moralnych, które mają wpływ na rozwój opowieści. Co więcej, wszystkie Kompanie mają własne linie fabularne – to samo dotyczy każdej postaci, jaka może wejść w ich skład. Przy omawianych czynnościach sterowanie również zachodzi przy użyciu planszy, figurek i kart. Za oprawę wizualną oglądaną na ekranie monitora lub telewizora odpowiada technologia Unreal Engine 4. Gwarantuje to wysoki poziom grafiki, ze szczegółowymi modelami, dopracowanymi efektami i ładnymi animacjami. Jak przystało na grę skupioną na pojedynkach bohaterów, w Prodigy nie mogło zabraknąć również trybu rozgrywki wieloosobowej, oferującego zabawę dla maksymalnie dwóch graczy.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7

Procesor: Intel Core i5-4440 (or equivalent)

Pamięć: 4 GB RAM

Karta graficzna: GeForce GTX 660, AMD Radeon HD 7850

DirectX: Wersja 9.0c

Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 10

Procesor: Intel Core i5-4440 (or equivalent)

Karta graficzna: GeForce GTX 1060, AMD Radeon R9 Fury

DirectX: Wersja 11

Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii:

Top sellers