Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Realpolitiks - Platformy Steam cd-key

RPOLI

7,04 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski,Niemieci,Włoski,Francuski,Polski
Region: Cały świat

Producent: Jujubee S.A.        
Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Bądź przywódcą dowolnego państwa we współczesnym świecie w Realpolitiks, przystępnej strategii czasu rzeczywistego na ogromną skalę. Wydostań się z każdej ciężkiej sytuacji obronną ręką i osiągnij globalną dominację! 

Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział
w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Znajdź własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, rozwoju Państwa Islamskiego, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych. 

Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm)
i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie. 

Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks,
a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację
w kosmos?

Cechy gry:

  • Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry. 
  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami. 
  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko. 
  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów. 
  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie. 
  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, Procesor: Intel Core i3, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Intel HD 520, 1GB VRAM, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 600 MB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX® 9.0c

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

 

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów w kategorii:

Top sellers