Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Reus - Platforma Steam cd-key

REUS

15,53 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski.Francuski.Niemiecki.Hiszpański.Włoski.Rosyjski.Chiński.       

Region: Cały Świat

Producent: Abbey Games

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,20 zł.


Reus to nietypowa strategia czasu rzeczywistego na PC, XONE i PS4, należąca do zapoczątkowanego przez serię Populous podgatunku nazywanego god game. Jest to pierwsza komercyjna produkcja holenderskiego studia Abbey Games.

Tak jak w typowej god game, w Reus gracz wciela się w bóstwo opiekujące się rozwojem małej cywilizacji na niewielkiej planecie. Ludzie z Abbey Games poszli jednak w nieco innym kierunku niż większość ich kolegów i postawili na śliczne kreskówkowe 2D, zarówno pod względem oprawy graficznej, jak i mechanizmów rozgrywki. Naszą wolę realizujemy za pomocą czterech powolnych olbrzymów, które mogą poruszać się jedynie w lewą lub prawą stronę ekranu. Pod ich stopami znajdują się malutkie wioski i zamieszkujący je ludzie.

Zadaniem kierowanych przez nas tytanów jest stworzenie warunków dla osadników, a następnie ułatwianie im życia. W tym celu wykorzystujemy moc kształtowania krajobrazu i wpływania na naturę. Każdy z kontrolowanych przez nas gigantów posiada inne zdolności. Przykładowo, kamienny olbrzym jest na tyle potężny, że potrafi dłońmi wznieść skały i przeobrazić je w góry lub rozorać ziemię, aby stworzyć wodospad. Z kolei przypominające ożywione ogromne drzewo gigant posiada władzę nad roślinami. Wszystkie te boskie interwencje służą zapewnieniu wyznawcom dobrobytu, a ich szczęście odblokowuje dostęp do nowych mocy. W trakcie zabawy musimy m.in. dostarczać ludziom drzewa owocowe, dzięki czemu staną się najedzeni i silniejsi. Z kolei dostęp do leczniczych ziół potrafi zapoczątkować rozwój naukowy społeczności, a odkrywając złoża złota zapewnimy jej bogactwo.

Jednocześnie trzeba cały czas dbać o odpowiednie dawkowanie wszystkich tych pomocy. Zbyt szybki rozwój społeczności może bowiem doprowadzić do fatalnych skutków. Nadmierne bogactwo sprawia, że cywilizację opanuje potworna chciwość. Natomiast niekontrolowany rozwój nauki powoduje, że ludzie zaczynają zajmować się niebezpiecznymi eksperymentami. W przypadku skorumpowania ludności, konieczna jest bezpośrednia interwencja. Łagodniejszą jej formą jest tworzenie nowych zagrożeń naturalnych, co może skutecznie spowolnić rozwój cywilizacji. Przykładowo, obecność stada lwów zajmuje opętanych rządzą krwi osadników, dzięki czemu nie mają czasu na łupienie innych wiosek. Jeśli takie subtelne metody okażą się niewystarczające, to naszemu bóstwu pozostaje okazanie swojego niezadowolenia przez ciskanie w ludzi gigantycznymi głazami lub sprowadzenie na nich huraganów.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

MINIMUM:

Processor:Intel® Core 2 Duo or AMD Phenom processor

Memory:2 GB RAM

Graphics:DirectX10(R) compatible card with 512MB of memory

Hard Drive:500 MB HD space

RECOMMENDED:

OS:Windows 7

Processor:Intel® Core i5 or AMD Phenom II

Memory:4 GB RAM

Graphics:DirectX10(R) compatible card with 1024MB of memory

Hard Drive:500 MB HD space

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii: