Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Sentinels of the Multiverse - Platforma Steam cd key

SOTM

8,69 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski          

Region: .Cały Świat

Producent: Handelabra Games Inc.

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Sentinels of the Multiverse jest grą osadzoną w fikcyjnym, komiksowym świecie superbohaterów. Gracze wcielają się w niej w role herosów, którym przyjdzie zmierzyć się z przebiegłymi i niejednokrotnie bezwzględnymi złoczyńcami chcącymi zniewolić bądź zniszczyć Ziemię. A wszystko rozgrywa się w najróżniejszych sceneriach; począwszy od bazy na Marsie po ukryte głęboko pod wodą ruiny Atlantydy. Jest to gra karciana. Każdy bohater, złoczyńca i lokacja posiada swoją unikatową i gotową od razu to użycia talię kart. Przystępując do gry wybieramy bohatera, którym pokierujemy, złoczyńcę z którym chcemy się zmierzyć oraz lokację, w której odbywać się będzie bitwa. 

Mamy bohaterów nastawionych typowo na atak i zadawanie dużych obrażeń, postacie wspomagające innych; a są i takie które mają możliwość eliminowania groźnych kart przeciwnika, których nie jesteśmy w stanie usunąć poprzez normalny atak. Czy to narodowy bohater Ameryki, potrafiąca kontrolować otoczenie psioniczka czy żołnierz ubrany w kombinezon bojowy – każdy kto lubi klimat świata komiksu znajdzie tu swojego ulubieńca. Również przeciwnicy cechują się różnymi zdolnościami. Walka ż każdym z nich wymaga innego podejścia i taktyki. Do tego dochodzi jeszcze otoczenie, które własną talią urozmaica warunki w jakich toczą się potyczki.

W podstawowej wersji gry dostajemy 10 bohaterów oraz po 4 talie złoczyńców i lokacji. Daje to naprawdę dużą regrywalność tytułu. Testowanie różnych drużyn bohaterów w starciu z różnymi złoczyńcami i to jak ich zdolności potrafią wpływać na siebie nawzajem daje dużo frajdy i satysfakcji.

Gra ma też swoje wady, jest to gra losowa. Czasem zdarza się taki dociąg kart (dotyczy to zwłaszcza przeciwników) że wygranie partii jest niemal niemożliwe. Choć z drugiej strony, należy zawsze grać do końca. Niejednokrotnie zdarza się zwyciężyć w grze, którą już uważamy za przegraną. Drugą wadą, która może sprawić, że wielu odbije się od tego tytułu jest konieczność śledzenia w czasie rozgrywki wielu efektów i modyfikatorów. Talie mogą wprowadzić do rozgrywki sporo kart, których działanie wpływa na inne karty, bohaterów czy przeciwników. Grając trzeba to kontrolować i o wszystkim pamiętać. Jest to jak najbardziej do ogarnięcia, ale wymaga nieco ogrania. Pomocne są tu żetony, którymi oznacza się na przykład zwiększone obrażenia.

Podsumowanie, SotM to doskonała gra dla wszystkich miłośników komiksów i tych, którzy lubią mechanikę hand managementu. Podstawka zapewni rozrywkę na wiele godzin a liczne dostępne dodatki jeszcze bardziej urozmaicą rozgrywkę i zaoferują nowe, trudniejsze wyzwania.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

Minimalne:

        System operacyjny: Windows Vista SP1+

        Procesor: SSE2 instruction set support

        Pamięć: 2 GB RAM

        Karta graficzna: DX10 (shader model 4.0) capabilities, 1024x768 resolution

        DirectX: Wersja 10

        Miejsce na dysku: 400 MB dostępnej przestrzeni

 

Mac OS X

    Minimalne:

        System operacyjny: Mac OS X 10.11+

        Procesor: SSE2 instruction set support

        Pamięć: 2 GB RAM

        Karta graficzna: DX10 (shader model 4.0) capabilities, 1024x768 resolution

        Miejsce na dysku: 400 MB dostępnej przestrzeni

 

SteamOS + Linux

    Minimalne:

        System operacyjny: Ubuntu 12.04+, SteamOS+

        Procesor: SSE2 instruction set support

        Pamięć: 2 GB RAM

        Karta graficzna: DX10 (shader model 4.0) capabilities, 1024x768 resolution

        Miejsce na dysku: 400 MB dostępnej przestrzeni

 

Copyright © 2014-2018 Handelabra Games Inc.

Sentinels of The Multiverse: The Video Game is an officially licensed product of “Sentinels of the Multiverse®” from Greater Than Games LLC.

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

30 produktów w kategorii:

Top sellers