Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Sheltered - Platforma Steam cd key

SHELT

8,76 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region:  ......Cały Świat

Producent: Unicube

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila)

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Sheltered jest wydaną na platformę PC, AND itd. i osadzoną w ponurej, postapokaliptycznej rzeczywistości survivalowa grą strategiczną, w której naszym celem jest ochrona życia i zdrowia rodziny, ukrywającej się w podziemnym atomowym schronie.

Fabuła gry przedstawia ponurą wizję świata po katastrofie nuklearnej. Ukrywający się w podziemnych schronach ludzie cierpią z powodu ograniczonych zasobów pożywienia i wody, a każde wyjście na zewnątrz może skończyć się śmiercią z ręki wygłodniałych, zmutowanych bestii bądź innych ludzi – gotowych zrobić nieomal wszystko dla przetrwania. Na dodatek długotrwałe przebywanie w odosobnieniu nie wpływa najlepiej na psychikę, budząc w człowieku uczucie osamotnienia, nasilając lęk, podejrzliwość oraz skłonność do gwałtownych reakcji. W takich okolicznościach główny bohater gry musi zaopiekować się czteroosobową rodziną, starając się zapewnić jej bezpieczeństwo i zadbać o podstawowe życiowe potrzeby.

Zabawa rozpoczyna się tuż przed uderzeniem pierwszych bomb, które wywołały katastrofę. W przeciągu kilku minut musimy zgromadzić w supermarkecie zapasy na pierwsze tygodnie życia pod ziemią. W dalszym toku rozgrywki – już w schronie – będziemy musieli monitorować szereg istotnych danych, mówiących m.in. o stanie zgromadzonych zasobów czy chorobach poszczególnych członków rodziny. Musimy też zadbać o stan techniczny schronu, który wymaga regularnych przeglądów i konserwacji. Awaria któregoś z podstawowych systemów może bowiem skończyć się dla naszych bliskich tragicznie. Zapasy wody i pożywienia, niezbędne medykamenty oraz inne przydatne przedmioty zdobędziemy, opuszczając bezpieczne schronienie – początkowo sami, a w późniejszych etapach gry w towarzystwie innych ocalałych. Na powierzchni zaś nierzadko przyjdzie nam stawić czoła rozmaitym przeciwnikom. Na tę okoliczność autorzy przygotowali ciekawy system walki, wymagający strategicznego myślenia i uzależniony od indywidualnych cech poszczególnych członków rodziny. Rozwój wydarzeń w grze jest całkowicie nieliniowy i zależny ściśle od poczynań gracza, tak więc o ile nie popełnimy jakiegoś poważniejszego błędu, jedna rozgrywka trwać może tak długo, jak długo nasza rodzina będzie cała i zdrowa. Celem zwiększenia realizmu zabawy, autorzy położyli spory nacisk na aspekt psychologiczny, symulując aktualny stan psychiki ocalałych. Niejednokrotnie też zostaniemy zmuszeni do podejmowania trudnych wyborów moralnych. Zanim zdecydujemy, czy warto zaufać napotkanym obcym, musimy uporać się z odpowiedzią na pytanie, czy warto ryzykowac dla nich życie i zdrowie naszych bliskich. Każda z napotkanych osób może bowiem okazać się cennym sojusznikiem, lecz także pozbawionym skrupułów desperatem, który by zdobyć zapasy i schronienie gotów jest do najstraszniejszych czynów. Kwestie techniczne

Postapokaliptyczna otoczka gry Sheltered na platformie PC, AND itd. doskonale współgra z oldskulową oprawą tytułu, przywodzącą na myśl klasyczne produkcje z początku lat 90. XX wieku. Pixel-artowa grafika uzupełniona została klimatyczną ścieżką dźwiękową, utrzymaną w stylistyce kina klasy B.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows XP

Procesor: Dual Core CPU

Pamięć: 1 GB RAM

Karta graficzna: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000 or above

DirectX: Wersja 9.0

Miejsce na dysku: 600 MB dostępnej przestrzeni

Karta dźwiękowa: Windows Compatible Card

Mac OS X

MINIMALNE:

System operacyjny: 10.8.5

Procesor: Dual Core CPU or higher

Pamięć: 2 GB RAM

Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 330M, AMD Radeon HD 5750M, Intel HD Graphics 4000 or above

Miejsce na dysku: 700 MB dostępnej przestrzeni

 

SteamOS + Linux

MINIMALNE:

System operacyjny: Ubuntu 12.04 64-bit / Ubuntu 14.04 32-bit or later

Procesor: Dual Core CPU or higher

Pamięć: 2 GB RAM

Karta graficzna: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000 or above

Miejsce na dysku: 650 MB dostępnej przestrzeni

 

Sheltered. Developed by Unicube and Team 17 Digital Ltd © 2015. Published by Team17. Team17 are trademarks or registered trademarks of Team17 Digital Limited. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sheltered - Platforma Steam cd key

Sheltered - Platforma Steam cd key

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region:  ......Cały Świat

Producent: Unicube

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila)

30 produktów w kategorii:

Top sellers