Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Sid Meier's Starships (PC) - Platforma Steam cd key

SMS

4,00 zł

Platforma: Steam

Język: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Wloski, Japonski

Region: Cały Świat

Producent: Firaxis Games

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Sid Meier’s Starships jest kolejną odsłoną popularnej serii turowych strategii. Tym razem opuszczamy jednak powierzchnię planet i przenosimy się do przestrzeni kosmicznej - to tam próbujemy pokonać inne frakcje. W odróżnieniu od bezpośredniego poprzednika, czyli Civlization: Beyond Earth, w Starships nie zarządzamy kolonią w obcym świecie, lecz flotą statków.

Starships rozpoczyna się w chwili, w której ludzka cywilizacja odebrała z odległej planety wołanie o pomoc. Nie zastanawiając się długo, ziemscy przywódcy decydują o wysłaniu zbrojnej ekspedycji, mającej za zadanie pomóc nieznanemu nadawcy. Po dotarciu na miejsce musimy nie tylko zadbać o zrealizowanie głównego celu, ale także wykonywać misje poboczne, które uchronią mieszkańców odległej galaktyki przed zagładą. Całość historii rozgrywa się niedługo po wydarzeniach znanych z Beyond Earth, dlatego też spotkamy liderów znanych z poprzedniej odsłony serii. Gra różni się w swoich założeniach od poprzedników – nie tylko przenosi nas w przestrzeń kosmiczną, ale wymusza także inne podejście do rozgrywki. Zamiast budowania intergalaktycznego imperium, naszym podstawowym zadaniem jest ochrona poszczególnych planet oraz zwalczanie pojawiających się regularnie zagrożeń. Sama walka odbywa się w oparciu o system turowy, a każde z zadań rozgrywa się na osobnej mapie, spośród których zdecydowana większość jest generowana proceduralnie. Po wykonaniu wymaganej liczby misji w danym sektorze, zostaje on przyłączony do naszej intergalaktycznej federacji. Wówczas możemy postawić na jego obszarze własne budynki, poprawiające ekonomię imperium.

Z racji akcji rozgrywanej w przestrzeni kosmicznej, w Starships brakuje klasycznych jednostek, a ich miejsce zajęły potężne statki. Gracz może je swobodnie modyfikować oraz ulepszać, zwiększając np. grubość pancerza czy szybkość lub dodając zdolność maskowania. Niektóre z jednostek stworzymy także samodzielnie od zera, decydując nie tylko o ich możliwościach bojowych, ale także kształcie i wyglądzie. Tradycyjnie w grze umieszczono drzewko technologiczne. Wiele z gałęzi nauki i rozwoju jest całkowicie fikcyjna i została stworzona na podstawie futurologicznych domysłów. Zwycięstwo możemy tradycyjnie odnieść na kilka sposobów, tj. poprzez likwidację przeciwników, zajęcie wystarczająco dużej części galaktyki, zbudowanie wymaganej liczby tzw. cudów lub osiągając znaczącą przewagę naukową. Starships bazuje na silniku graficznym, który wykorzystano już wcześniej w przypadku Civilization V oraz Civilization: Beyond Earth. Z racji przeznaczenia nie tylko na komputery stacjonarne, ale i urządzenia mobilne, twórcy zdecydowali się na kilka uproszczeń, pozwalających udźwignąć produkcję także i mniej zaawansowanym sprzętom.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows Vista SP2/ Windows 7

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or AMD Athlon X2 64 2.0 GHz

Pamięć: 2 GB RAM

Karta graficzna: 256 MB ATI HD2600 XT or better, 256 MB nVidia 8800 GT or better, or Intel HD4000 or better integrated graphics

Miejsce na dysku: 841 MB dostępnej przestrzeni

Karta dźwiękowa: Audio output capability

 

Mac OS X

MINIMALNE:

System operacyjny: Mac OS X 10.9 or higher

Procesor: 2.0 GHz Intel

Pamięć: 2 GB RAM

Karta graficzna: 256 MB nVidia 8800 GT or better, or Intel HD4000 or better integrated graphics

Miejsce na dysku: 700 MB dostępnej przestrzeni

Dodatkowe uwagi: Input: Multi-button Mouse

© 1991-2015 Take-Two Interactive Software and its subsidiaries. Developed by Firaxis Games. Sid Meier's Starships, Civ, Civilization, 2K Games, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software and their respective logos are all trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. Uses Granny Animation. Copyright © 1999-2015 by RAD Game Tools, Inc. All other marks and trademarks are the property of their respective owners. All rights reserved. The content of this videogame is fictional and is not intended to represent or depict an actual record of the events, persons or entities in the game's historical setting.

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów w kategorii:

Top sellers