Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Star Wars Classics Collection - Platformy Steam cd-key

SWCOLL

60,24 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski 

Region:   Cały Świat

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Ostatnia sztuka, spiesz się!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 1,20 zł.


STAR WARS - X-Wing Special Edition
The Old Republic już nie ma. Senat został zniesiony. Rycerze Jedi zostali eksterminowani. Teraz Imperator stara się zmiażdżyć ostatnią opozycję. Przeciw przytłaczającej potędze Imperium stoi mały, ale rosnący Sojusz Rebeliantów.

STAR WARS: TIE Fighter Special Edition
Zostań rekrutem Imperial Navy pod dowództwem Dartha Vadera i pilotażowymi pojazdami kosmicznymi, które pozostawiają tchu.

STAR WARS - X-Wing Alliance
Neutralna rodzina walczy o swoją firmę - i jej przetrwanie - i zostaje porwana w walce z wkraczającym Imperium. Musisz przeciwstawić się taktyki silnej ręki rywalizującej rodziny, która nie powstrzyma się przed zniszczeniem twojej firmy handlowej. Ostatecznie dołączysz do Rebel Alliance, by wykonać serię tajnych zadań i odkryć informacje na temat drugiego projektu Death Star w Imperium. Finał? Znajdziesz się w sterach legendarnego Sokoła Millenium, latającego przeciwko potężnej flocie cesarskiej w bitwie pod Endor. Gwiezdne Wojny: X-Wing Alliance umieszcza Cię w samym środku epickiego konfliktu w Gwiezdnych Wojnach - i przenosi emocje kosmiczne na nowe szczyty.

STAR WARS X-Wing vs TIE Fighter - Balance of Power Campaign
Real-time przeciwko prawdziwym pilotom; to jest kosmiczna walka w stylu Gwiezdne Wojny, jak miała być! Gra Star Wars: X-Wing kontra TIE Fighter to jeden z najbardziej znaczących symulatorów walki kosmicznej, jakie kiedykolwiek stworzono. Gra zawiera wymagające walki w czasie rzeczywistym od 2 do 8 graczy. Nigdy wcześniej wirtualni piloci nie mogli wspiąć się do kokpitu myśliwca Imperium lub Rebellion i mieli możliwość latania samemu lub z innymi, współpracując lub konkurując.

STAR WARS Rebellion
To czas wielkiego wstrząsu. Pierwsza Gwiazda Śmierci została zniszczona, co oznacza wielkie zwycięstwo Rebelii. Ale Imperium pozostaje silne. Jako dowódca musisz wybrać przejęcie kontroli nad Sojuszem Rebeliantów lub Imperium Galaktycznego. Twój cel: całkowita dominacja galaktyki.

STAR WARS Galaktyczna Battlegrounds Saga
Los galaktyki wisi w równowadze, a ty dowodzisz! 
Poprowadź wielkie armie z sagi Star Wars Episode II: Attack of the Clones w intensywnych starciach strategii czasu rzeczywistego. Wejdź do walki jako Imperium Galaktyczne, Rebel Alliance, Wookies, Trade Federation, Gungans lub Royal Naboo, aby określić przebieg Galaktycznej Wojny Domowej.

STAR WARS: Rebel Assault I + II
Rebel Forces wygrali pierwszą bitwę przeciwko ciemnej stronie ... Ale wojna dopiero się zaczęła! 
Jako Rookie One, jesteście wrzuceni do trójwymiarowej galaktyki daleko, daleko, by zmiażdżyć złe Imperium raz na zawsze. Zabierz swój T16 Skyhopper na szkolenie prowadzone przez Żebracki Kanion ... A potem unikaj asteroid i strzelaj w myśliwce TIE w głębokim kosmicznym huku ... walcz z flotą groźnych AT-AT na lodowatej tundrze Hoth ... i ostatecznie unicestwiaj Vadera i zło Imperium z okopem kamikadze biegnie na niesławną Gwiazdę Śmierci.

STAR WARS: Rogue Squadron 3D
Jest to czas wielkiej radości w galaktyce. Luke Skywalker, z pomocą Wedge Antilles, wysadził Gwiazdę Śmierci. Ale jest mało czasu na świętowanie. Potężne Imperium zbiera siły do ​​zdecydowanego, całkowitego ataku na siły Rebeliantów.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

  •           System operacyjny: Windows XP / Vista / 7/8 
  •          Processor: 1.8 GHz 
  •          Pamięć: 1 GB pamięci RAM 
  •          Grafika: karta graficzna 3D zgodna z DirectX 7 (zalecana DirectX 9) 
  •          DirectX: Version 7.0 
  •          Storage: 216 MB dostępnej przestrzeni 
  •          Dodatkowe uwagi: Wersja STAR WARS w wersji Windows: X-Wing (1998) wymaga kontrolera lub joysticka. STAR WARS: X-Wing (1993) 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Star Wars Classics Collection - Platformy Steam cd-key

Star Wars Classics Collection - Platformy Steam cd-key

Platforma: Steam

Język: Angielski 

Region:   Cały Świat

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

30 produktów w kategorii:

Top sellers