Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Stealth Bastard Deluxe - Platformy Steam cd-key

SBD

6,21 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski 

Region:   Cały Świat

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


 Gry składankowe są niesamowite. Ukrywanie się przed Tym Facetem, czajenie się w cieniach, dreszczyk infiltracji. Ale dlaczego muszą być one zawsze takie… powolne?

To pytanie doprowadziło do powstania Stealth Bastard, niezwykle szybkiego, trzymającego w napięciu antidotum na powolne symulacje skradania, o którego powstanie świat tak desperacko błagał. Teraz, w oparciu o pomysły zarysowane w tym bezbożnym mariażu zwinnej, przyściennej składanki z szaloną, pokręconą platformówką, z dumą prezentujemy wam większą, lepszą, bardziej lśniącą wersję Stealth Bastard Deluxe.

Uzbrojony jedynie w spryt i parę najlepszych Gogli do Skradania, masz za zadanie przekraść się przez morderczy obiekt, mający za zadanie pozbawić cię twojego kruchego życia. Nie mając do dyspozycji ani broni, ani zbroi, zostanie dostrzeżonym oznacza natychmiastową śmierć. Trzymaj się z dala od światła, aby uniknąć dostrzeżenia przez mordercze roboty ochrony! Skacz jak krzepki łosoś, aby uniknąć tych superskutecznych laserów! Myśl szybko, bo ściany dookoła ciebie się zamykają! Tylko najszybsi i najbardziej podstępni zdołają przedostać się do wyjścia bez posiekania przez systemy bezpieczeństwa ośrodka. Czy będziesz wśród nich?

 

Cechy:

  •          Tryb kampanii: 80 poziomów podzielonych na osiem światów, zawierających trudne zagadki, platformowe wyzwania i szeroki zakres niezwykle bystrych botów ochrony, które w ogóle nie współczują twojej niedoli.
  •          Dynamiczne oświetlenie: Pozostań w cieniach rzucanych przez dynamiczny system oświetlenia gry Stealth Bastard Deluxe, aby uniknąć dostrzeżenia przez przeciwników i kamery bezpieczeństwa.
  •          Wyposażenie: Ubiór maskujący, Wabik, Wabik Dźwiękowy, Antyświatło i Teleportery zapewniają nowe sposoby przechytrzenia przeciwników na każdym poziomie.
  •          Sekrety: Znajdź wszystkie sekrety ukryte w grze, aby odblokować nowe poziomy i sprzęt.
  •          Rankingi: Globalny Ranking gry Stealth Bastard Deluxe określi raz na zawsze, kto jest najlepszy w grze. Każdy poziom posiada indywidualne rankingi za przejście z i bez sprzętu. Możesz również porównać wyniki ze znajomymi z platformy Steam wykorzystując Rankingi Znajomych.
  •          Edytor poziomów: Edytor poziomów wykorzystywany do stworzenia trybu kampanii gry Stealth Bastard Deluxe jest dołączony do niej. Drwij ze znajomych i obcych dzięki swoim supertrudnym dziełom!
  •          Sieciowy Magazyn Poziomów: Poziomy stworzone w edytorze mogą być przesłane do sieciowego magazynu poziomów, skąd inni ludzie posiadający grę ściągną je automatycznie.
  •          Wsparcie Steam Cloud: Rozpocznij swój zapis na nowo niezależnie od tego, gdzie jesteś.
  •          Osiągnięcia: Zestaw nikczemnych osiągnięć, część z nich jest oczywista, część mocno miesza w głowie. Czy zdobędziesz je wszystkie? 

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

 MINIMUM:

System operacyjny: Windows XP SP2 lub lepszy, Vista, Win7

Procesor: Dual Core 2.5Ghz

Pamięć: 2 GB pamięci RAM

Grafika: kompatybilna z DirectX 8.0

DirectX®:8.0

Dysk twardy: 250 MB przestrzeni HD

ZALECANA:

Inne wymagania: szerokopasmowe połączenie z Internetem

Mac OS X

 System operacyjny: Mac OS X 10.6 Snow Leopard

Procesor: Dual Core 2.0GHz

Pamięć: 1 GB pamięci RAM

Grafika: GPU NVIDIA / AMD z 500 MB +

Dysk twardy: 300 MB

SteamOS + Linux

System operacyjny: Ubuntu 12.04 lub nowszy

Procesor: Dual Core 2.0GHz

Pamięć: 1 GB pamięci RAM

Grafika: karta graficzna obsługująca OpenGL z ważnym sterownikiem

Dysk twardy: 300 MB

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii: