Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Streamline - Platformy Steam cd-key

STREA

13,87 zł

Język: Angielski 

Region:  Cały Świat

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,20 zł.


Witamy w , szybkiej grze trzeciej generacji stworzonej dla streamingu i wokół niego. Wciel się w rolę Nadawcy, Gracza lub Przeglądającego i zmień sposób grania samej gry!

Najpierw Stream

Streamline został zaprojektowany i zbudowany od podstaw, aby idealnie nadawać się do streamingu. Nadawcy mogą z łatwością tworzyć imprezy ze społecznościami, podczas gdy widzowie mogą stawiać zakłady na graczach, zmieniać zasady gry w czasie rzeczywistym, konkurować w mini-grach i nie tylko, by stać się sławnym w strumieniu, a wszystko to za pomocą Streamote.tv, unikalna strona internetowa zintegrowana na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie. Streamline to idealna gra dla Sub Sundays, Follower Fridays lub po prostu gra z przyjaciółmi.

Tryb eliminacji

W trakcie Wczesnego Dostępu, Proletariat opracowuje wiele trybów gry dla Streamline, z których każda zawiera jednego lub więcej nadawców, do 16 graczy, oraz dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. W pierwszym trybie "Eliminacja" gracze biegają swobodnie po mapach, zbierają punkty i unikają rywalizacji. Łowca śledzi Biegaczy i eliminuje ich z gry podczas przesyłania strumieniowego do Widzów. Widzowie mogą postawić na najlepszego Biegacza, aby wygrać duże, zmienić zasady gry w czasie rzeczywistym i zagrać w mini-gry, takie jak Bingo. Daj swojemu Runnerowi przewagę, obracając podłogę w lawę lub sprowadzając ich z powrotem z martwych lub pomagając Łowczyni, ograniczając ruchy Biegaczy lub sprawiając, że eksplodują, jeśli się dotkną!

Dotychczasowe dzieje

Wkrótce Streamline utworzy Runners vs. Hunters w nowym sporcie wzbogaconym o rzeczywistość rozszerzoną i umiejętności fizyczne. Po tym, jak zmęczyły się mainstreamowe sporty z ich ograniczoną mechaniką, przeklętymi sponsorami i korporacyjną chciwością, powstała Streamline Pro League. Korzystając z ich zniszczonego otoczenia, gracze w SPL biegają, skaczą i latają po opuszczonych stoczniach, pustostanach szkolnych i rozpadających się wieżowcach, a na żywo transmitują je do swoich wielbicieli. Biegacze chcą zebrać jak najwięcej punktów, unikając Łowcę. Jeśli zostaną wyeliminowani, stają się Ghostami, którzy pozostają w grze, by nawiedzać lub pomagać innym graczom.

Streamline przynosi Streamowi pierwsze gry dla mas!

Lista funkcji

Zbudowany od podstaw jako pierwsza gra Stream dla nadawców, graczy i widzów, aby grać razem!

Przeżyj emocje grania w 16-osobową grę na arenie przed ogromną publicznością na żywo.

Jako Biegacz lub Łowca możesz wchodzić w interakcje z dziesiątkami Reguł wybranych lub kupionych przez Widzów w czasie rzeczywistym.

Zarabiaj dziesiątki Bonusów i Wyróżnień na oczach swoich rówieśników i publiczności za ściąganie niemożliwego. Wystarczająco dobrze i zdobądź swoje imię w światłach!

Graj na 5 unikalnych mapach z własnymi strategiami i pułapkami.Dostosuj swoją postać setkami ubrań w tęczy kolorów.Jako przeglądarka korzystaj ze zsynchronizowanych strumieniowo danych, aby uzyskać płynne interakcje między grą a przeglądającymi bez opóźnień i opóźnień.Użyj Streamote.tv, unikalnej strony internetowej, aby wchodzić w interakcje ze strumieniem i rywalizować z innymi widzami w czasie rzeczywistym.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Windows

MINIMALNE:

Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego

System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)

Procesor: Intel Core i5-2410M 2.3GHz or equivalent

Pamięć: 4 GB RAM

Karta graficzna: Intel HD Graphics 3000 or equivalent

DirectX: Wersja 11

Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

ZALECANE:

Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego

System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)

Procesor: 3 GHz procesor

Pamięć: 8 GB RAM

Karta graficzna: Nvidia GeForce 8800/AMD Radeon HD 5670 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB+ Video Memory(VRAM))

DirectX: Wersja 11

Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe

Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Streamline is a Copyright of Proletariat Inc. 2015-2016

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii:

Top sellers