Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Street Racing Syndicate - Platformy Steam cd-key

SRS

15,11 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski 

Region:   Cały Świat

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Ostatnia sztuka, spiesz się!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,20 zł.


Surowy świat nielegalnych ulicznych wyścigów o wysoką stawkę budzi się do życia w Street Racing Syndicate. Pokonaj ponad 40 autentycznych licencjonowanych samochodów zawierających części od ponad 15 prawdziwych producentów, a następnie wyprowadź swój zindywidualizowany pojazd na ulice 3 miast na terenie USA. Postaw to wszystko jako stawkę – twoje pieniądze, twoją kobietę, twoją dumę i twój wóz. Po raz pierwszy w historii, zmierz się z przeciwnikami z całego świata za pośrednictwem internetowych nielegalnych wyścigów. Dzięki pokaźnej ilości doskonale stuningowanych, podsycanych nitro koni mechanicznych pod maską, jedyną rzeczą stojącą między tobą a zwycięstwem jest odległość od pedału do podwozia.

 

Cechy:

  •          Street Racing Syndicate jest jednym z najbardziej realistycznych wyścigów ulicznych kiedykolwiek stworzonych na PC. Zmodyfikuj ponad 40 autentycznych licencjonowanych samochodów - w tym sygnowany Nissan Skyline - dzięki rynkowi wtórnemu z częściami od ponad 15 licencjonowanych producentów. Dopracuj swój pojazd dzięki bogatemu wyborowi autentycznych kalkomanii oraz ulepszeń graficznych.
  •          Pokonaj konkurencję, aby wygrać gotówkę, szacuj uliczny lub jeszcze lepiej – brykę przeciwnika. Zdobądź zainteresowanie 18 prawdziwych modelek świata wyścigów samochodowych.
  •          Zetnij zakręt lub zepchnij rywala i narażaj się na uszkodzenia w czasie rzeczywistym. Zapłać za naprawy swoim ciężko zarobionym szmalem.
  •          Ścigaj się po Los Angeles, Filadelfii i Miami zarówno na zamkniętych torach, jak i otwartych niebezpiecznych wyścigach miejskich. Poznaj boczne uliczki i przygotuj się do zatrzęsienia glinami w każdej chwili.
  •          Podnieś stawkę jeszcze wyżej ścigając się w sieciowych nielegalnych wyścigach, po raz pierwszy w grach o wyścigach ulicznych.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

 MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7/8

Procesor: 1 GHz Processor

Karta graficzna: 32 MB DirectX 9.0b compatible video card

30 produktów w kategorii:

Top sellers