Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Styx: Master of Shadows (PC) - Platforma Steam cd-key GLOBAL

SMOS

9,59 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki   

Region:  Cały Świat

Producent: Cyanide Studio

Dostawa: Elektroniczna (wysyłka klucza na e-mail)

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Styx: Master of Shadows jest grą akcji z perspektywą TPP, w której wcielamy się w postać Styksa, dwustuletniego gobliniego zabójcy.

W grze Styx: Master of Shadows naszym zadaniem będzie zakraść się do Wieży Akenash i wykraść drogocenny Bursztyn. Za produkcję gry odpowiada francuskie Cyanide Studio, deweloper znany szerzej jako twórca m.in. Of Orcs and Men, serii Blood Bowl czy gier sportowych. Co ciekawe, postać Styksa pojawiła się już we wspomnianym Of Orcs and Men. Leciwy, choć piekielnie zwinny goblin był jedną z głównych grywalnych postaci.

Nadrzędnym celem naszego bohatera jest przedostanie się do serca Wieży Akenash, będącej w istocie ogromną i przepastną twierdzą. W samym jej środku ludzie i elfy ukrywają Drzewo, źródło drogocennego Bursztynu, a zdobycie tej wartościowej substancji jest jedyną możliwością wzbogacenia się przez Styksa. Przy okazji, w toku rozgrywki, poznajemy także historię kierowanego przez nas goblina.

Pod względem rozgrywki Styx: Master of Shadows jest grą akcji z naciskiem na skradanie się i ciche eliminowanie przeciwników.

Styks potrafi więc chować się w cieniu i doskonale posługiwać swoim sztyletem. Twórcy gry wprowadzili system rozwoju postaci, który pozwoli nam rozwijać umiejętności goblina w sześciu różnych drzewkach. Można także korzystać z magicznego Bursztynu, aby zyskać w ten sposób różne moce, takie jak znikanie czy tworzenie własnych klonów w celu dezorientowania strażników.

Ciekawym elementem odróżniającym Styx: Master of Shadows od podobnych gier, są rozległe poziomy, rozrośnięte nie tylko wzdłuż i wszerz, ale także wzwyż.

Pozwala to zaliczać misje na różne sposoby, dając graczom większą swobodę działania. Styx: Master of Shadows okraszono przyzwoitej jakości oprawą graficzną, w której dużą rolę odgrywają budujące mroczny klimat cienie i zakamarki, rozświetlane od czasu do czasu jasnymi punktami – latarniami, ogniskami i pochodniami.

Źródło: [gry-online.pl]

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Windows

MINIMALNE:

System operacyjny: WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8

Procesor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.4 GHZ

Pamięć: 3072 MB RAM

Karta graficzna: KOMPATYBILNA Z DIRECTX 9 I SHADER MODEL 4.0 ORAZ Z 1024 MB PAMIECI ATI RADEON HD 5850/NVIDIA GEFORCE GTX 560 LUB SZYBSZA

Miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni

Karta dźwiękowa: KOMPATYBILNA Z DIRECTX 9

Dodatkowe uwagi: POLACZENIE Z INTERNETEM WYMAGANE DLA AKTYWACJI GRY

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii: