Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

The Bard's Tale: Remastered and Resnarkled (PC) - Platforma Steam cd-key

TBTRAR

43,54 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region:  … Cały Świat

Producent: inXile Entertainment 

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,80 zł.


The Bard's Tale: Remastered and Resnarkled to zremasterowana wersja The Bard’s Tale, czyli ciepło przyjętej gry RPG akcji, która zadebiutowała w 2004 roku. Produkcja pojawiła się między innymi na platformie PS4 i PSV, a za jej opracowaniem stoi sprawujące pieczę nad marką studio inXile Entertainment.

Fabuła

Pomimo że tytuł gry odwołuje się do kultowej serii turowych gier RPG, The Bard's Tale: Remastered and Resnarkled jest spin-offem, zatem opowiedziana tutaj historia nie jest w żaden sposób powiązana z przedstawionymi tam wydarzeniami. Głównym bohaterem gry jest tytułowy Bard, który wyrusza na poszukiwania pięknej księżniczki Caleigh, porwanej przez członków demonicznego kultu dowodzonego przez Fionnaocha. Nim herosowi uda się zrealizować swoją misję, a co za tym idzie – zdobyć upragnioną sakiewkę wypełnioną złotem, musi przeżyć całą masę mniej lub bardziej niebezpiecznych przygód oraz wykonać dziesiątki zadań zlecanych przez napotykane po drodze osobistości. Fabuła gry została doprawiona solidną dawką inteligentnego humoru – nie brakuje tutaj również nawiązań do utartych schematów gatunku. Na tle większości innych pozycji tego typu The Bard’s Tale: Remastered and Resnarkled wyróżnia także obecność narratora na bieżąco komentującego poczynania protagonisty, który nie przepuści żadnej okazji, by dopiec mu w ten czy inny sposób.

Mechanika

Wydane na platformę PS4 i PSV The Bard's Tale: Remastered and Resnarkled jest znacznie bliższe pod względem mechaniki rozgrywki produkcjom pokroju Baldur’s Gate: Dark Alliance aniżeli wcześniejszym grom spod szyldu The Bard’s Tale. Akcję obserwujemy bowiem z widoku izometrycznego, a w trakcie zabawy równie ważne, co eksploracja odwiedzanych miejsc i prowadzenie rozmów z postaciami neutralnymi oraz podejmowanie rozmaitych decyzji jest stawianie czoła zastępom oponentów, z którymi walczymy w czasie rzeczywistym. Na podorędziu bohatera znajduje się zróżnicowany arsenał broni białej, którą podzielono na pięć typów – każdy z nich posiada swoje mocne i słabe strony, przez co walczy się nim nieco inaczej od pozostałych. Istotną rolę odgrywają również pieśni, których Bard uczy się w toku przygody; dzięki nim może on przywoływać na pole bitwy sojuszników biorących czynny udział w walce. Nie bez znaczenia pozostaje też zdobywane przez niego doświadczenie, dzięki któremu awansuje na kolejne poziomy i rozwija swój potencjał bojowy poprzez zdobywanie nowych umiejętności.

Kwestie techniczne

The Bard’s Tale: Remastered and Resnarkled wyróżnia się na tle oryginału za sprawą ładniejszej oprawy graficznej. Co prawda twórcy nie zdecydowali się na podmianę tekstur i implementację dodatkowych efektów, aczkolwiek udało im się zwiększyć rozdzielczość obrazu (na konsoli PlayStation 4 Pro tytuł działa w trybie 4K) oraz zadbać o animację na poziomie sześćdziesięciu klatek na sekundę.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

OS: Windows 7

Processor: Pentium 4 2Ghz / AMD AthlonXP 2400

Memory: 512Mb

Graphics: GeForce FX5700 or better / ATI Radeon 9600 or better

DirectX®: 9.0c

Hard Drive: 6GB of free space

Sound: DirectX 9 Compatible Sound Card

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii: