Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Better Late Than DEAD - Platforma Steam cd-key

BLTD

15,59 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański Rosyjski Turecki Holenderski Węgierski Tajski

Region:  Cały Świat

Producent: Odin Game Studio

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Ostatnia sztuka, spiesz się!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,20 zł.


Better Late Than Dead to survivalowy sandbox. Gra opracowana została przez studio Odin Game (twórców Symulatora Policji z 2014 roku), natomiast jej wydanie powierzono firmie Merge Games. W czasie rozgrywki gracze trafiają na tajemniczą, rajską wyspę, gdzie muszą stanąć do wymagającej walki o przetrwanie, aby w ostateczności wydostać się z tego swoistego więzienia.

Przeżycie to kluczowy element zabawy. Nie jest ono jednak łatwe, ponieważ – jak przystało na typową grę survivalową z otwartym światem – koniecznym jest, aby zainteresowani położyli nacisk na szereg aktywności umożliwiających przetrwanie w tym niegościnnym środowisku. Gracze muszą więc między innymi być w stanie ugasić pragnienie swojej postaci, zaspokoić głód, odeprzeć ataki ze strony śmiertelnie groźnych zwierząt (wilków, rekinów, węży czy niedźwiedzi), jak również przeciwstawić się zmiennym warunkom pogodowym (zła aura może chociażby doprowadzić do wyziębienia organizmu). W czasie zabawy należy również zwrócić szczególną uwagę na ewentualne złamania, zatrucia czy utratę krwi, które mogą okazać się równie zabójcze.

Co istotne, w przypadku tego tytułu deweloperzy starali się przygotować możliwie wciągający wątek fabularny. Z tego też względu zainteresowani będą musieli stawić czoła wielu innym przeszkodom. Nasz bohater, lądując na wspomnianej wyspie, kompletnie nic nie pamięta, a jedynym bliskim mu przedmiotem jest tajemnicza dziecięca fotografia przedstawiająca… no właśnie, jego samego sprzed lat, a może zupełnie inną, bliską mu osobę? To jednak nie jedyny sekret, który przyjdzie nam rozwiązać podczas rozgrywki. Dość powiedzieć, że w czasie eksplorowania fragmentu lądu gracze mogą natknąć się na podejrzaną aktywność zwierząt, która w normalnym świecie nie ma prawa istnieć, oraz szereg zagadek prowadzących do kolejnych nieścisłości. Zabawę w Better Late Than Dead urozmaica system craftingu, jak również proceduralnie generowane przedmioty, których zebranie pozwoli szczęśliwe opuścić wyspę. Twórcy nie zapomnieli także o rozgrywce przez sieć, implementując tryb wieloosobowy. Ten pozwala na tworzenie zarówno serwerów prywatnych, jak i publicznych.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7/8 (All OS must be 64 bit)

Procesor: Intel Dual Core 2.0Ghz

Pamięć: 4 GB RAM

Karta graficzna: Dedicated graphics with 1GB VRAM (DX9 compatible - Nvidia Geforce GTX 470/ATI Radeon 6900 series or greater)

DirectX: Wersja 9.0

Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7/8 (All OS must be 64 bit)

Procesor: Intel Quad Core 2.4Ghz or above

Pamięć: 8 GB RAM

Karta graficzna: Dedicated graphics with 1GB VRAM (DX9 compatible - Nvidia Geforce GTX 470/ATI Radeon 6900 series or greater)

DirectX: Wersja 9.0

Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii: