Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Broken Sword 2 - the Smoking Mirror: Remastered - Platforma Steam cd-key

BW2SMR

11,39 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region: Cały Świat

Producent: Revolution Software Ltd

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,20 zł.


Broken Sword II: The Smoking Mirror to utrzymana w stylistyce przypominającej filmy animowane przygodówka point-and-click. Tytuł przedstawia kolejną przygodę poszukiwaczy przygód George’a i Nico, którzy pojawili się też w poprzedniej części.

Fabuła Minęło pół roku od wydarzeń przedstawionych w pierwszej części serii, The Shadow of the Templars. Młody Amerykanin George Stobbard i jego dziewczyna Nicole Collard odwiedzają znajomego archeologa Oubiera, by dowiedzieć się więcej o tajemniczym kamieniu szlachetnym, który kobieta niedawno odnalazła. Na miejscu zostają niespodziewanie zaatakowani przez tajemniczych przybyszów z Ameryki Środkowej, którzy ogłuszają George’a i porywają jego ukochaną. Mężczyźnie udaje się uwolnić i uciec z płonącego domu. Wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, która poprowadzi go przez europejskie miasta, Paryż, Londyn czy Marsylię, a także niebezpieczne lasy Ameryki Środkowej. Chcąc rozwiązać zagadkę, będzie musiał stawić czoła bezwzględnym baronom narkotykowym oraz demonicznym mocom, które zagrażają całemu światu.

Mechanika Broken Sword II: The Smoking Mirror to przygodówka point-and-click, w której gracze muszą rozwiązywać zagadki logiczne, zbierać przydatne przedmioty i zdobywać potrzebne informacje w trakcie rozmów z napotkanymi NPC-ami. Eksplorację kolejnych obszarów i podejmowanie konkretnych działań umożliwia stworzony przez twórców interfejs, w ramach którego najechanie kursorem na dany przedmiot i kliknięcie wywołuje konkretne działanie bohatera. Produkcja umożliwia pokierowanie dwiema postaciami, które są przypisane do konkretnych segmentów. Odpowiedniego planowania działań i sprytu wymagają nie tylko przygotowane przez twórców zagadki, ale również dialogi, w których niezbędne jest wybieranie odpowiednich opcji, by właściwie poprowadzić konwersację. W grze można popełnić błędy, które skutkują śmiercią bohatera i wymuszają rozpoczęcie zabawy od punktu zapisu.

Kwestie techniczne Broken Sword II: The Smoking Mirror wyróżnia ręcznie rysowana grafika, która sprawia, że gra przypomina film animowany. Wszystkie dialogi są czytane, a kierowani bohaterowie regularnie opisują podejmowane działania i swoje przemyślenia. Atutem tytułu jest muzyka skomponowana przez Barringtona Phelounga.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

OS: Windows 10 / 8 / 7 / Vista

Processor: Pentium or equivalent

Memory: 16 Mb

Graphics: Direct X 5.0 compatible card

DirectX®: 5.0 or greater

Hard Drive: 600 Mb

Sound: Direct X compatible card

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii:

Top sellers