Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Call of Duty: Modern Warfare 3 - Collection 2 (DLC) - Platformy Steam cd-key

MW3C2

43,26 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region:  Cały Świat

Producent: Infinity Ward, Sledgehammer Games, Aspyr (Mac)     

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Ostatnia sztuka, spiesz się!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,80 zł.


COLLECTION 2: TWÓRZCIE DRUŻYNY. WALCZCIE.

Druga Kolekcja DLC do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 zawiera zupełnie nowe mapy do trybu Wieloosobowego i Przetrwania, Misje Jednostek Specjalnych i zupełnie nowe mapy do trybu Starcia. Całkowicie nowy w serii, tryb Starcia przenosi całą zabawę i intensywność trybu wieloosobowego do zupełnie nowego typu starć wręcz 1 na 1 oraz 2 na 2. Kolekcja 2 oferuje 3 mapy wieloosobowe i 2 Misje Jednostek Specjalnych, oferując fanom nowe miejsca do sprawdzenia ich umiejętności gry Wieloosobowej i Jednostek Specjalnych.

 • Sanktuarium: Będziesz walczyć nie tylko z wysokością w strzelistych monastyrach z piaskowca  Środkowej Grecji zawieszonych w powietrzu setki metrów nad ziemią. Ukształtowane przez miliony lat, naturalne filary skalne tego sanktuarium odpierały nacierające armie i przetrwały niszczący wpływ czasu, ale teraz będą musiały stawić czoła twojemu desantowi. Sprawdź swoje umiejętności – i kunszt starożytnych mnichów – przy pomocy arsenału pistoletów maszynowych, karabinów szturmowych i strzelb. Tylko pamiętaj: nie patrz w dół.
 • Fundament: Wyrusz w samo serce Korei Południowej do zamkniętej fabryki betonu, w której płynie cement i fruwają pociski. Po dziesięcioleciach budowania dróg i budynków, strzelisty zakład jest teraz doskonale skonstruowaną strefą walk dla snajperów i biegowo-strzeleckich zasad potyczek. Nie podziwiaj ogromnej kruszarki betonu na samym środku fabryki jeśli nie chcesz, żeby twój wynik również został skruszony.
 • Oaza: Choć niegdyś był malowniczym miejscem ucieczki dla urlopowiczów, ogromny Hotel Oasis jest teraz rajem dla gry wieloosobowej z wieloma miejscami do walki zbudowanym na szczycie starożytnej twierdzy.
 • Kill Switch: intensywna nowa Misja Jednostek Specjalnych, która umieszcza twój dwuosobowy zespół głęboko na terytorium wroga. Twoja misja – zatrzymaj rosyjski transporter detonując Impuls Elektromagnetyczny. Bądź żołnierzem naziemnym, chcącym wywalczyć sobie drogę do miejsca detonacji, lub graj jako snajper zapewniając niezbędne wsparcie ogniowe z punktów przewagi wysoko nad miastem. Współpracuj lub ryzykuj otoczenie przez hordy wrogich żołnierzy.
 • Pancernik: Z jednym graczem sterującym czołgiem klasy Abrams i drugim eskortującym go pieszo, będziesz oczyszczać plaże i ukrywać się we wraku samolotu uciekając z Hamburga przez linie wroga
  w tej zupełnie nowej Misji Jednostek Specjalnych.
 • Ucieczka: Pierwsza mapa w trybie „Starcie” w historii serii Modern Warfare®, która kiedyś była tropikalną plażową kryjówką szczycącą się egzotycznymi akwariami i ogromnymi basenami jest teraz schronieniem dla bezwzględnej strzeleckiej przemocy.
 • Perspektywa: Wykuta w nadającym się do walki zboczu góry, ta nowa mapa „Starcia” umieszcza cię naprzeciwko twoich przeciwników we frontowej bazie obserwacyjnej zasypanej posterunkami oraz ciasnymi korytarzami.
 • Erozja: Odkryj swoją drogę w śródziemnomorskich ruinach i starożytnych akweduktach, wykorzystując pozostałości rzymskich budynków dla zapewnienia sobie tysiącletniej osłony na tej nowej mapie „Starcia”.
 • Mielizna: Wyrusz na szkockie Orkady po najnowszą mapę „Starcia”, gdzie zdradliwe ściany klifów, sieci jaskiń oraz zardzewiałe i zniszczone szczątki unieruchomionych pojazdów transportowych są przeznaczone do ciągłej walki. 

Doświadcz zupełnie nowej formy rozgrywki wieloosobowej ze znajomymi. Całkowicie nowy w serii, tryb Starcia przenosi całą zabawę i intensywność trybu wieloosobowego do zupełnie nowego typu starć wręcz 1 na 1 oraz 2 na 2. Dysponując mniejszymi, niezwykle zagęszczonymi mapami wieloosobowymi, które są zaprojektowane specjalnie w celu zachęcania do wykorzystywania myślenia strategicznego, umiejętności, oraz współpracy drużynowej jak nigdy dotąd.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Wymaga podstawowej wersji gry Call of Duty: Modern Warfare 3 na platformę Steam do działania.

System operacyjny: 10.9.2 (Mavericks), Procesor: Intel i3 (Dual-Core) 2.2 GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Dysk twardy: 13 GB, Karta graficzna: ATI Radeon HD 4850/NVidia GeForce 640M/Intel Iris, 512 MB VRAM, Urządzenia peryferyjne: Mysz i klawiatura Macintosh, Inne wymagania: Aby aktywować Call of Duty: Modern Warfare 3 Colection 2 wymagane jest połączenie z Internetem oraz posiadanie bezpłatnego konta Steam.

Ta gra nie jest wspierana na dyskach twardych sformatowanych jako Mac OS Extended (Case Sensitive).

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

Filmy związane z produktem

30 produktów w kategorii:

Top sellers