Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Civilization 6 - Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack (DLC) - Platformy Steam cd-key

CIV6KAI

8,90 zł

Platforma: Steam

Język:  Polski  Angielski  Francuski   Włoski   Niemiecki                      

Region:   EU

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila)

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


W Sid Meier’s Civilization VI na czele Khmerów stanął Dżajawarman VII, a władczynią Indonezji jest Dja Gitardża. Choć cywilizacje te są wszechstronne i na swój sposób wyjątkowe, obie stanowią silną konkurencję w walce o zwycięstwo religijne. Indonezja to cywilizacja rozwijająca się na wybrzeżach, tworząca ogromne floty złożone z dżonek, a cywilizacja Khmerów rozkwita dzięki ludnym miastom zakładanym nad brzegami rzek. Obie cywilizacje zmierzą się ze sobą w nowym scenariuszu „Droga do nirwany”, w którym będą konkurować o jak największą liczbę wyznawców swoich religii na wyjątkowej mapie Azji Południowo-Wschodniej.

Pakiet zawiera cywilizację Khmerów z Dżajawarmanem VII, unikalną jednostką – domreyem, i unikalną budowlą – prasatem.

 

  •        Unikalna umiejętność cywilizacji: „Wielkie baraje” zapewniają Khmerom dodatkową żywność po umieszczeniu farm w sąsiedztwie akweduktów, a akwedukty zapewniają wiarę i udogodnienia.
  •        Unikalna umiejętność przywódcy: Umiejętność „Klasztory króla” Dżajawarmana VII pozwala przejąć sąsiadujące terytorium oraz zapewnia żywność i obszary mieszkalne dzięki dzielnicom świątynnym budowanym nad rzekami.
  •        Unikalna jednostka: Domrey to balista umieszczana na grzbiecie słonia. Jest potężniejsza od katapulty, może poruszać się i strzelać w tej samej turze oraz generuje strefę kontroli.
  •        Unikalna budowla: Prasat zastępuje świątynię i zapewnia miejsce na relikwię. Wyszkoleni w nim misjonarze, którzy zginą w walce religijnej, tworzą relikwię.

 

W skład pakietu wchodzi również cywilizacja Indonezji z Dją Gitardżą, unikalną jednostką dżonek i unikalnym ulepszeniem – kampungiem:

 

  •        Unikalna umiejętność cywilizacji: Umiejętność „Wielka Nusantara” sprawia, że pola wybrzeża zapewniają wybranym indonezyjskim dzielnicom premię za sąsiedztwo, a dzielnice rozrywkowe dają dodatkowe udogodnienie, jeśli znajdują się w sąsiedztwie pola wybrzeża niezwiązanego z jeziorem.
  •        Unikalna umiejętność przywódcy: Umiejętność „Najwyższa bogini trzech światów” Gitardży zapewnia miastom na wybrzeżu premię do wiary, umożliwia kupno jednostek morskich taniej za wiarę oraz sprawia, że religijne jednostki nie tracą punktów ruchu przy okrętowaniu i wyokrętowaniu.
  •        Unikalna jednostka: Unikalną jednostką Indonezji jest malezyjska dżonka, która zastępuje fregatę. Dżonka jest szybsza, zyskuje dodatkową siłę bojową, gdy walczy w formacji, i zapewnia pozostałym jednostkom w formacji premię do szybkości ruchu.
  •        Unikalne ulepszenie: Kampung zapewnia obszary mieszkalne, produkcję i żywność za każdą sąsiadującą z nim łódź rybacką oraz może być ulepszany dzięki opracowaniu odpowiednich technologii.

 

Nowy scenariusz „Droga do nirwany”:

Ziemie wokół Oceanu Indyjskiego roją się od wierzeń oraz ludów. Niebiosa wyznaczyły ci misję oświecenia tej krainy. Czy twa wiara okaże się wystarczająca, by poradzić sobie z tym wyzwaniem? Podczas tego trwającego 50 tur scenariusza stań do walki o największą liczbę wyznawców, największą ilość wiary na turę oraz największą liczbę obcych miast opanowanych przez twoją religię. 

Nowy cud: 

Angkor Wat: Największy religijny obiekt świata powraca do Civilization! Świątynię można wznieść wyłącznie w sąsiedztwie akweduktu. Zapewnia wiarę oraz zapewnia obszary mieszkalne i obywateli wszystkim miastom będących w posiadaniu cywilizacji, która ją wzniesie.

Nowy cud natury: 

Zatoka Ha Long: Zapierająca dech w piersiach zatoka, którą w 2012 r. okrzyknięto jednym z siedmiu nowych światowych cudów natury. Zapewnia żywność, produkcję i kulturę oraz daje dużą premię bojową jednostkom morskim znajdującym się na jej polach.

Nowa mapa:

Zbuduj swoje imperium na nowej mapie Azji Południowo-Wschodniej umożliwiającej rozpoczęcie rozgrywki na losowych lub historycznych pozycjach startowych.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

MINIMALNE:

Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni

Karta dźwiękowa: DirectX Compatible Sound Device

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7x64 / Windows 8.1x64 / Windows 10x64

Procesor: Fourth Generation Intel Core i5 2.5 Ghz or AMD FX8350 4.0 Ghz or greater

Pamięć: 8 GB RAM

Karta graficzna: 2GB & AMD 7970 or NVIDIA 770 or greater

DirectX: Wersja 11

Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni

Karta dźwiękowa: DirectX Compatible Sound Device

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Filmy związane z produktem

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów w kategorii:

Top sellers