Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Company of Heroes 2: Master Collection - Platformy Steam cd-key

COH2MC

139,45 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Niemiecki,Francuski,Czeski,Polski,Włoski,Rosyjski,Hiszpański

Region: Cały Świat

Producent: Relic Entertainment, Feral Interactive (Mac), Feral Interactive (Linux)          

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 2,60 zł.


Zestaw zawiera:

 • Grę Company of Heroes 2
 • Dodatek Ardennes Assault - Ofensywa w Ardenach
 • DLC Case Blue Mission Pack
 • DLC Southern Fronts Mission Pack
 • DLC Victory at Stalingrad Mission Pack
 • Dodatek Armie Frontu Zachodniego - Siły USA
 • Dodatek Armie Frontu Zachodniego - Oberkommando West
 • Dodatek The British Forces 

Company of Heroes 2

Pierwsza gra z serii Company of Heroes pojawiła się na rynku w 2006 roku i zdobyła powszechne uznanie krytyków. Aktualnie jest to najwyżej oceniana strategia w rankingu serwisu Gamerankings.com (wśród gier z przynajmniej pięcioma recenzjami) ze średnią ocen 93,82% w oparciu o 56 recenzji. Tytuł ten cieszy się podobnym uznaniem w serwisie Metacritic.com ze średnim wynikiem 93% w oparciu o 55 recenzji.

W grze Company of Heroes 2 przeniesiesz się na zaśnieżony front wschodni i w krytycznym momencie przejmiesz dowodzenie nad Armią Czerwoną. Jest rok 1941, Niemcy rozpoczynają operację „Barbarossa”, której celem jest podbicie Związku Radzieckiego. To początki najbardziej wyniszczającego konflikt II wojny światowej. Wcielisz się w dowódcę wojsk radzieckich – odeprzesz inwazję hitlerowców i uwolnisz Mateczkę Rosję!

Company of Heroes 2 bardzo wysoko zawiesza poprzeczkę wszystkim komputerowym strategiom czasu rzeczywistego. Nowy silnik Essence 3.0 umożliwił zastosowanie przełomowych technologii i wygenerowanie niezwykle realistycznej grafiki. Dzięki innowacyjnemu systemowi TrueSight™ widoczność w mgle wojny nie jest już dziełem przypadku, gdyż w grze odzwierciedlono rzeczywiste pole widzenia jednostek. 

System walki z pierwszej części został usprawniony i znacząco rozbudowany. W Company of Heroes 2 wprowadzono nowe możliwości dowódców, które gracze będą mogli rozwijać i wykorzystywać podczas przepełnionych akcją starć. Doświadczą również z bliska niezwykłej brutalności wojny na froncie wschodnim dzięki dynamicznemu, taktycznemu systemowi walki (Dynamic Battle Tactics).

Wraz z Company of Heroes 2 powraca rozgrywka wieloosobowa, którą gracze pokochali: intensywna i zmuszająca do rywalizacji. Zażarta walka sieciowa z Company of Heroes, w której codziennie uczestniczą tysiące graczy, jeszcze nigdy nie miała takiego rozmachu. Nieważne, czy walczysz przeciw innym graczom, czy w kooperacji – gwarantujemy niezapomniane wrażenia! 

Ardennes Assault - Ofensywa w Ardenach

Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach to oddzielny dodatek do gry, który nie wymaga podstawowej wersji Company of Heroes 2 i oferuje całkowicie nową, odrębną kampanię dla pojedynczego gracza w serii, która zdobyła uznanie krytyków na całym świecie. Wydarzenia w grze inspirowane są konfliktem, który Winston Churchill opisał jako „bez wątpienia największe starcie, w którym Amerykanie wzięli udział w czasie wojny” – bitwą o wybrzuszenie. Nowa kampania pozwoli graczom na przejęcie kontroli nad siłami Stanów Zjednoczonych w tej decydującej bitwie z czasów II wojny światowej, która miała miejsce w gęsto zalesionym strategicznym punkcie Ardenów w Zachodniej Europie. Ich zadaniem będzie stawienie czoła nawigacyjnym i taktycznym wyzwaniom, gdy będą próbowali odeprzeć niespodziewany atak ze strony niemieckiego Oberkommando w 18 całkowicie nowych scenariuszach.

Nieliniowa kampania:

 • Przejmij całkowitą kontrolę nad działaniami wojennymi i sam decyduj, gdzie przeprowadzisz kolejne natarcie. Decyzje, które podejmiesz, będą miały wpływ na przebieg całej kampanii.

18 nowych scenariuszy

 • Rozegraj historyczną bitwę o wybrzuszenie w 18 kompletnie nowych scenariuszach. Dodatkowe zadania w kampanii będą zmieniać się losowo przy każdej rozgrywce, dzięki czemu każde przejście gry będzie wyjątkowym przeżyciem.

3 Kompanie

 • Przejmij kontrolę nad wszechstronną jednostką kawalerii powietrznej, nieugiętymi oddziałami zmechanizowanymi bądź też ciężkozbrojną jednostką wsparcia i zadecyduj, która z nich weźmie udział w walce. Kompaniami pokieruje trzech oficerów, różniących się między sobą zdolnościami i stylem walki.

Wybory, które mają znaczenie

 • Podejmuj z głową każdą decyzję, gdyż Twoje wybory będą miały wpływ nie tylko na losy bitwy, ale i samej kompanii. Poziom zdrowia i doświadczenia przenoszony jest między misjami – jednostka zaprawiona w bojach będzie skuteczniejsza, ale każda strata może zaważyć na losach bitwy.

Ulepszenia

 • Wszystkie kompanie posiadają cztery unikalne zdolności, które mogą zostać rozbudowane dodatkowymi sześcioma ulepszeniami. Drzewko umiejętności oferuje 72 poziomy ulepszeń, dzięki czemu gracze będą mogli dostosowywać swoich dowódców w zależności od swoich potrzeb i sytuacji na polu walki.

Case Blue Mission Pack

Po długiej zimie 1941 roku, niemiecki Wehrmacht rozpoczął potężną letnią ofensywę w czerwcu 1942 roku o nazwie kodowej "Case Blue". Celem tej operacji było uchwycenie obszarów bogatych w ropę naftową w regionie Kaukazu. Case Blue osiągnęła spektakularne wczesne korzyści, ale spotkała się z silnym oporem wokół Stalingradu.

Weź udział w serii scenariuszy, wyzwań i bitew w oparciu o tę operację. Obejmij dowództwo nad potężną niemiecką machiną wojenną i poprowadź swoje siły od wiosny do srogiej zimy 1942 roku. 

Southern Fronts Mission Pack

W czasie Wiosennej Rasputicy na początku 1943 roku, Armia Czerwona rozpoczęła serię kontrofensyw na niemieckie linie na południowym zachodzie. Mimo początkowych sukcesów, Niemcy przegrupowali się i zdołali odzyskać impet konieczny do ponownego przejęcia Charkowa.  

Przejmij kontrolę nad obiema frakcjami w serii wyzwań i starć, które zawierają nowe warunki środowiskowe; gęste błoto, które ma wpływ na spowolnienie pojazdów i odkrywa ich nowe słabe punkty.

Victory at Stalingrad Mission Pack

Zimą 1942 roku, Armia Czerwona walczyła dzielnie w celu utrzymania Stalingradu przed pozornie niepowstrzymanym niemieckim natarciem. Wielkim kosztem i wbrew wszystkiemu, Sowieci zdołali powstrzymać faszystowskie uderzenie i rozpoczęli kontratak z operacjami Uran i Mały Saturn. Sukces tej kampanii uwięził Szóstą Armię Wehrmachtu w Stalingradzie i zapewnił Armii Czerwonej zwycięstwo, które pomogło odwrócić losy całej wojny.  

Przejmij kontrolę nad Armią Czerwoną w szeregu scenariuszy, wyzwań i bitew na podstawie tego historycznego zwycięstwa. Twoje decyzje strategiczne poprowadzą Sowietów z paszczy klęski ku przytłaczającemu zwycięstwu.

Armie Frontu Zachodniego - Siły USA

Company of Heroes 2: Armie frontu zachodniego pozwala graczom ponownie znaleźć się na froncie zachodnim, który pamiętać mogą z pierwszej gry w serii, zdobywcy wielu nagród – Company of Heroes™. Samodzielny dodatek wprowadza amerykańskie siły zbrojne. Armia ma własne taktyczne opcje rozgrywki, nowe rodzaje piechoty, broń zespołową, pojazdy, zdolności i ulepszenia, których może używać na mapach do gry wieloosobowej, przedstawiających front zachodni w różnych porach roku. Dodatek ten to także nowy system postępów w grze, wprowadzający dodatkowe unikatowe rozwiązania oraz pozwalający graczowi na większe zaangażowanie w taktyczne i strategiczne aspekty rozgrywki. 

Company of Heroes 2, wraz z zawartością dodatkową pozwala graczom brać udział w starciach na 31 mapach (do tego dochodzi ponad tysiąc map dostępnych w Steam Workshop), a pomoże im system autodopasowania. Do gry można przystąpić niezależnie od posiadanej zawartości, nawet jeśli gracz dysponuje jedynie dodatkiem Armie frontu zachodniego. 

„Wiemy, że fani chętnie wracają do pierwszej części, dlatego zdecydowaliśmy się umożliwić im ponowne odwiedzenie frontu zachodniego” – mówi Greg Wilson, producent wykonawczy w Relic Entertainment. „Oferując graczom zawartość do Company of Heroes 2 skupiającą się na froncie zachodnim, oddajemy do ich dyspozycji zupełnie nowy zestaw opcji taktycznych, które znacząco rozszerzają oferowaną zawartość wieloosobową. Jednocześnie trzeba powiedzieć, że dołączenie do naszej olbrzymiej społeczności rozgrywki wieloosobowej jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej”.

Armie Frontu Zachodniego - Oberkommando West

Company of Heroes 2: Armie frontu zachodniego pozwala graczom ponownie znaleźć się na froncie zachodnim, który pamiętać mogą z pierwszej gry w serii, zdobywcy wielu nagród – Company of Heroes™. Samodzielny dodatek wprowadza niemieckie Oberkommando West. Armia ma własne taktyczne opcje rozgrywki, nowe rodzaje piechoty, broń zespołową, pojazdy, zdolności i ulepszenia, których może używać na mapach do gry wieloosobowej, przedstawiających front zachodni w różnych porach roku. Dodatek ten to także nowy system postępów w grze, wprowadzający dodatkowe unikatowe rozwiązania oraz pozwalający graczowi na większe zaangażowanie w taktyczne i strategiczne aspekty rozgrywki. 

Company of Heroes 2, wraz z zawartością dodatkową pozwala graczom brać udział w starciach na 31 mapach (do tego dochodzi ponad tysiąc map dostępnych w Steam Workshop), a pomoże im system autodopasowania. Do gry można przystąpić niezależnie od posiadanej zawartości, nawet jeśli gracz dysponuje jedynie dodatkiem Armie frontu zachodniego.

„Wiemy, że fani chętnie wracają do pierwszej części, dlatego zdecydowaliśmy się umożliwić im ponowne odwiedzenie frontu zachodniego” – mówi Greg Wilson, producent wykonawczy w Relic Entertainment. „Oferując graczom zawartość do Company of Heroes 2 skupiającą się na froncie zachodnim, oddajemy do ich dyspozycji zupełnie nowy zestaw opcji taktycznych, które znacząco rozszerzają oferowaną zawartość wieloosobową. Jednocześnie trzeba powiedzieć, że dołączenie do naszej olbrzymiej społeczności rozgrywki wieloosobowej jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej”. 

The British Forces

Company of Heroes 2: The British Forces to nowa samodzielna odsłona uznanej serii poświęconej II wojnie światowej, przeznaczona do gry wieloosobowej. Jest to idealne wprowadzenie do prężnej społeczności Company of Heroes 2. Zagraj niezłomnymi Brytyjczykami i ich wyjątkowymi żołnierzami! Ich siły cechuje wyjątkowa różnorodność - składają się na nie Anglicy, Szkoci, Walijczycy i Irlandczycy pochodzący z różnych klas społecznych Zjednoczonego Królestwa. Pod dowództwem charyzmatycznego Sir Winstona Churchilla ci żołnierze zapominają o tym, co ich różni i stają się jedynym narodem Europy Zachodniej, któremu udaje się uniknąć żelaznego uścisku sił osi, po czym stanąć na czele ostatniej ofensywy wojsk alianckich.  

Nowi gracze uzyskają też dostęp do wszystkich istniejących map Company of Heroes 2 poprzez automatyczne dopasowanie, będą także mogli podjąć zmagania z resztą istniejących frakcji. W Armii Brytyjskiej znajdziemy zupełnie nowe opcje gry taktycznej oparte na nowym drzewku technologii. Prócz tego pojawiają się nowe jednostki piechoty, broń zespołowa, pojazdy, modyfikacje, dowódcy z unikalnymi zdolnościami i osiem nowych map gry wieloosobowej przedstawiających miejsca historycznych bitew. Bitwy są niezwykle realistyczne, wzbogacone danymi motion-capture dla najpopularniejszych zestawów animacji, które poprawią też jakość wcześniej opublikowanych armii w Company of Heroes 2. Wprowadzenie w The British Forces nowej frakcji, wymagającej odmiennego stylu gry, umacnia Company of Heroes 2 na pozycji najlepszej propozycji dla miłośników RTS-ów ukazujących II wojnę światową. 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

 • UNIKALNY STYL GRY. Korzystaj z wyjątkowego drzewka technologii, które wymaga od gracza nieustannego wybierania pomiędzy mobilnością i obroną, co w praktyce powoduje, iż dostajemy dwie frakcje w cenie jednej. Zaskocz przeciwników wyborem drogi rozwoju i bogatą konfiguracją rozgrywki.
 • CHARAKTERYSTYCZNE JEDNOSTKI I ZDOLNOŚCI. Od czołgu Churchill Crocodile z miotaczem ognia, aż po szybowiec RAF-u, ta frakcja wprowadza nową mechanikę rozgrywki z 15 niepowtarzalnymi jednostkami. Ponadto nowe zdolności dowódców koncentrują się na imponujących zaplanowanych działaniach, pozwalając maksymalnie wykorzystać siłę nalotów i artylerii.
 • ARMIA Z CHARAKTEREM. Jednostki w grze ożyły dzięki międzynarodowej obsadzie aktorskiej z Anglii, Szkocji, Irlandii, Walii i Nowej Zelandii, kreowane przez nich postacie posługują się przeróżnymi akcentami, od wymuskanego języka elit po gwarę klasy robotniczej. Podczas pisania dialogów zwrócono szczególną uwagę na różnice regionalne - i rywalizację - wśród Brytyjczyków.  
 • POPRAWIONE ANIMACJE MOTION-CAPTURE. Pole walki ożyje jak nigdy wcześniej, dzięki danym motion-capture zastosowanym w większości zestawów animacji. Dane ten zaktualizują też istniejące systemy animowania wcześniej opublikowanych armii.
 • NOWE MAPY. Osiem nowych, wspaniałych map wzbogaca kolekcję istniejących plansz Company of Heroes 2, a w Steam Workshop dostępne są tysiące map stworzonych przez graczy.
 • ZACIEKŁE WALKI W SIECI. Poczuj niesamowitą atmosferę zażartych starć frontowych i weź udział
  w krwawych bitwach z przeciwnikami z całego świata.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Procesor: Core 2 Duo 2 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta Graficzna: 512 MB (GeForce 8800 GT lub Radeon HD 2900XT lub lepsza), Dysk twardy: 6.5 GB, System Operacyjny: Windows Vista/7, Internet: szerokopasmowe połączenie z Internetem

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Company of Heroes 2: Master Collection - Platformy Steam cd-key

Company of Heroes 2: Master Collection - Platformy Steam cd-key

Platforma: Steam

Język: Angielski, Niemiecki,Francuski,Czeski,Polski,Włoski,Rosyjski,Hiszpański

Region: Cały Świat

Producent: Relic Entertainment, Feral Interactive (Mac), Feral Interactive (Linux)          

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

30 produktów w kategorii:

Top sellers