Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Crashlands - Platforma Steam cd-key

CRASH

7,18 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski          

Region: Cały Świat

Producent: Butterscotch Shenanigans

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Crashlands to przygodowa gra akcji z elementami RPG. Wyprodukowało ją niezależne amerykańskie studio Butterscotch Shenanigans, które współtworzą trzej bracia. Mają oni na swoim koncie między innymi dobrze oceniane Quadropus Rampage oraz Flop Rocket.

Fabuła W Crashlands ważną rolę odgrywa zabawna fabuła opowiadająca historię kosmicznej kurier o imieniu Flux, która rozbija się na obcej planecie. Aby przetrwać musi pomagać przyjaznym kosmitom, oswajać lub eliminować zamieszkujące świat stwory, tworzyć i rozbudowywać budowle oraz rozwijać rzemiosło. Aby to zrobić gracz zwiedza ogromny i mocno zróżnicowany świat, wypełniony dzikimi zwierzętami, roślinami i innymi „osobliwościami środowiska”. A wszystko to po to, aby naprawić statek i dostarczyć towary, które Flux miała pod swoją opieką przed felerną katastrofą.

Mechanika

Mechanika rozgrywki opiera się na pętli składającej się z trzech elementów. Pierwszy to „znajdź” (przemieszczanie się), drugi to „działaj” (walka, łowienie ryb, uprawa farmy itp.), a trzeci – „buduj” (tworzenie budowli, narzędzi oraz broni itp.). Budynki i przedmioty umożliwiają sprawniejsze przemieszanie się po mapie, skuteczną walkę z coraz silniejszymi przeciwnikami oraz wynajdowanie ekwipunku o jeszcze lepszych parametrach – i tak w nieskończoność. Trudno nie zauważyć podobieństwa Crashlands do pecetowego niezależnego hitu Don't Starve.

Crashlands charakteryzuje kolorowa i bajkowa oprawa graficzna, a za muzykę odpowiadają Zach Fendelman oraz Patrick Crecelius, dwaj kompozytorzy tworzący zespół Fat Bard.

Crashlands to wyjątkowa gra mobilna. Nie tylko jest bardzo rozbudowana i potrafi zapewnić rozrywkę na wiele godzin. Dowiedzieliśmy się o niej na wiele miesięcy przed premierą, co także nie jest typowe dla produkcji na smartfony i tablety. Tym razem jednak za zapowiedzią gry stało coś jeszcze – oto małe studio ją tworzące założyli bracia, a w trakcie prac jeden z nich zmagał się z rakiem. Mimo tych przeciwieństw (a może właśnie dzięki nim) twórcy z Butterscotch Shenanigans przygotowali zaskakująco dopracowaną i wciągającą produkcję. W Crashlands kierujemy losami Flux, gwiezdnej kurier, której statek rozbija się na obcej planecie. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak zabrać się za walkę z dziką florą i fauną, za zbieranie wszelkich przedmiotów i surowców, a wreszcie za konstuowanie nowych broni, pancerzy, a nawet mebli czy całych pomieszczeń. Całość sprawnie połączono z typową dla RPG-ów rozbudowaną fabułą i ciągnącymi opowieść do przodu zabawnymi questami. Dzięki temu zwiedzanie ogromnego świata i stałe grindowanie są zwyczajnie przyjemne. W gruncie rzeczy Crashlands to gra survivalowa, z tą różnicą, że śmierć nie ma w niej wielkiego znaczenia (tracimy część przedmiotów, ale możemy je odzyskać udając się na miejsce zgonu – podobnie jest np. w serii Dark Souls). Najważniejsze jednak, że cała ta zabawa jest po prostu wyjątkowo przyjemna. Ważnym elementem rozgrywki jest walka, która choć prosta w swoich zasadach, jest dość wymagająca. Cieszy fakt, że autorzy mocno przyłożyli się do opracowania sterowania, które zazwyczaj nie zawodzi na ekranach dotykowych (co najwyżej w gorących momentach). Twórcy wzieli też pod uwagę mobilną kulturę grania, a w efekcie wprowadzili np. teleporty, które przyspieszają możliwość przemieszczania się po ogromnej mapie, nie psując za razem przyjemności z jej odkrywania. Crashlands największe podobieństwo wykazuje do niezależnego hitu Don't Starve – i to zarówno w sposobie ukazania akcji, zabawnej stylistyce czy systemie craftingu. Nie należy jednak traktować tego jako wady gry, a wręcz przeciwnie – jeśli się bowiem wzorować, to właśnie na najlepszych. A dzięki temu, a także masie własnych oryginalnych pomysłów, Crashlands to jedna z najlepszych mobilnych gier 2016 roku.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

 MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 8/8.1, 10

Procesor: 2.0 Ghz

Pamięć: 2.5 GB RAM

Karta graficzna: 128mb Video Memory

DirectX: Wersja 9.0

Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii:

Top sellers