raty przez internet leasing przez internet

Alan Wake (Collector's Edition) - Platforma Steam cd-key

AWCE

Platforma: Steam

Język: Polski Angielski Francuski Włoski Niemiecki Hiszpański Rosyjski          

Region:  Cały Świat

Producent: Remedy Entertainment

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Więcej szczegółów

Szybkie płatności

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


Alan Wake stanowi kolejne dzieło ludzi odpowiedzialnych za popularną markę Max Payne. Całość stworzono w myśl konwencji psychologicznego thrillera akcji, a podczas developingu wyraźnie inspirowano się kultowym serialem telewizyjnym Davida Lyncha i Marka Frosta o nazwie Twin Peaks (Miasteczko Twin Peaks).

Tytułowy bohater niniejszej gry jest autorem poczytnych powieści. Niestety od dwóch lat Alan nie potrafi napisać nowej książki. Żona pisarza, Alice, postanawia zabrać go na wakacje do malowniczego miasteczka Bright Falls, by odzyskał siły twórcze. Po początkowej sielance ukochana znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a Wake wyrusza na jej poszukiwanie. Okazuje się, że Bright Falls to wcale nie bajkowa lokacja, lecz mroczne, pełne złych sił miejsce – jak to, w którym toczy się akcja ostatniego dzieła Alana, thrillera, którego napisania nie może sobie przypomnieć.

Zabawa polega na poruszaniu się po wspomnianym miasteczku i jego okolicach, interakcji z mieszkańcami, odnajdywaniu fragmentów napisanej książki i walce bądź ucieczce przed przeciwnikami. W trakcie wyprawy odwiedzamy m.in. latarnię nad jeziorem i przedzieramy się przez gęsty las w górach. Przemieszczamy się zarówno piechotą, jak i za kierownicą kilku pojazdów, m.in. wysłużonego samochodu kombi. Przy okazji obserwujemy wyjątkowo realistyczne efekty pogodowe oraz cykl zmian pór doby.

Nocą musimy uważać szczególnie, ponieważ właśnie wtedy materializują się przeróżne upiorne zjawiska, jak choćby opętani przez Mrok mieszkańcy Bright Falls. Przydaje się wówczas źródło światła (np. włączonej latarki, flary, reflektora itp.), które osłabia przeciwników i pozwala na zastosowanie broni palnej. Nietuzinkowy charakter gry podkreśla dopracowana oprawa wizualna. Trójwymiarowy świat prezentuje się bardzo sugestywnie, a gra świateł, nastrojowe efekty dźwiękowe i podkłady muzyczne, stanowią dodatkowy atut Alana Wake’a.

W skład Collector's Edition wchadzą:

 •          Gra Alan Wake w polskiej wersji językowej (będzie istnieć możliwość wyboru innych języków).
 •          Oba dodatki DLC: Pisarz i Sygnał również w polskiej wersji językowej.
 •          Akta Alana Wake’a – licząca 144 strony książka opisująca tajemnicze wydarzenia w Bright Falls, po raz pierwszy tłumaczona na język polski.
 •          Płyta CD z muzyką z 13 utworami z gry.
 •          2 bonusowe płyty DVD z materiałami dotyczącymi gry: m.in. pamiętniki twórców Alan Wake, historia studia Remedy, wszystkie materiały graficzne, trailery w HD, itp.  

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

 

 •          OS: Windows XP SP2
 •          Processor: Dual Core 2GHz Intel or 2.8GHz AMD
 •          Memory: 2 GB RAM
 •          Graphics: DirectX 10 compatible with 512MB RAM
 •          DirectX®: 9.0c
 •          Hard Drive: 8 GB HD space
 •          Sound: DirectX 9.0c compatible

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Napisz opinię

Alan Wake (Collector's Edition) - Platforma Steam cd-key

Alan Wake (Collector's Edition) - Platforma Steam cd-key

Platforma: Steam

Język: Polski Angielski Francuski Włoski Niemiecki Hiszpański Rosyjski          

Region:  Cały Świat

Producent: Remedy Entertainment

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

30 produktów w kategorii: