Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Dead Rising - Platformy Steam cd-key

DERI

60,24 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski Francuski Włoski,Niemiecki

Region:  Cały Świat

Producent: Capcom

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:
 •  

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 1,20 zł.


Frank West, fotodziennikarz pracujący nad reportażem życia, jest na tropie smakowitej poszlaki, która zaprowadzi go do niewielkiego miasteczka, w całości opanowanego przez zombie! Udaje mu się uciec do pobliskiego centrum handlowego, myśląc, że tam znajdzie schronienie. Niestety, sprawy przybierają niespodziewany obrót. Walka o życie, w starciu z niekończącymi się falami przeciwników, nie jest łatwa, lecz Frank, mając dostęp do całego centrum handlowego, walczy z krwiożerczym tłumem zombie za pomocą wszystkiego, co wpadnie mu w ręce, dodatkowo angażując się w rozwikłanie tajemnicy tej potwornej epidemii. 

Ta przerażająca gra akcji nadaje całkowicie nowe znaczenie wyrażeniu „horror przy kasach”. Gra Dead Rising korzysta z systemu dynamicznego czasu rzeczywistego, w którym czas płynie niezależnie od tego, czy Frank bierze udział w walce, czy stoi w bezruchu. Przykładowo, mimo że zombie w trakcie dnia są ociężałe, po zmroku stają się silniejsze i szybsze, co sprawia, że nocą jeszcze trudniej jest pozostać przy życiu. Napotkasz na swojej drodze niespotykane dotąd hordy różnorodnych wrogów, napływające niekończącymi się falami. Te stwory były niegdyś ludźmi, więc zachowały szczątki wspomnień z poprzedniego życia, co ma wpływ na ich wygląd i zachowanie. Obecność rozmaitych sklepów w centrum handlowym jest gwarantem nieskończonych zasobów, włącznie
z pojazdami, improwizowaną bronią i wieloma innymi przedmiotami. Po drodze napotkasz także innych ocalałych, którzy - jeśli im pomożesz - mogą rzucić trochę światła na zaistniałą sytuację.

Co oferuje gra:

 • Ogromne środowisko – obszerne poziomy w budynku centrum handlowego i na dworze obejmują wiele różnych zakamarków do odkrycia!
 • Technologia roju – pozwala na ożywianie niespotykanych ilości przeciwników jednocześnie, dzięki czemu akcja nie zwalnia ani na sekundę!
 • Sugestywna brutalność i ekscytujący realizm.
 • Frank może używać wszystkiego, co znajdzie w centrum handlowym.
 • Przesuwaj obiekty w swoim środowisku, takie jak parasole na stolikach lub ławki w centrum handlowym.
 • Korzystaj z różnych przedmiotów znalezionych w sklepach, włącznie z kijami golfowymi, kosiarkami, patelniami i innymi!
 • Szamaj „supermarketowe jedzenie”, aby odzyskać zdrowie.
 • System Czasu Rzeczywistego – istotne dla fabuły wydarzenia odbędą się niezależnie od tego, czy Frank weźmie w nich udział, czy nie. Staraj się jednak nie przegapić żadnych istotnych wydarzeń i okazji!
 • Korzystaj z umiejętności fotodziennikarskich Franka – utrwalaj szaleństwo na rolce filmu. Im lepsze zdjęcie, tym cenniejsza nagroda!
 • BN – pomagaj innym przedrzeć się przez opanowane przez zombie centrum handlowe.
 • Rozwikłaj zagadkę – dlaczego całe miasto opanowała plaga nieumarłych?

Dodatkowe funkcje i funkcjonalności:

 • System zapisu – teraz obsługuje aż do pięciu miejsc
 • Obsługa kontrolera – natywna obsługa kontrolerów do Xbox 360/Xbox One i Playstation DualShock 4 z odpowiednimi ikonami przycisków.
 • Ustawienia rozdzielczości – obsługa 4k i więcej
 • Zmienna częstotliwość wyświetlania klatek – brak limitu wyświetlanych klatek na sekundę, specjalnie dla monitorów 144 Hz
  z obsługą technologii Nvidia G-SYNC
 • Możliwość spersonalizowania i zmiany ustawień klawiatury i myszy.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit, Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 Ghz, AMD Athlon™ X2 2.8 Ghz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® 550TI/ AMD 6770, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit, Procesor: Intel® Core i5, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD 7790, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii: