Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Dementium II HD - Platforma Steam cd-key

DementiumIIHD

8,97 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region:  Cały Świat

Producent: Memetic Games

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Dementium II to przerażająca gra akcji. Za przygotowanie sequela ponownie odpowiedzialne jest amerykańskie studio deweloperskie Renegade Kid.

W trakcie zabawy wcielamy się w postać Williama Redmoora, podejrzewanego o zamordowanie swojej żony oraz córki. Główna postać trafia do ośrodka o nazwie Bright Dawn, w którym przetrzymywani są niezrównoważeni umysłowo przestępcy. William jest leczony wieloma radykalnymi metodami, uwzględniającymi między innymi przeprowadzanie operacji mózgu, aczkolwiek terapia nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Redmoora w dalszym ciągu nawiedzają demony z jego przeszłości, popada w coraz większy obłęd, a na domiar złego ma problemy z odróżnieniem fikcji od rzeczywistości. William planuje ucieczkę z ośrodka, stawiając czoła potworom, z którymi miał już wcześniej do czynienia.

Właściwa rozgrywka w znacznym stopniu przypomina pierwszą część serii. Najwięcej czasu spędzamy na eksploracji kolejnych pomieszczeń i likwidowaniu pojawiających się wokół Williama wrogów. Cechą godną odnotowania jest wysoka względna interaktywność środowiska, gdyż celując w wybrane elementy otoczenia możemy doprowadzać do eksplozji, łatwiej pozbywając się przeciwników. Ponadto, w skrzyniach i szafkach odnajdujemy cenne elementy wyposażenia. Do zabijania potworów wykorzystujemy wiele różnych rodzajów broni sukcesywnie odnajdywanych w trakcie gry, zaś okolicę oświetlamy latarką, dzięki której dostrzegamy ukryte obiekty. W porównaniu z pierwszą częścią przemodelowany został inwentarz głównego bohatera, z którego łatwiej można teraz wybierać potrzebne przedmioty. Oprócz toczenia potyczek z demonami zajmujemy się także rozwiązywaniem prostych zagadek pomagających w posunięciu fabuły do przodu.

Zabawę możemy prowadzić na trzech poziomach trudności, różniących się między sobą w głównej mierze stopniem agresywności napotykanych demonów. Po ukończeniu głównej kampanii możemy zaś wybrać tryb o nazwie Survival Mode, w którym naszym zadaniem jest odpieranie ataków nieustannie pojawiających się potworów.

Oprawa wizualna Dementium II prezentuje bardzo zbliżony poziom wykonania do pierwszej części serii, ukazując trójwymiarowe lokacje z perspektywy pierwszej osoby. William w trakcie swojej przygody odwiedza zarówno kolejne pomieszczenia ośrodka jak i przylegające do niego tereny.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Procesor: Intel Core 2 Duo E6750 2.66 GHz / AMD Athlon II X2 245e

Pamięć: 2 GB RAM

Karta graficzna: Nvidia GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 5700

DirectX: Wersja 9.0c

Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

Karta dźwiękowa: DirectX Compatible

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7 SP-1 64-Bit

Procesor: Intel Core i3-2500 / AMD Athlon II X4 650

Pamięć: 4 GB RAM

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 285 / AMD Radeon HD 5830

Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

Karta dźwiękowa: DirectX Compatible

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

30 produktów w kategorii:

Top sellers