Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Displaced - Platformy Steam cd-key

DISPLA

6,90 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski,Niemiecki,Chiński uproszczony,Rosyjski

Region:  Cały Świat

Producent: Gamexy

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Ostatnia sztuka, spiesz się!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Wiedli normalne życia w małym miasteczku w samym sercu prosperującego kraju. Nie sądzili, że sporadyczne starcia pomiędzy separatystami i rządem mogą przekształcić się w zbrojny konflikt, a wszystko wywróci się do góry nogami. Teraz są uwięzieni w samym środku strefy wojny, a zabójczy konflikt zamienia kraj w pustkowie. Nie są żołnierzami, nie są wojownikami. Ale chcą przetrwać.

Twoja misja: wyprowadź grupę cywilów z pogrążonego w wojnie kraju.

To nie będzie łatwe. Będziesz w stanie unikać pól bitew, ale nie pozostałych ocalałych, oddziałów, gangów i hord – i nigdy nie będziesz znać ich intencji. Twoje wybory będą uwzględniały ukrywanie się lub atakowanie, a także negocjowanie i handlowanie, ale zawsze będziesz musiał dwa razy pomyśleć przed podjęciem decyzji, gdyż stawką będą życia całej grupy. 

WYBIERZ

Możesz wziąć ze sobą tylko pięć osób, więc wybieraj rozważnie. Niektórzy są dobrzy w udzieleniu pierwszej pomocy, inni są doskonałymi negocjatorami, a jeszcze inni radzą sobie z technologią. 

DECYDUJ

Będziesz musiał przejść przez otwartą mapę. Ty wybierzesz dokąd udać się w następnej kolejności. 

PRZETRWAJ

Wymyśl swoją trasę i starannie planuj działania, gdy będziesz przechodzić obok innych drużyn. Ulepszaj umiejętności, które będą adekwatne do twojej strategii przetrwania.

 

CIESZ SIĘ SURVIVALOWĄ HISTORIĄ

Twoja drużyna jest reprezentowana przez żetony na mapie. Wchodzisz w interakcje z grą dzięki dialogom i obserwując bitwy w stylu karcianek. Twoje zadania: planuj, prowadź i działaj.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7/8/10, Procesor: Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: NVidia 550 TI / AMD Radeon HD 6700, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7/8/10, Procesor: Intel Core i3 2.00GHz, Pamięć: 3 GB RAM, Karta graficzna: NVidia 550 TI / AMD Radeon HD 6700, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

 

30 produktów w kategorii:

Top sellers