Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Aliens vs. Predator Collection - Platformy Steam cd-key

AVP

41,54 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region: Cały świat

Producent: Sega

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,80 zł.


Aliens vs. Predator Collection to pakiet zawierający:

 • Grę Aliens vs. Predator
 • DLC Aliens vs. Predator Bughunt Map Pack
 • DLC Aliens vs. Predator Swarm Map Pack

Aliens vs. Predator to legendarna wojna między dwiema najpopularniejszymi postaciami
z gier akcji SF. AvP oferuje 3 kampanie dla pojedynczego gracza i zapewnia niezliczone godziny rozgrywki sieciowej w unikalnym potrójnym trybie gry sieciowej. 

Spróbuj przetrwać w zupełnie nowej rozgrywce pierwszoosobowej. Poluj wśród śmiercionośnych dżungli
i bagien otaczających skazaną na zgubę kolonię Freya’s Prospect. 

Cechy gry:

 • Jako Marine będziesz walczyć z klaustrofobią i lękiem - światło będzie twoim przyjacielem, lecz rzadko spotykanym. Jednak Oddziały Specjalne Armii USA to ostatnia linia obrony ludzkości, przez co są uzbrojone po zęby w najnowsze środki wybuchowe i broń automatyczną.
 • Jako Predator będziesz przebywać wśród cienia, przemieszczając się wśród koron drzew, aby zastawiać pułapki na swe ofiary. Chociaż będziesz wyposażony w szereg potężnych i nietypowych broni oraz sprzęt tropiący, honor zmusi cię stawienia czoła trofeom w otwartej walce.
 • Jako najbardziej niebezpieczny gatunek we wszechświecie, Obcy oferuje możliwość gry postacią jak z koszmaru – potworem ze szczękami jak stalowe sidła i pazurami jak noże, wyłaniającym się z ciemności w roju towarzyszy.
 • Zagraj każdą ze stron walcząc przeciwko pozostałym w unikalnym potrójnym trybie gry sieciowej. Przeciwstaw szczęki pazurom, a te karabinowi impulsowemu, odkrywając ponownie jeden z klasyków gry wieloosobowej.

AvP wykorzystuje Steam Cloud do przechowywania statystyk gry i informacji
o umiejętnościach. Dane te są później używane przy dobieraniu przeciwników. 

Bughunt Map Pack

Witaj na terenach łowieckich planety BG-386. Sprawdź swoje umiejętności na czterech nowych wieloosobowych mapach obejmujących bagna dżungli, miejsca katastrof statków z Obcymi, kompleksy przemysłowe i starożytne świątynie. Twoje środowisko będzie twoim najgroźniejszym wrogiem – ciągłe ulewy uderzają w ciebie, mgła skrywa łowców i jedynie błysk pioruna  pokazuje drogę. 

Pakiet zawiera dwie mapy dla trybu Survivor i dwie mapy dla wszystkich innych trybów wieloosobowych. 

Mapy:

 • Crashsite – mapa wieloosobowa. Stworzona dla wszystkich rodzajów gier z wyjątkiem Survivor, Crashsite to mapa na zewnątrz umieszczająca graczy na moczarach – zdominowanych przez rozbitą kapsułę ratunkową. Z dala od bagien rozlewa się wodospad oferujący rozległy widok, który jest częścią dużego „pierścienia” grywalnego obszaru, który otacza moczary pośrodku, z połączeniami pozwalającymi graczom poruszać się po mapie.
 • Furious – mapa wieloosobowa. Stworzona dla wszystkich rodzajów gier z wyjątkiem Survivor, Furious to mapa w stylu areny umieszczająca graczy w centralnym obszarze o kształcie cylindra zdominowana przez ogromny aktywny piec pośrodku.
 • Tempest – mapa do trybu Survivor. Stworzona tylko dla trybu Survivor, Tempest to mapa na zewnątrz
  w stylu areny umieszczająca graczy w obszarze Kolonii BG-386 podczas ciemnej i burzowej nocy. 

Oprócz niekończącej się chmary Obcych, gracze muszą również zmagać się z ich środowiskiem. Ciągła ulewa uderza w kolonię, przerywana przez błyski piorunów oświetlających otoczenie i ukazujących szturmowców Marines brnących w deszczu. 

Po zakończeniu każdej fali, mgła roztacza się przed rozpoczęciem kolejnej, a upiorne kształty zaczynają podążać za graczem.

 • Monument – mapa do trybu Survivor. Stworzona tylko dla trybu Survivor, Monument to mapa na zewnątrz umieszczona na BG-386 w niewidzianym nigdy wcześniej obszarze Monumentu nieżyjącego Wladcy Predatorów. 

Zbudowany z celową geometrią służącą nawigacji Obcych, Monument stanowi wyzwanie dla graczy, którzy są już zaznajomieni z trybem Survivor. Obcy mogą pojawić się z dowolnego kierunku, a jeśli gracze nie ruszają się zbyt długo, stają się podatni na ataki „spitterów” Obcych obecnych na tym obszarze. 

Swarm Map Pack

Przenieś się w całkowicie nowy wymiar pełen akcji i adrenaliny, gdzie toczy się walka pomiędzy Obcymi i Predatorami. Oto cztery nowe mapy do rozgrywki sieciowej.

Dwie nowe mapy do gry wieloosobowej, dla sześciu różnych trybów rozgrywki:

 • Doki: Zło nadciąga z głębin w opuszczonych dokach Weyland-Yutanis.
 • Placówka: Odzyskana przez BG-386 dżungla pełna żarłocznych roślin to perfekcyjny teren łowiecki dla wszelkiego rodzaju dzikich zwierząt.

Dwie nowe mapy typu Survivor do czterech graczy, w których Marines muszą stawić czoła hordom obcych:

 • Rój: Głęboko w sercu Freya's Prospect znajduje się rój ksenomorfów. Każdy, kto tu wszedł, musi się strzec.
 • Maszyna: Stawisz czoło Fabryce? Światła mogą być włączone, ale nikogo tu nie ma... Jeszcze.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

System operacyjny: Windows XP/Vista, Procesor: Intel Pentium 4 3,4 GHz lub jego odpowiednik, Pamięć: 1 GB RAM (XP)/ 2 GB RAM (Vista), Grafika: karta graficzna zgodna z DirectX 9.0c posiadająca co najmniej 128 MB RAM (NVIDIA 7900 lub lepsza, ATI X1800 lub lepsza), Dysk twardy: 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym, DirectX®: 9.0c

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

 

30 produktów w kategorii: