Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Aliens: Colonial Marines Collection - Platformy Steam cd-key

ACM

41,06 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region: Cały Świat

Producent: Gearbox Software

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,80 zł.


Aliens Colonial Marines Collection to zestaw zawierający:

 • Grę Aliens Colonial Marines
 • DLC Aliens Colonial Marines - Stasis Interrupted 
 • DLC Aliens Colonial Marines: Bug Hunt
 • DLC Aliens Colonial Marines: Reconnaissance Map Pack
 • DLC Aliens: Colonial Marines - Collector's Edition Pack
 • DLC Aliens: Colonial Marines - Double-Barrelled Shotgun
 • DLC Aliens: Colonial Marines - Limited Edition Pack
 • DLC Aliens: Colonial Marines - Movie Map Pack
 • DLC Aliens: Colonial Marines - Sharp Sticks 

Aliens Colonial Marines

Zapraszamy do Aliens: Colonial Marines. Stworzony przez Gearbox, chwalonych przez krytyków i uwielbianych przez fanów twórców Borderlands i Brothers in Arms, to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby pogrążona w dziwnej, klaustrofobicznej i przerażającej atmosferze, która zapewniła filmom z serii Obcy sukces na całym świecie.

Ty i twoi towarzysze staniecie się najpotężniejszą jednostką wojskową w galaktyce - amerykańskimi Colonial Marines. Opierając się na klasycznym filmie Aliens Jamesa Camerona, twój oddział będzie zmuszony zmierzyć się ze śmiertelnymi, inteligentnymi i nieprzewidywalnymi Xenomorphami. To do ciebie należeć będzie nie tylko przetrwanie, ale też zlikwidowanie tej plagi. 

Cechy gry:

 • Przerażająca istota w historii kina - Zmierz się z największym wrogiem, wykorzystującym swoje nieziemskie umiejętności odnajdywania drogi między ścianami, rojącego się przez otwory wentylacyjne
  i znajdującego nowe sposoby atakowania ciebie i twojej drużyny.
 • Autentyczne doświadczenie w serii Obcy do tej pory - Wykorzystując autentyczne otoczenie zainspirowane serią filmów, w tym Hadley Hope, Sulaco i LV- 426, zostaniesz zanurzony w niesamowitym, nastrojowym świecie gdzie każdy moment może przynieść śmierć.
 • Włącz się do Korpusu Piechoty Morskiej - Dając ci prawdziwą kontynuację serii Obcy Jamesa Camerona, zostaniesz zaopatrzony w klasyczne uzbrojenie i sprzęt Marines, w tym karabiny repulsorowe, czujniki ruchu i miotacze ognia.
 • Gra we współpracy z mechanizmem dołączania i odłączania - Gearbox, mistrzowie trybu współpracy wykorzystują swoją wiedzę w uniwersum Obcych. Kosmici robią się zbyt trudni? Zaproś swoich przyjaciół, aby mogli wpaść z dodatkową siłą ognia. Cała kampania może zostać rozegrana w drużynie do czterech graczy, włączających się i odłączających w szeregu samodzielnych misji przeprowadzanych w ramach nadrzędnej historii w grze.
 • Dodatki i aktualizacje - Stwórz swoją doskonałą maszynę do zabijania. Rozbudowany system aktualizacji pozwala graczom dostosować swoje postaci do ich sposobu rozgrywki. Zdobywaj punkty doświadczenia, aby zyskiwać nowe korzyści, nowe bronie i nowy wygląd dla swojej drużyny.

Aliens Colonial Marines - Stasis Interrupted 

'Przerwana Hibernacja' to ostatni pakiet zawartości do gry Aliens: Colonial Marines. Dodatek opowiada historię Hicksa pomiędzy wydarzeniami z filmów Obcy: Decydujące Starcie i Obcy³.

W tej nowej kampanii grasz jako 3 różnie postacie, których losy się krzyżują.

 • Lisbeth i reszta niespodziewanie budzą się z hibernacji. Muszą odkryć, dlaczego ich statek, Legato, zboczył z kursu i zmierza w kierunku Sulaco, opuszczającego orbitę planety LV-426.
 • Walcz na statku opanowanym przez obcych, dowiedz się, co chce osiągnąć Michael Weyland i odkryj, co naprawdę przydarzyło się Hicksowi.
 • Jeśli posiadasz już przepustkę sezonową Aliens: Colonial Marines, nie kupuj tego zestawu, gdyż opłata zostanie pobrana ponownie. 

Aliens Colonial Marines: Bug Hunt

Taki zestaw umożliwia grę w trybie współpracy do 4 graczy naraz, na 3 nowych mapach, w zupełnie nowym trybie gry wieloosobowej – Bug Hunt.

Bug Hunt jest trybem hordy opartym na celach, gdzie dokładność i praca zespołowa jest kluczem w walce, aby przetrwać 30 fal coraz bardziej wymagających Obcych i wrogich żołnierzy Weyland-Yutani. Walcz ze strachem na 3 zupełnie nowych mapach: Broadside, Mercenary i Tribute. Wydawaj pieniądze zarobione na zabijaniu Obcych i żołnierzy wroga na dodatkowe bronie, amunicję i zdrowie, jak również na otwieraniu dostępu do nowych obszarów mapy i tłumieniu fal wroga poprzez przechwytywanie punktów nawigacyjnych.

Aliens Colonial Marines: Reconnaissance Map Pack

Walcz z innymi graczami na całym 4 zupełnie nowych mapach w Aliens: Colonial Marines – Reconnaissance Pack i zaszczep strach we wrogich marines z przerażającą nową zawartością do dostosowywania obcych. Użytkownicy, którzy nabyli Aliens: Colonial Marines Season Pass automatycznie otrzymują tę zawartość
i nie muszą kupić jej oddzielnie. 

Najważniejsze funkcje:  

 • Trzy nowe mapy dla trybu Team Deathmatch / Extermination, w tym "Shipwreck", wielopoziomowa mapa, gdzie świadomość otoczenia jest kluczem do uzyskania przewagi nad przeciwnikiem. 
 • Nowa mapa do trybu Survival o nazwie "Off the Grid", znajdująca się wokół kultowego Opuszczonego statku na zewnątrz bazy wojskowej Weyland-Yutani. 
 • Nowe skórki, ofiary śmiertelne i głowy dla każdej klasy obcych pozwalają na dodatkowe dostosowanie kosmitów. 

Aliens: Colonial Marines - Collector's Edition Pack

Edycja kolekcjonerska zawiera:  

 • Karabin plazmowy Pulse - Ten karabin strzela specjalnymi kulami plazmy unicestwiając wrogów znajdujących się na jego drodze. 
 • Elektroniczne Soniczne Kule Łamacze - Uderzając o podłogę, ten specjalny, zaawansowany technologicznie granat odbija się na kilka metrów w powietrze przed uwolnieniem dużego ładunku elektrycznego, który usmaży wszystko w pobliżu. 
 • Strzelnica Akademii US Colonial Marines - Sprawdź swoją szybkość i dokładność z każdej broni w różnych scenariuszach i nawiguj przez tory przeszkód w wielu różnych pokojach, umieszczonych na U.S.S. Sephora, z celami w postaci wrogów i niewinnych celów cywilnych. 

Aliens: Colonial Marines - Double-Barrelled Shotgun

Użyj tej strzelby, żeby zabijać przeciwników podmuchem z przeszłości. 

Aliens: Colonial Marines - Limited Edition Pack

Limited Edition Pack zawiera:  

 • 4 bohaterów filmu: Graj jako Apone, Hicks, Hudson i Drake z filmu Aliens w trybie konkurencji wieloosobowej
 • Miotacz ognia Ripley: Twórz piekło z tym połączeniem karabinu pulsacyjnego i miotacza ognia 
 • Dodatkowe dostosowanie Marines: Dopracuj wygląd twojego Marine w trybie sieciowej gry wieloosobowej 

Aliens: Colonial Marines - Movie Map Pack

Walcz z innymi graczami na znajomych obszarach z 4 ekscytującymi nowymi mapami umieszczonymi
w lokacjach z poprzednich filmów o Obcych: Obcy, Obcy II i Obcy III. 

Movie Map Pack zawiera:  

 • Dwie nowe mapy do trybu Team Deathmatch i Extermination, w tym „Fury 161”, która umiejscowiona jest w zniszczonej placówce więziennej ukazanej w filmie Obcy III. 
 • Nową mapę do trybu Survivor o nazwie "Nostromo", gdzie marines muszą bronić się przed obcymi wewnątrz klasycznego statku kosmicznego z filmu Obcy.
 • Nową mapę do trybu Escape o nazwie „Exodus”, znajdującą się na wymierającym Sulaco. Marines obudzeni z krio-snu muszą odnaleźć drogę ucieczki, atakowani przez obcych. 
 • Jeśli posiadasz już Aliens: Colonial Marines Season Pass nie kupuj tego pakietu, ponieważ zostaniesz ponownie obciążony kosztami.

Aliens: Colonial Marines - Sharp Sticks

Wspomniany przez Hudsona w Aliens, prototypowy strzelający sonicznymi harpunami przenośny miotacz artyleryjski (S.H.A.R.P.), to karabin strzelający opóźnionymi czasowo rzutkami o wybuchowych końcówkach, które wbijają się we wrogów lub teren. 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP (SP3), Procesor: 2 GHz Intel Dual Core, Pamięć: 2GB RAM (XP), 2GB RAM (Vista), Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8500/ATI Radeon HD 2600 (minimum 256 MB VRAM), DirectX: 9.0c, Dysk twardy: 20 GB, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c, Inne wymagania: Początkowa instalacja wymaga jednorazowego połączenia internetowego z systemem Steam w celu potwierdzenia autentyczności; programy wymagane do zainstalowania (załączone do gry) uwzględniają klienta Steam, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Cisual C++ Redistributable 2005, Visual C++ Redistributable 2008, Visual C++ Redistributable 2010, oraz sterowników AMD CPU (tylko XP/AMD)

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Aliens: Colonial Marines Collection - Platformy Steam cd-key

Aliens: Colonial Marines Collection - Platformy Steam cd-key

Platforma: Steam

Język: Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region: Cały Świat

Producent: Gearbox Software

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

30 produktów w kategorii:

Top sellers