Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Football Manager 2016 (PC) - Platforma Steam cd key

FM2016

351,69 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region: .......Cały Świat

Producent: Sports Interactive

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila)

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Ostatnia sztuka, spiesz się!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 7,00 zł.


Football Manager 2016 to dwunasta część najpopularniejszego na świecie cyklu menadżerów piłkarskich. Seria powstała w 1992 roku i przez pierwsze 10 lat była znana jako Championship Manager. Od tamtej pory gracze otrzymują regularnie kolejne odcinki, zawierające liczne ulepszenia oraz poprawki, dzięki którym deweloperzy zyskali wierną rzeszę fanów, co roku spędzających setki godzin na zabawie z nowymi grami spod szyldu Football Manager.

Football Manager 2016 pozwala nam wcielić się w menadżera wybranej drużyny piłkarskiej, walczącej w rozgrywkach ligowych jednego z 50 wybranych państw. Jak zwykle gracze sami ustalają swoje cele - można postarać się wyprowadzić nieznaną lokalną drużynę na murawy największych stadionów lub poprowadzi mistrzowski zespół przez kolejny pełen sukcesów sezon. Weterani serii odnajdą w grze wszystkie elementy znane z poprzednich części. W ręce graczy trafiają zaawansowane narzędzia trenerskie, pozwalające ustalać taktykę na murawie oraz rozwój kariery poszczególnych zawodników. Rozwinięto sposób przedstawiania statystyk, sprawiając, że są one bardziej czytelne i przejrzyste, a dodatkowe funkcje jeszcze bardziej ułatwiają zapanowanie nad zalewem rożnych danych. Dzięki konsultacjom deweloperów z fizjoterapeutami i lekarzami zmodyfikowano system kontuzji. Choroby oraz uszkodzenia ciała (podzielone na różne grupy), do których dochodzi na murawie, są przedstawione w bardziej realistyczny sposób, co oznacza, że ich wpływ na grę oraz proces rehabilitacji przebiegać będzie inaczej niż w poprzednich tytułach z serii.

W trakcie rozgrywki zajmujemy się również biznesową stroną prowadzenia drużyny, a także kontaktami z mediami. Ten drugi aspekt został rozszerzony o nowe opcje, związane chociażby z organizowaniem konferencji prasowych oraz udzielaniem wywiadów. Rozgrywki naszych podopiecznych obejrzymy na żywo dzięki symulującemu mecze silnikowi 3D. Na potrzeby wersji 2016 stworzono ponownie ponad 2 tysiące nowych animacji ruchu piłkarzy.

Football Manager 2016 posiada dwa wcześniej niewidziane tryby rozgrywki – Fantasy Draft oraz Create-A-Club. W pierwszym zbudujemy zespół marzeń, wybierając spośród tysięcy mniej lub bardziej znanych nazwisk i weźmiemy udział w zawodach zorganizowanych w fikcyjnej lidze, składającej się z drużyn naszych przyjaciół (maksymalnie w zabawie zmierzy się 32 trenerów). Drugi tryb pozwoli nam od podstaw zbudować własny klub. Własnoręcznie ustalimy miasto oraz kraj jego pochodzenia, barwy, a także wiele innych szczegółów.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

Minimalne:

Intel Pentium 4 2.2 GHz/AMD Athlon 2.2 GHz, 2 GB RAM,

karta grafiki 256 MB GeForce FX 5900/Radeon 9800 lub lepsza,

3 GB HDD,

Windows Vista/7/8//10

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

30 produktów w kategorii: