Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Galactic Civilizations II (Ultimate Edition) - Platforma Steam cd key

GCIIUE

6,83 zł

Platforma:Steam

Język: Angielski          

Region: .....Cały Świat

Producent: Stardock Entertainment

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila)

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Ostatnia sztuka, spiesz się!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Galactic Civilizations II jest kolejną odsłoną znakomitej strategii turowej. W porównaniu z poprzednikiem zmianie uległ silnik graficzny, który teraz jest w pełni trójwymiarowy. Wpłynęło to znacząco na polepszenie grafiki, a także umożliwiło przedstawienie występujących w grze obiektów w 3D. Możliwe jest także korzystanie z zooma oraz kilku różnych widoków.

Akcja gry została umieszczona niedługo po wydarzeniach przedstawionych w dodatku Altarian Prophecy. Gracz wciela się w postać przywódcy Zjednoczonej Ziemi w wieku XXIII. Imperium Drengin powoli lecz systematycznie prowadzi podbój galaktyki. W pewnym momencie, zupełnie przypadkowo, odkrywa prawdę o losie Prekursorów, rasy „super istnień”, która zamieszkiwała kosmos w zamierzchłych czasach. Rasa Prekursorów, znana jako Dread Lords, staje się największym zagrożeniem dla wszystkich cywilizacji. Imperium Drengin i jego sprzymierzeńcy stają do walki z Dread Lords, natomiast ludzkość musi się zjednoczyć i stawić czoła zwycięzcy tej wojny.

W Galactic Civilizations II pojawiła się nieliniowa kampania. Dzięki temu niepowodzenie w jakiejś misji nie równa się totalnej porażce, gdyż możemy wziąć udział w kolejnej, alternatywnej. Dzięki takiemu zabiegowi rozwój akcji został podtrzymany. W grze pojawia się 10 cywilizacji, z których każda posiada unikalne cechy (w pierwszej części cywilizacje były podobne, różniły się tylko wyglądem). Ponadto gracze mogą stworzyć swoją własną cywilizację. Pod względem wielkości wszechświat gry porównywalny jest z tym znanym z poprzednika. Do naszej dyspozycji oddano także możliwość projektowania własnych statków. Każdy z nich posiada trzy rodzaje broni (beam weapons, mass drivers, missile weapons) oraz trzy rodzaje środków defensywnych (shields, armor, point defense). Z kolei w dziedzinie nauki i postępu naukowego, czeka na nas ponad 200 technologii do odkrycia.

Największą zmianę odnotować można w „systemie” planet. Podobnie jak w Galactic Civilizations posiadają one klasy (1 - 16), tym razem jednak, klasa wpływa na wielkość „przestrzeni” budowlanej na danej planecie. Dzięki takiemu rozwiązaniu musimy bardziej rozważnie planować, jakie budynki chcemy postawić. Dodatkowo, pewne miejsca kryją różne obiekty, jak ruiny czy surowce naturalne, i aby z nich skorzystać, należy w nich wybudować konkretne budowle.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

Operating system: Windows® XP SP3 / Vista™ SP2 / Windows® 7 / 8.1 / 10

Processor: Intel® Pentium® III 1 GHz (or AMD equivalent)

Memory: 512 MB (1 GB for Windows 7 / Vista)

Hard disk space: 2 GB

Video:64 MB DirectX 9.0c Compatible Video Card

Sound: DirectX® 9.0c Compatible Sound Card

DirectX®: DirectX® 9.0c

Other Requirements: Broadband Internet connection, also to activate this game you must create a Stardock account while launching the game on Steam.

© Stardock Entertainment. Galactic Civilizations II is a registered trademark of Stardock Entertainment. All rights reserved.

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

30 produktów w kategorii: