Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Arizona Sunshine - Platformy Steam cd-key

ARIS

55,13 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki

Region: Cały Świat

Producent: Vertigo Games, Jaywalkers Interactive

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.


UWAGA! Gra wymaga gogli wirtualnej rzeczywistości HTC VIVE™ lub Oculus Rift.

Wirtualna rzeczywistość spotyka apokalipsę zombie! Arizona Sunshine to pierwszoosobowa strzelanka stworzona specjalnie dla trybu VR, która wciągnie cię południowozachodniej Ameryki opanowanej przez zombie. 

Gdy po raz pierwszy słyszysz przez moment ludzki głos w radiu, twoje nadzieje rosną – są ocaleni pod palącym słońcem postapokaliptycznego stanu z Wielkim Kanionem! Uzbrojony w sterowane ruchem bronie i garść amunicji oraz zaopatrzony w odrobinę jedzenia, które znajdziesz po drodze, będziesz nawigować wśród hord zombie chcących dobrać się do twojego mózgu, starając się odnaleźć pozostałych ludzi. 

Stworzona od podstaw dla gogli HTC Vive i Oculus, gra Arizona Sunshine wrzuci Cię w sam środek zombie. Korzystaj z broni przy pomocy rzeczywistych ruchów, swobodnie eksploruj postapokaliptyczny świat i poddaj swoje zdolności przetrwania sprawdzianowi w trybie VR – układanie nieumarłych z powrotem do wiecznego snu jest teraz jeszcze bardziej emocjonujące niż kiedykolwiek przedtem.

Cechy gry:

  • Realistyczne trzymanie broni: Korzystając z kontrolerów ruchowych VR, korzystaj z ponad 25 broni za pomocą realistycznych ruchów. Przewiduj ataki, pilnuj zapasu amunicji i zamieniaj swoich przeciwników w nieumarłe resztki.
  • Pełna kampania: Zbudowana z małych fragmentów w VR, tworzących razem pełną opowieść, kampania pozwoli ci wskoczyć na krótką sesję gry lub pozostać na pełną przejażdżkę.
  • Swoboda eksploracji: Ruszaj się dookoła bez ograniczeń, by odkrywać ogromne obszary południowozachodniej Ameryki, w tym zdradzieckie kaniony i głębokie, mroczne kopalnie.
  • Wciągający survival z zombie: Przeszukuj otoczenia, sprawdzaj pokonanych przeciwników i zarządzaj zapasem swojej amunicji i żywności w walce o przetrwanie jeszcze bardziej wciągającej dzięki VR.
  • Wieloosobowy tryb współpracy: Połącz siły ze znajomym w kampanii z trybem współpracy lub w wieloosobowym trybie Hordy dla maksymalnie czterech graczy. Ale uważaj, więcej żywych oznacza też więcej nieumarłych.
  • Bezprecedensowy realizm VR: Gdy napędzana przez procesor Intel® Core™ i7 lub odpowiednik, gra Arizona Sunshine dostarcza bezprecedensowego realizmu do grania z goglami VR dzięki okaleczaniu zombie, niszczeniu otoczenia, oraz kinowemu i wciągającemu doświadczeniu.
  • Tylko z VR: Arizona Sunshine to strzelanka stworzona specjalne dla trybu VR. Wkrocz w sam środek apokalipsy zombie, tak jakbyś był tam naprawdę i walcz z zombie jak nigdy wcześniej.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

UWAGA! Gra wymaga gogli wirtualnej rzeczywistości HTC VIVE™ lub Oculus Rift.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7 - 64 bit, Procesor: Intel i5-4590 lub odpowiednik, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GTX 970 / odpowiednik AMD, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: wymagane gogle VR, 2x port USB 3.0 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 10, Procesor: Intel Core i7 6700K lub odpowiednik, Pamięć: 16 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GTX 980 / odpowiednik AMD, DirectX: Wersja 12, Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: wymagane gogle VR, 2x port USB 3.0

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

 

30 produktów w kategorii: