Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

GRIP: Combat Racing (PC) - Platforma Steam cd key

GRIP

9,45 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski

Region: ......Cały Świat

Producent: Caged Element Inc.

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


GRIP to futurystyczna gra wyścigowa autorstwa studia Caged Element. Projekt opracowano jako duchowego spadkobiercę cyklu Rollcage.

Akcja toczy się w bliżej nieokreślonej przyszłości, a gra opowiada o brutalnych zawodach wyścigowych przeprowadzanych za pomocą wielkich i solidnie opancerzonych pojazdów. Źródłem tej dyscypliny były nielegalne wyścigi miejskie organizowane na początku XXI wieku. Wraz ze wzrostem ich popularności zawodnicy zaczęli coraz mocniej modyfikować swoje maszyny, co zapewniało coraz bardziej zawrotne prędkości, ale także zwiększało ryzyko. Władze próbowały zdusić ten sport w zarodku, ale poniosły porażkę. Ostatecznie został on oficjalnie zaakceptowany, a stacje telewizyjne rozpoczęły regularne transmisje, co pozwoliło kierowcom na zarabianie dużych pieniędzy, które inwestowali potem w swoje pojazdy.

Coraz bardziej brutalna rywalizacja doprowadziła w końcu do wprowadzenia do maszyn ciężkiego uzbrojenia. Popularność sportu była już tak duża, że żaden rząd nie odważył się go zakazać. Wypracowano kompromis i wyścigi zaczęły być organizowane w bezpiecznych miejscach. Najpierw były to różnego rodzaju pustynie, ale wraz z rozwojem technologii możliwe stało się przeprowadzanie ich na obcych planetach.

W wydanym na platformę PC, PS4 itd. GRIP cała zabawa obraca się wokół wyścigów. Naszym celem jest zawsze dotarcie do mety w jak najszybszym czasie i w jednym kawałku. Nie jest to łatwe, gdyż pojazdy wyposażone są w różnorodne uzbrojenie i wiele maszyn kończy jako palące się wraki. Tym, co czyni grę nietypową, jest konstrukcja aut. Posiadają one cztery olbrzymie koła, których opony znacząco wystają ponad maskę. Powoduje to, że po uzyskaniu odpowiedniej prędkości możliwe staje się pędzenie nawet po sufitach. W praktyce tory należy więc traktować jak tunele, gdzie każda powierzchnia nadaje się do jazdy. Podczas wyścigów możemy zbierać porozrzucane po trasach pomocne przedmioty. Cześć z nich to uzbrojenie, takie jak miny, rakiety czy bomby EMP, a inne zapewniają ochronę (np. tarcze montowane na zderzakach) lub czasowo przyśpieszają prędkość jazdy. O odpowiednią różnorodność w trakcie zabawy dba też spory wybór planet z torami, z których każda oferuje inne warunki. Dodatkową atrakcją jest możliwość tuningowania aut.

Samotni gracze mogą bawić się w trybie kariery, w której powoli wspinamy się w rankingach ligi lub przetestować swoje umiejętności w samodzielnych wyścigach. W przypadku tego drugiego wariantu są dwie opcje - rywalizacja przeciwko kierowcom kontrolowanym przez sztuczną inteligencję lub zawody na czas, w których gonimy własnego ducha. Możemy także bawić się na zamkniętych arenach, kładących nacisk na walkę lub spróbować sił w trybie Precyzja, wymagającym bardzo dokładnej techniczne jazdy i wykonywania konkretnych zadań. Gra pozwala także na rozgrywki multiplayer w formie pojedynczych wyścigów, które posiadają wariant drużynowy.

GRIP oferuje w pełni trójwymiarową oprawę graficzną zbudowaną na silniku Unreal Engine 4. Istotną rolę odgrywa także ścieżka dźwiękowa.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

   Minimalne:

       Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego

       System operacyjny: Windows 7 64bit

       Procesor: Intel Core i3-3220 or AMD FX-6300

       Pamięć: 4 GB RAM

       Karta graficzna: Geforce 560 or Radeon 6850

       DirectX: Wersja 11

       Miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni

       Dodatkowe uwagi: Microsoft Xbox Controller for Windows® (or equivalent) is recommended.

 Zalecane:

       Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego

       System operacyjny: Windows 7 64bit or Newer

       Procesor: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8320

       Pamięć: 8 GB RAM

       Karta graficzna: Nvidia 970 or Radeon 380

      DirectX: Wersja 11

       Miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni

       Dodatkowe uwagi: Microsoft Xbox Controller for Windows® (or equivalent) is recommended.

 

GRIP © 2018 Caged Element Inc. Published by Wired Productions Ltd and developed by Caged Element. GRIP and the GRIP logo are trademarks of Caged Element. All rights reserved.

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii: