Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Hello Neighbor - Platforma Steam cd key

HELLON

39,61 zł

Platforma: Steam

Język: Angielski   

Region:  ....Cały Świat

Producent: Arkedo

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 0,60 zł.


Pakiet zawiera:

    Grę Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit

    DLC Hell Yeah! Virtual Rabbit Missions

    DLC Hell Yeah! Pimp My Rabbit Pack

Hell Yeah! to szalona platformówka przygodowa akcji... w piekle.

Wcielasz się w rolę Asha, diabelskiego królika i księcia Piekła. Gdy jakiś gamoń uznał za zabawne wrzucenie twoich tajnych prywatnych zdjęć w Hell-ternecie, BARDZO się rozzłościłeś.

Pora odnaleźć drania i zniszczyć go raz na zawsze. Gdy zajmujesz się tym zadaniem, dlaczego miałbyś nie skorzystać z tej niesamowitej podróży, by zabić innych?

To ty przeciwko całemu Piekłu. To Hell Yeah!

Kluczowe cechy:

    Rozładowująca napięcie nie-krwawa akcja. Hell Yeah! pomoże ci oczyścić umysł po złym/frustrującym/nudnym dniu w pracy. Osiągniesz odkrywając cztery strony Piekła i eliminując potwory w wesołej ale stanowiącej wyzwanie atmosferze.

    Wierć by zabić. Strzelanie jest zabawne, ale strzelanie z super piłującego plecaka odrzutowego, który może przewiercić się przez ściany i roztrzaskać potwory na kawałeczki, jest o wiele lepsze. Hell Yeah! rzuca ci ogromną dawkę przemocy prosto w twarz.

    Ta gra jest zbyt DUŻA dla ciebie. 10 ogromnych światów gry z sekretnymi obszarami i zadaniami pobocznymi, setkami przedmiotów, broni i potworów do zebrania. Jeśli jesteś kolekcjonerem, masz naprawdę przerąbane.

    Pomóż nam uczynić Piekło czystszym miejscem. W Hell Yeah! znajdziesz 100 unikatowych rodzajów potworów do zabicia. Niektóre są złośliwe, inne są naprawdę brzydkie, ale wszystkie jednakowo zasługują na śmierć!

    Ruchy typu „Wykończ go”, które spowodują, że twoja mama będzie krzyczeć. Zadaj ostateczne poniżenie potworom z Piekła wykorzystując ponad 30 zabójczych mini-gier typu „Wykończ go!”.

    Odpicuj mi wiertło. Zbieraj łupy i wydawaj pieniądze w dużych sklepach, w których kupisz większe spluwy i niesamowite ulepszenia. Skórka pączkowego wiertła i wyrzutnia Wybuchowych Marchew tworzą urocze kombo.

Pimp My Rabbit

Przenieś Asha i jego zabójczą odrzutową wiertarkę w nowy wymiar odjazdowej mody dzięki zestawowi Pimp My Rabbit. To unikatowa kolekcja 58 nowych masek i 11 skórek dla wiertarki - część z nich oparta jest o klasyczne marki i postacie SEGA: Shinobi, Jet Set Radio, Crazy Taxi, Shenmue, Golden Axe, Super Monkey Ball, Skies of Arcadia i wiele innych!

Odblokowuje 58 nowych masek i 11 skórek dla wiertarki - część z nich oparta jest o klasyczne marki SEGA, takie jak Shinobi, Jet Set Radio, Crazy Taxi i inne!

Virtual Rabbit Missions

Wydawało ci się, że to już koniec? Żaden koniec!! Misje Virtual Rabbit sprawdzą twoje umiejętności strzelania i biegania - to 50 nowych, ekscytujących wyzwań. Ruszaj do zupełnie nowego świata wirtualnej rzeczywistości, wybierz jeden z 3 poziomów trudności i rozegraj ponad 3 godziny zabawy. Przetrwają tylko najpotężniejsze króliki!

50 nowych misji i ponad 3 godziny zabawy do rozegrania w nowym świecie wirtualnej rzeczywistości!

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

        OS: Vista/Win7

        Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.4 GHz/Athlon 64 X2 4200+ & above

        Memory: 1 GB RAM (2 GB on Vista)

        Graphics: DirectX 10 compatible graphic card with at least 512 MB RAM

        DirectX®: 10 and above

        Hard Drive: 2 GB

        Sound:

 

© Arkedo. Published by SEGA Publishing Europe Limited. Developed by Arkedo. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Corporation. Hell Yeah! and Arkedo are registered trademarks of Arkedo. All rights reserved.

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

30 produktów w kategorii:

Top sellers