Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Guild Wars 2 Heroic Edition (PC) - cd key

GW2HE

6,28 zł

Platforma:Oficjalna strona wydawcy

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region: Europa

Producent: ArenaNet Inc.

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Akurat za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych. Nic straconego, mamy mnóstwo produktów, za które otrzymasz punkty.


Guild Wars 2 Heroic Edition zawiera:

  • grę Guild Wars 2
  • unikatowy strój Legacy Armor
  • Mithril Box – z 18 slotami – co zwiększa pojemność inventory
  • 10 boosterów doświadczenia – specjalne itemy, które czasowo zwiększają ilość zdobywanych punktów doświadczenia

Odkryj Tyrię, to pełna magii kraina, gdzie wicher zmian nie ustaje i gdzie ty sam zapisujesz karty historii, a Twoje czyny wpływają na losy otaczającego Cię świata.

Bohaterowie, będący przedstawicielami pięciu wielkich ras - charrów, asura, nornów, sylvari i ludzi - zmuszeni są zapomnieć dawne urazy, aby wspólnie stanąć do walki przeciwko Starożytnym Smokom, które przebudziły się ze snu. Smoki te nadają kontynentom nowy kształt, niszcząc harmonię krain i ich mieszkańców. Herosi zjednoczeni we wspólnym celu stanowią jedyną nadzieję Tyrii.

Guild Wars 2 wprowadza nową jakość do gatunku sieciowych gier RPG dzięki intensywnym, widowiskowym walkom, możliwości stworzenia własnej historii postaci, innowacyjnemu, dynamicznemu systemowi wydarzeń wywierających trwały i odczuwalny wpływ na środowisko gry, a także dzięki doskonałemu trybowi PvP. I wszystko to bez konieczności płacenia abonamentu!

Pierwsza seria gier spod znaku Guild Wars® sprzedała się w Stanach Zjednoczonych i Europie w ponad siedmiu milionach egzemplarzy i wciąż cieszy się wyjątkowo aktywną rzeszą lojalnych fanów. Guild Wars 2 wykorzystuje bogatą fabułę i przełomowy system rozgrywki z poprzednich odsłon, jednakże akcja gry toczy się 250 lat po tamtych wydarzeniach, w całkowicie odmienionej Tyrii.

Dynamiczny system wydarzeń. Odkrywaj ciągle zmieniającą się krainę, w której Twoje czyny będą mieć trwały i odczuwalny wpływ na otoczenie. Dynamiczny system wydarzeń dostosowuje się do Twoich poczynań i reakcji na owe wydarzenia. Zdecydujesz się bronić wioski przed krwiożerczymi centaurami, czy będziesz patrzeć, jak płonie? Wybór należy do ciebie!

Tworzenie własnej historii. Twoja spersonalizowana historia zaczyna się wraz z kluczowymi decyzjami podejmowanymi podczas tworzenia biografii postaci, a następnie rozwija się, ilekroć dokonasz ważnego wyboru. To Ty decydujesz, kto przeżyje, a kto zginie, oraz jaką ścieżką kroczyć będzie Twoja postać. Podejmowane przez Ciebie decyzje trwale wpłyną zarówno na historię Twojego bohatera, jak i na najbliższe otoczenie.

Widowiskowe walki. Poznaj zupełnie nowy system dynamicznych potyczek. Atakuj z doskoku, unikaj ciosów przeciwnika, także poprzez efektowne pady i przewroty. Połącz siły z innymi graczami, by wyprowadzać potężne ciosy combo, wykorzystuj poręczną broń środowiskową oraz widowiskowe umiejętności bojowe i zaklęcia. Guild Wars 2 sprawia, że walka jest równie fantastyczna, co odwiedzane przez Ciebie krainy.Rozległelochy. Tylko najbardziej doświadczone drużyny poszukiwaczy przygód odważą się zapuścić w głąb lochów; olbrzymich, zamkniętych obszarów pełnych przygód, gdzie śmiałkowie podejmują wielkie ryzyko, by zdobyć wspaniałe łupy. Lochy są niezwykle różnorodne, a każdy z nich pozwala śledzić zapierającą dech w piersiach historię w trybie fabularnym, by następnie zmierzyć się ze znacznie trudniejszym trybem eksploracji, w którym można swobodnie przemierzać dany loch.

Wojna światów. Przygotuj się do udziału w pełnych rozmachu bitwach! W trybie „świat kontra świat" uczestniczyć będą armie składające się z setek graczy i pochodzących z różnych serwerów. Gracze ścierać się będą na obszarze czterech olbrzymich map, gdzie do zdobycia czekają kluczowe cele oraz punkty. Oblegaj zamki, atakuj konwoje z zaopatrzeniem przeciwnika, buduj machiny wojenne i szlifuj rzemiosło wojenne podczas prawdziwie epickich bitew. Na polu walki zawsze będzie coś istotnego do zrobienia, a tryb ten jest od początku dostępny dla nowych graczy!

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

Minimalne:

Intel Core 2 Duo 2 GHz,

2 GB RAM,

karta grafiki 256 MB GeForce 7800 lub lepsza,

25 GB HDD,

Windows XP/Vista/7,

łącze internetowe

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Guild Wars 2 Heroic Edition (PC) - cd key

Guild Wars 2 Heroic Edition (PC) - cd key

Platforma:Oficjalna strona wydawcy

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region: Europa

Producent: ArenaNet Inc.

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

30 produktów w kategorii:

Top sellers