Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Guild Wars 2: Path of Fire (PC) - cd key

GW2POF

160,77 zł

Platforma:Oficjalna strona wydawcy

Język: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański      

Region: Europa

Producent: ArenaNet Inc.

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Gatunek:

Więcej szczegółów

Produkt w magazynie!

Błyskawiczna wysyłka kodu
Zamów teraz, zapłać szybkim przelewem i ciesz się grą już za klika minut!

Sprawdzony kod
Otrzymasz pełnowartościowy kod, który działa bez konieczności aktywowania przez VPN czy logowania się na cudze konto.

Punkty rabatowe
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na kod rabatowy o wartości 3,20 zł.


Guild Wars 2: Path of Fire jest kolejnym rozszerzeniem do popularnej gry MMORPG pod tytułem Guild Wars 2.

Akcja Guild Wars 2: Path of Fire toczy się po wydarzeniach zawartych we wcześniejszym DLC – Heart of Thorns. Po tym jak prowadzeni przez graczy bohaterowie pokrzyżowali plany podboju świata snute przez Balthazara, czyli boga wojny i ognia, jego spojrzenie zwróciło się w stronę mieszczącego się na południu królestwa Elona i pustyni Crystal Desert. Zadaniem herosów jest powstrzymanie zwycięskiego pochodu jego złowieszczej armii nim cała kraina padnie pod jej ciężarem.

Na potrzeby Guild Wars 2: Path of Fire autorzy przygotowali sporo nowej zawartości. Wśród opracowanych przez nich atrakcji prym wiedzie pięć nowych stref czekających na odwiedzenie; co ciekawe lokacje przewyższają pod względem rozmiarów wszystkie miejsca, jakie mogliśmy zwiedzić do tej pory. W tym momencie warto odnotować, że ich eksploracja jest możliwa zarówno na piechotę, jak i na grzbiecie jednego z kilku wierzchowców. Te ostatnie służą nie tylko do transportu naszej postaci (dzięki nim możemy dostać się w trudno dostępne miejsca) – udzielają nam bowiem realnego wsparcia podczas starć z oponentami.

Ponadto twórcy postarali się o dziewięć elitarnych specjalizacji dla naszych bohaterów, co umożliwia dalszy rozwój herosów znajdujących się na osiemdziesiątym poziomie doświadczenia. Listę nowości zamykają pachnąca świeżością siedziba gildii, starcia z mocarnymi bossami oraz nowe pancerze, broń i kostiumy inspirowane kulturą mieszkańców Elony.

Guild Wars 2: Path of Fire można nabyć osobno lub w pakiecie z poprzednim dodatkiem. Add-on wymaga do działania jedynie podstawowej wersji gry Guild Wars 2, aczkolwiek rozwój wyżej wspomnianej siedziby gildii wiąże się z koniecznością posiadania rozszerzenia Heart of Thorns.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

Minimalne:

Intel Core 2 Quad 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 3.1 GHz,

4 GB RAM,

karta grafiki 512 MB GeForce GTS 8800/Radeon HD 2900 lub lepsza,

50 GB HDD,

Windows 7 64-bit

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

30 produktów w kategorii: