Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody.
Więcej informacji: Polityka Prywatności
zamknij

Dostawa i zwroty

 

Dostawa

  1. W sklepie Allegraj.pl sprzedawane są wyłącznie gry i oprogramowanie w postaci kluczy cyfrowych, które pozwalają pobrać oprogramowanie na platformach typu: Steam, Xbox live, Playstation Network, GOG.com, Origin, Uplay, Windows Store i inne. Nie wysyłamy tradycyjnych gier pudełkowych.
  2. Zakupiony produkt wysyłany jest na e-mail podany podczas rejestracji w sklepie:
    1. w kilka minut po zaksięgowaniu wpłaty w sklepie, przy płatności za pośrednictwem CashBill
    2. w 1 dzień roboczy, przy płatności za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego

 

Zwroty i odstąpienie od umowy

  1. Składając zamówienie na produkt nabywany w formie dystrybucji cyfrowej wyrażasz zgodę na spełnienie przez sklep Allegraj.pl świadczenia przed upływem terminu uprawniającego Cię do odstąpienia od umowy, o którym mowa w art. 27 Ustawy o prawach konsumenta.
  2. W powyższym przypadku, zgodnie z obowiązującym prawem, na podstawie art. 38 pkt 13 Ustawy o prawach konsumenta nie przysługuje Ci uprawnienie do odstąpienia od umowy.
  3. Wyrażenie przez Ciebie zgody następuje poprzez zapoznanie się i akceptację treści regulaminu dostępnego na stronie internetowej sklepu Allegraj.pl i kliknięcie pola wyboru (checkbox) podczas składania zamówienia.
  4. Oczywiście odpowiadamy za nasze produkty w ramach procesu reklamacji. Jeżeli klucz nie działa (jest niepoprawny, za krótki, uzyty) postępuj zgodnie z naszym poradnikiem oraz niezwłocznie skontaktuj się z nami - działamy szybko, nie stosujemy 14 dniowego terminu rozpatrywania.