raty przez internet leasing przez internet

Bioshock 2 - Platformy Steam cd-key

BIOSHOCK2

17,99 zł

Platforma: Steam
Język: Angielski,Włoski,Francuski,Niemiecki
Region:  Cały Świat
Producent: 2K Marin, 2K China, Digital Extremes, 2K Australia, Feral Interactive (Mac)                
Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Więcej szczegółów

161 Przedmioty

Szybkie płatności

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


Kupując BioShock 2 otrzymasz też BioShock 2 Remastered! 

Powróć do niezapomnianego świata Rapture w BioShock 2, kolejnej część z serii, która zebrała ponad 50 nagród na Game of the Year Awards i sprzedała blisko 3 milionów kopii na całym świecie. BioShock 2 oferuje graczom idealne połączenie akcji, wciągającej fabuły i rozbudowanego trybu multiplayer. 

Fabuła:

Akcja rozgrywa się mniej więcej 10 lat po wydarzeniach z pierwszej częsci BioShock, gdzie w mieście Rapture nadal rozbrzmiewają echa grzechów przeszłości.
Potwór grasujący wzdłóż wybrzeża Atlantyku porywa małe dziewczynki i zaciąga je do podwodnego miasta Rapture. Jako pierwszy Big Daddy przemierzasz przez wymarłe miasto, ścigasz nieznanego wroga w poszukiwaniu odpowiedzi i szansy na własne przeżycie.

Tryb Multiplayer w BioShock 2 daje graczom wiele bogatych doświadczeń jako prequel gry BioShock, zdobywycy wielu nagród. Gra dzieje się podczas upadku Rapture, gdzie gracze przyjmują role obiektu testowego w podwodnym mieście, który mogli najpierw zwiedzić w pierwszej części BioShocka. 

Cechy trybu Singleplayer

  • Genetycznie Usprawienia: Innowacyjne ulepszenia wprowadzają w nowy wymiar każdą walkę. Nowe elementy, takie jak oburęczność, czy Plasmidy, pozwolą graczom stworzenia niesamowitych kombinacji wymierzania kary swoim wrogom.
  • Powróć do Rapture: Akcja osadzona jest 10 lat po wydarzeniach z pierwszego BioShocka i kontynułuje epicką historię, najbardziej fascynującego i zarazem przerażającego świata, który został kiedykolwiek stworzony.
  • Zostań Big Daddy: Przejmij kontrolę nad ikoną świata BioShock - oryginalnym prototypowym Big Daddy i doświadcz mocy i dzikiej siły najbardziej przerażających mieszkańców Rapture.
  • Kontynuacja nagrodzonej historii: Zupelnie nowe i unikatowe sposoby opowiadania służą jako wehikuł do kontynuacji jednej z najbardziej wzbudzającej uznanie historii. 

Cechy Multiplayer:

  • Unowocześnieniony Multiplayer - Zdobywaj podczas gry specjalne punkty, dzięki którym można odblokować dostęp do nowych broni, czy plazmidów. Pozwolą one na stworzenie setek różnych kombinacji, sprawiając, że każdy bohater stanie się wyjątkowy i unikatowy. Dostosowany do osobistych preferencji stylu gry każdego gracza.
  • Doświadcz Wojny Domowej Rapture - Gracze wcielą się w mieszkańców Rapture i wezmą udział w wojnie domowej, która niszczy Rapture.
  • Zobacz Rapture przed upadkiem - Zobacz Rapture zanim został zalany przez ocean i pochłonięty przez wojnę w takich lokacjach jak Kashmir Restaurant czy Mercucry Suites, które zostały stworzone od podstaw dla potrzeb trybu multiplayer.
  • Multiplayer stworzony przez weteranów FPS - Digital Extremes posiada ponad 10 letnie doświadczenie w grach typu FPS takich jak nagrodzona seria Unreal® i Unreal Tournament®

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Wymagania minimalne: Microsoft Windows XP, Windows Vista, or Windows 7; Wymagany Internet do aktywacji; Procesor AMD AthlonTM 64 3800+ 2.4GHz albo lepszy / Pentium 4 530 3.0GHz albo lepszy, RAM 2GB, 11GB wolnego miejsca na dysku twardym; Karta graficzna NVIDIA 7800GT 256MB albo lepsza / ATI RadeonTM X1900 256MB albo lepsza; Wbudowana karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c; Mysz i klawiatura.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta.

Napisz opinię

Bioshock 2 - Platformy Steam cd-key

Bioshock 2 - Platformy Steam cd-key

Platforma: Steam
Język: Angielski,Włoski,Francuski,Niemiecki
Region:  Cały Świat
Producent: 2K Marin, 2K China, Digital Extremes, 2K Australia, Feral Interactive (Mac)                
Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: