raty przez internet leasing przez internet

Middle-earth: Shadow of War - (Silver Edition) - Platforma Steam cd-key

MSOWSE

90,82 zł

Platforma: Steam

Język: Polski.Angielski.Francuski.Niemiecki.Hiszpański.Włoski.Rosyjski.Japoński.Koreański.Chiński   

Region:  Europa Azja USA

Producent: Monolith

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Szybkie płatności

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.


Silver Edition zawiera:

  •          srebrna skrzynia wojenna,
  •          dwa rozszerzenia rywalizacyjne:
  •          Plemienia rzezi,
  •          Plemienia bandytów.

W grze Śródziemie: Cień Wojny gracze otrzymają nowy Pierścień Władzy i staną do walki z najpotężniejszymi przeciwnikami, w tym z samym Sauronem i jego Upiorami Pierścienia, w monumentalnej bitwie o Śródziemie. Otwarty świat gry nabierze wiarygodności dzięki rozszerzonemu Systemowi Nemezis, który zdobył wiele nagród. Dynamiczny system zmian znany z pierwszej części ma wpływ teraz na cały świat, gdzie otoczenie i postacie kształtowane są przez działania i decyzje gracza, dzięki czemu każdy świat gry będzie unikalny dla każdego gracza.

„Monolith Productions nie ustaje w swoich innowacyjnych działaniach, dzięki którym mogą zaoferować jeszcze bardziej spersonalizowane wrażenia gry, połączone do tego z naturalną narracją opowieści” – powiedział David Haddad, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. „Śródziemie: Cień Wojny rozwija swój gatunek dzięki wzniesieniu Systemu Nemezis na wyżyny i umożliwieniu graczom stworzenia swojej własnej przygody w świecie Śródziemia.”

„Podążając za pozytywnym odbiorem gry Śródziemie: Cień Mordoru, znacznie rozszerzyliśmy każdy aspekt gry, wliczając w to świat, opowieść, systemy RPG, główny rdzeń rozgrywki oraz, rzecz jasna, rozwój historii gracza w Systemie Nemezis.” – powiedział Michael de Plater, wiceprezes kreatywny w Monolith Productions. – „Jako odwieczni fani świata Śródziemia jesteśmy wdzięczni za to, że mamy ten przywilej powołania do życia najbardziej niezwykłego świata fantasy, jaki kiedykolwiek powstał, w zupełnie nowy sposób na nowej generacji. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć te wszystkie zadziwiające historie, które gracze stworzą i którymi będą się dzielić dzięki grze Śródziemie: Cień Wojny.

Innowacyjny System Nemezis tworzył unikalne historie dzięki proceduralnie generowanym przeciwnikom, którzy pamiętali każde spotkanie z graczem i byli różnicowani przez osobowość, silne strony oraz słabości. Śródziemie: Cień Wojny rozszerza tę nowość jeszcze bardziej wraz z wprowadzeniem Zwolenników, którzy dostarczą nowych historii o lojalności, zdradzie i zemście. System Nemezis został również ulepszony by stworzyć wyjątkowy i osobisty świat dzięki Fortecom Nemezis, które umożliwią graczom na wykorzystanie różnych strategii do podbicia zmiennych twierdz i stworzyć spersonalizowane światy z unikalnymi armiami Orków.

Umiejscowiony pomiędzy wydarzeniami z Hobbita oraz Władcy Pierścieni, Śródziemie: Cień Wojny kontynuuje historię znaną z Cienia Mordoru. Gracze będą mogli zagłębić się w jeszcze bogatszy, spersonalizowany i rozległy świat pełen bohaterów i złoczyńców, ikonicznych miejsc, oryginalnych przeciwników i nowych postaci z nieopowiedzianymi jeszcze historiami.

Źródło: [empik.com]

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 Windows

Minimal requirements

Processor        AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5-2300, 2.80 GHz

Graphics          AMD HD 7870, 2 GB / NVIDIA GTX 660, 2 GB

Memory            6 GB RAM

Disk space       70 GB available space

SystemWindows 7 SP1 with Platform Update

Recommended requirements

Processor        AMD FX-8350, 4.0 GHz / Intel Core i7-3770, 3.4 GHz

Graphics          AMD RX 480, 4 GB or RX580, 4GB / NVIDIA GTX 970 4, GB or GTX1060, 6GB

Memory            12 GB RAM

Disk space       70 GB available space

SystemWindows 10 Creators Update

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Napisz opinię

Middle-earth: Shadow of War - (Silver Edition) - Platforma Steam cd-key

Middle-earth: Shadow of War - (Silver Edition) - Platforma Steam cd-key

Platforma: Steam

Język: Polski.Angielski.Francuski.Niemiecki.Hiszpański.Włoski.Rosyjski.Japoński.Koreański.Chiński   

Region:  Europa Azja USA

Producent: Monolith

Dostawa: Elektroniczna ( wysyłka klucza na e-maila )

30 produktów w kategorii: